lekarz Waldemar Helm

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo miły ,uprzejmy lekarz.Znam go od bardzo dawna,jestem jego pacjentką dobrych parę lat.Dokładnie bada,tłumaczy chorobę,jest naprawde wspaniałym lekarzem.

Miałam z nim kontakt tylko w szpitalu, w którym dość często leżałam podczas ciąży. Zawsze uśmiechnięty, wyczerpujące odpowiedzi.

przewspaniały lekarz. Miałam z nim kontakt w szpitalu gdy leżałam na podtrzymaniu ciąży a potem odbierał poród. Jest jednym z najlepszych lekarzy. Zna się na rzeczy, interesuje się pacjentem i jest przemiły.

Bardzo dobry,kompetentny lekarz,miły,uprzejmy,taktowny,dokładnie informuje pacjenta o wszystkim,na wizytę przeznacza 20 minut i tyle a nawet dłużej trwa wizyta,niekiedy 25 a nawet 30 minut,bada pacjenta dokładnie,bez pośpiechu.Byłem bardzo mile zaskoczony gdy Pan doktor zadzwonił do nas na komórkę z pytaniem jak się żona czuje.Prosił także bym zadzwonił i dał znać co z żoną gdy dowiedział się że jest już w szpitalu i wszystko wskazuje na to że poród wkrótce się odbędzie.Cierpliwie i z zainteresowaniem wysłuchał mnie gdy już zadzwoniłem,zpytał o poród oraz inne informacje z tymże związane,pogratulował syna oraz powiedział abym się z nim skontaktował jak by tylko coś się działo.Koleżanka żony która rodziła miesiąc po niej też chodziła do Pana doktora i jest zadowolona,tak samo jak i inne koleżanki żony które nam Pana doktora poleciły.