lekarz Waldemar Helm

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo miły, ale przez jego niedopatrzenie dostałam krwotoku 5 dni po porodzie. Dobrze że byłam blisko szpitala bo inaczej osierociłabym dwójkę dzieci. Nie polecam.

jak taki dobry to dlaczego tyle poronień w szpitalu?? Bo nie chce sie zrobic cesarki tylko czeka sie do ostatniej chwili jak dziecko umrze a nie kazdy urodzi naturalnie jak by chcial

Bardzo polecam.. miałam zagrożona ciąże i dzięki niemu mam dzisiaj wspaniała córeczke:) Jeśli ktoś się zastanawia nad lekarzem to jeśli chodzi o doktora Helma to uważam że warto go wybrać ja nie żałuje..:)

Bardzo sympatyczny i miły lekarz . Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza . Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy .

nie polecam tego lekarza, ewidentnie jest nastawiony na kobiety w ciąży. straciłam tylko czas nerwy i pieniądze, i to nie małe pieniądze. jak można powiedzieć że może pani nic nie było, a zastosowana kuracja antybiotykowa to przecież nic strasznego, można sobie ją stosować każdego miesiąca... życzę powodzenia tym które chodzą na wizyty do dr Helma... porażka

Kompetentny lekarz, bardzo miły, ciepły, spokojny co u lekarza tej specjalnosci jest ważne, bo wiadomo wizyta u ginekologa to wizyta specyficzna, poczucie wstydu, obawy czy emocje np związane z porodem. Polecam pana doktora dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania pacjenta, doradza z czystym sumieniem polecam

miły,kulturalny a przedewszystki sercem oddany swoim pacjentkom.między innymi dzięki niemu moje dziecko żyje-wykry wadę serca mojego maleństwa.prowadził 2ciąże i za karzdym razem byłam zadowolona;)

czy może ktoś podać adres gdzie pan doktor przyjmuje prywatnie i ew.nr telefonu?

zawiodłam się na tym lekarzu, zostawił mnie w ostatnim miesiącu ciąży bez żadnej wizyty...

Diagnoza - nadżerka, diagnoza u innego lekarza - ektopia gruczołowa ...i po co wymrażać coś takiego? naciąganie? do tego staranie się o ciąże i odwlekanie, za rok, może 2 a stwierdzona diagnoza u innego: Polip endometrialny - podczas normalnego badania usg - niedopatrzenie? nie polecam