Lekarze Włocławek

lek. dent. Dariusz Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Doktora. Lekarz uprzejmy, jasno wytłumaczy przebieg leczenia. Z pewnością godny polecenia :)

Radosław Pryliński

Protetyk, Stomatolog

al. Chopina 45/1
87-800 Włocławek

Bardzo miło, kompetentnie, szybko (żaden inny dentysta nie wyjaśnił mi tak wiele w trakcie leczenia zębów!). Ceny, moim zdaniem, umiarkowane (np. prześwietlenie zęba w cenie wizyty). Szczerze polecam.

Katarzyna Duczmańska

Gabinet Stomatologiczny
87-800 Włocławek

polecam wszystkim, pani Duczmanska to naprawde fachowiec w swojej pracy. jak na prywatna wizyte cena niska, porownujac inne gabinety we wloclawku. polecam i pozdrawiam.

lekarz Robert Zamielski

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Lekarz bardzo kompetentny, godny polecenia i zaufania. Każdą wolną chwilę poświęca pacjentowi. Dobrze tłumaczy daną chorobę i jej leczenie.
Opinia dodana przez: Oliwia

mgr Roksana Gumowska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Fachowa i kompetentna osoba.Człowiek wykonujący swoją profesję z zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam:-)

lek. dent. Katarzyna Kozłowska

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Stomatolog dziecięcy z powołania, córeczka śmiała sie i była zadowolona( Mała ma 3lata). Ja jako mama jestem zachwycona podejściem Pani Dr. do dziecka. Szybko i z usmiechem na twarzy wyleczyła mojej córeczce dwie czwórki.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Andrzejewska

ulica Broniewskiego 7
87-800 Włocławek

Pierwsza moja wizyta z synem (12 lat) w tym gabinecie i syn wyszedł po raz pierwszy zadowolony z usługi. Kiedyś panicznie bał się dentysty, a u dr Andrzejewskiej strach minął. Pani dr ma dar podejścia w rozmowie do dzieci. A do tego jeszcze fachowo wykonana usługa borowania zęba. Cena do wytrzymania. Polecam innym usługi tego gabinetu stomatologicznego ANDENT.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Liliana Rzadkowolska

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Profesjonalne podejście do pacjenta , szczególnie do dzieci które się boją stomatologa. Serdecznie polecam najlepsza.

lekarz Maria Pasturczak

Laryngolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

To nie tylko wspaniały lekarz, ale i bardzo dobry człowiek. Żałuję, że trafiłam do Pani doktor, kiedy syn był już po wielu kuracjach antybiotykowych. Z kolejnej anginy został wyleczony przy pomocy metod naturalnych. Obecnie to lekarz całej mojej rodziny i wielu znajomych. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: mbielicka4

mgr Agata Maria Aleksińska

Psychoterapeuta, Psycholog

GABINET PSYCHOTERAPII diagnozy klinicznej i poradnictwa psychologicznego
Królewiecka 47/49 pok. 302
87-800 Włocławek

Szanuje pacjenta, uważnie go słucha, bardzo bałam się przyjść bo mialam juz za soba wizyte u psychologa i pjoczulam sie oceniona, ale u mgr Aleksinskiej bylo zupelnie inaczej, najpierw sie wydadalam, optem omowilysmy problem i to co dalej moznaby zrobic, ale tez nic nie nie kazala i nie oceniala mnie za to co jej powiedzialam. dziekuje pani magister.

lek. dent. Beata Wielgopolan-Gotowczyc

ulica Wieniecka
87-800 Włocławek

bardzo dokładna,delikatna, zęby leczone są bardzo estetycznie.

lekarz Wojciech Pytel

Chirurg dziecięcy

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Bardzo miły z podejściem do dzieci lekarz polecam w 100 % wszystko tłumaczy rodzicom co dolega dziecku i jak jest plan leczenia. Byłoby bardzo miło gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak pan doktor
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Poturalska

