lekarz Waldemar Helm

Ginekolog, Ginekolog położnik

polecam tego lekarza, wiele lat się badałam i leczyłam u innych ginekologów ale tak naprawdę dopiero on potrafił mnie wyleczyć, polecam wszystkim

sweitny lekarz. mily uprzejmy wszystko wytłumaczy doradzi super człowiek polecam

Mogę go tylko chwalić, facet uratował mi życie, bo moja ciąża zakończyła się cesarką z powodu stanu przedrzucawkowego. Gdy okazało się że konieczna jest operacja przyjechał po 15 minutach. Polecam. Dobry specjalista.

jest bardzo miły,dokładnie tłumaczy,Polecam

jest bardzo miły,dokładnie tłumaczy,Polecam

Najlepszy lekarz jakiego znam, zawsze ma dla pacjentki czas, na każde zadane pytanie odpowiada wyczerpująco. Polecam go wszystkim kobietkom. To człowiek znający się na tym co robi. Polecam

Lekarz przez duże L; rzeczowy, konkretny, cierpliwy, kontaktowy, zawsze uśmiechnięty; prowadził moją ciążę i był przy porodzie; godny polecenia fachowiec

Wspaniały lekarz zawsze miły i uprzejmy. Godny polecenia :)

Wspaniały lekarz zawsze miły i uprzejmy.
Godny polecenia :)

Przemiły lekarz,zawsze uśmiechnięty i życzliwy.Pan doktor prowadził moją ciążę,zawsze wszystko dokładnie tłumaczył,poświęcał 20 a nawet 25 minut.Polecam wszystkim kobietom,naprawdę warto.

ŚWIETNY SPECJALISTA I FAJNY CZŁOWIEK NAPRAWDĘ POLECAM

ŚWIETNY SPECJALISTA I FAJNY CZŁOWIEK NAPRAWDĘ POLECAM

Super lekarz! Wizyta prywatna od nowego roku kosztuje 80 zł ale naprawde warto. Najlepszy ginekolog w Busku :-)