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Co tu dużo pisać, Pani Doktor to jest najlepszy lekarz dziecięcy z jakim do tej pory miałam kontakt. Pełen profesjonalizm i to co w dzisiejszych czasach jest w mniejszości - lekarz z ludzkim, empatycznym podejściem zarówno do dziecka, jak i jego rodzica. POLECAM!
Niestety, ale w moim przypadku Pani doktor nie wykazała się zbytnio kompetencją. Byłam na wizycie z córeczką jak miała dwa miesiące. Fakt, że od razu zauważyła po wyglądzie że ma podniesiona bilirubinę, ale jeśli chodzi o asymetrię ułożeniową zdiagnozowała źle. Fizjoterapeuta zdiagnozował odwrotnie i na szczęście gdyby nie mój upór i intuicja, że coś jest nie tak córeczka do tej pory nie byłaby rehabilitowana. Druga rzecz - brak uprzejmości. Córeczką ...
Opinia dodana przez: Karolina
Pan doktor prowadził mnie od momentu przujęcia na sor, poprzez zabieg/operację i wizyty w przychodni. Wg mnie doskonały fachowiec, rzeczowy, zaangażowany. W moim przypadku był to uraz pięty, gips i stabilizacja gwoździami. Po 2,5 miesiąca od upadku mogę przejść lekko utykając 3-4km, oczywiście opuchlizna jest, ale jak na piętę to moim zdaniem express. Dziękuję i rzyczę wiele sukcesów.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Małgorzata Dura

Stomatolog, Protetyk

ul. Wiejska 18A/8
87-800 Włocławek

Dokładna, czysta, poświęca dużo czasu pacjentowi. Ja byłam z dziećmi i bardzo dokładnie oczyściła i zaplombowała po 2 zęby na jednej wizycie na NFZ. Bardzo polecam Panią Doktor.

Maciej Drosd

Klinika Stomatologii Estetycznej
Włocławek

Po zaprojektowaniu uśmiechu od razu podjąłem decyzję, żeby iść w temat :) Białe zęby to ważna inwestycja. Jak coś się stanie to zrobię tutaj implanty na 100%. Widziałem kilka osób, które sobie zrobiły i przyznam szczerze może nawet lepiej od naturalnych zębów.
Opinia dodana przez: Bartek

dr n. med. Bogdan Kitliński

Neurochirurg

Szpital Specjalistyczny
Barska 13
87-800 Włocławek

Moje doświadczenie z Panem doktorem jest niewielkie. Jednak po kilku wizytach i przeprowadzonym zabiegu, mogę powiedzieć już coś więcej. Byłam pełna obaw z uwagi na rodzaj zabiegu. Jednak Pan Doktor w sposób dla mnie zrozumiały wyjaśnił na czym będzie on polegał i rozwiał moje obawy. Zabieg polegał na: przezskórnej przezotworowej adhezjolizie zewnątrzoponowej z neuromodulacją korzenia w znieczuleniu miejscowym.. Sam przebieg zabiegu został wykonany profesjonalnie. Był bezbolesny, przy miejscowym znieczuleniu bez ...
Opinia dodana przez: Teresa Maćkowska

dr n. med. Janusz Michalewski

Zakład Medyczny DIAGMED
Stefana Okrzei 66
90-453 Włocławek

Jestem zachwycony operacją zaćmy wykonaną przez Pana Doktora Janusza Michalewskiego. Prognozy nie były najlepsze z innych placówek ze względu na rozległe uszkodzenia lewego oka. W Contact - Med nikt mnie nie straszył. Wykonano zabieg ze skutkiem wspaniałym. Operacja 22.11., kontrola 13.12. zawsze Pan Doktor. Dziękuję - jestem niezmiernie wdzięczny. Wspaniały lekarz, wspaniała Placówka. Polecam. Nigdzie indziej. Andrzej Róg
Opinia dodana przez: Andrzej
Nie sposób przecenić wdzięczności, jaką czuję wobec Doktora Krzysztofa Konopki. To nie tylko znakomity fachowiec, ale także niezwykle serdeczny człowiek, który potrafił mnie przygotować do zabiegu z humorem i empatią. Jego sposób rozmowy z pacjentem sprawił, że czułem się jak rozmawiając z przyjacielem, a nie tylko jako kolejny pacjent. Zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego przebiegł bez żadnych powikłań, co jest zasługą nie tylko jego umiejętności, ale także troskliwej opieki całego personelu. ...
Opinia dodana przez: Janusz Gajewski