lekarz Waldemar Lech

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

2,9
2,4
2,6

Okropny lekarz. Chamski, nie dal mi dojść do słowa. Byłam tylko na badaniu USG dróg rodnych. Badania wykonał bardzo niedelikatnie. Odmówił wyjaśnienia opisu badania i dosłownie zabronił mi się odzywać!!!. Sam rzucał chamskie komentarze. Ordynarny. Byłam 2 minuty na prywatnej wizycie. Wyszłam z płaczem. Nigdy więcej.

Nie polecam tego lekarza szczególnie kobietom wrażliwym, zestresowanym o swoje zdrowie. Nie mogę wypowiedzieć się na temat jego umiejętności medycznych, ale traktowanie drugiego człowieka pozostawia wiele do życzenia. Na pierwszej wizycie, PRYWATNEJ, pan zachowywał się w sposób bardzo arogancki i wywyższający. Na wstępie zwrócił uwagę, że powinnam zwracać się do niego "panie doktorze".... przy czym zrobił to w bardzo drwiący sposób. W ciągu pozostałych minut wizyty, mimo pozornego uśmiechu i chęci pomocy, pan czepiał się źle sformułowanego przeze mnie słowa lub pytania, jak w stereotypowej relacji profesor-student, któremu chce się pokazać, że jest nikim. Zgłosiłam się z problemem bardzo dla mnie ważnym i poważnym, a wyszłam z gabinetu jeszcze bardziej zestresowana. Przypominam, że była to wizyta opłacona i prywatna.
Jeśli szanowny pan lekarz to czyta i jakkolwiek zależy mu na dobrym samopoczuciu pacjentek - zachęcam do refleksji nad swoim zachowaniem.

Lekarz, ktory ma wiedzę i doświadczenie, bardzo konkretny,nie wdaje się w dyskusje z pacjentem, ale skupia na konkretnych informacjach o stanie zdrowia i badaniu, dlatego wielu paniom wydaje się mało wrażliwy bądź panie mogą mieć odczucie,ze nie poświęca pacjentce wystarczajaco uwagi.Ważne jednak,że zna sie na rzeczy,skutecznie stawia diagnozę i leczy.Polecam.

Ja byłam na usg 3D u tego lekarza i żałuję wydanych u niego 200zł, co nie jest mało za 15 minut filmu gdzie Pan doktor praktycznie nic nie wytłumaczył w 3D pokazał dziecko dwa razy po 30 sekund w sumie to wyglądało jak normalne usg tylko dużo droższe a do tego nie dostałam wydrukowanych zdjęć z tego badania bo Pan stwierdził że albo film albo zdjęcia. Byłam u niego pierwszy i ostatni raz i żałuję tym bardziej że miałam porównanie z takiego badania u innego lekarza w poprzedniej ciąży który sie nie spieszył, jak źle było widać dziecko to przerwał badanie kazał pochodzić, wszystko wytłumaczył i objaśnił. Pan Lech natomiast nawet mojego partnera nie zaprosił za zasłony żeby przyszedł zobaczyć dziecko i wyraźnie nie chciało mu sie robić tego badania bo było na odwal się i byle zrobić jak najszybciej i nas spławić, jak nie było widać dziecka to co to już nie będzie widać dziecka. PANIE DOKTORZE CHYBA ZA COŚ PŁACĘ 200ZŁ ŻEBY PAN POŚWIĘCIŁ MI CZAS I UWAGĘ W TYM WAŻNYM DLA MNIE OKRESIE, PAN ZARABIA TO W 15 MINUT A JA 4 DNI...!

nie polecam tragediaaaaaaaaaa. tylko wyciąganie kasy od pacjenta się liczy!!! dzięki tzw. lekarzowi mam torbiele jajników. Źle dobrana kuracja hormonalna

Byłam dzisiaj u Pana Doktora w "Salve Medica" ponieważ zamierzam tam niedługo rodzić. Wizyta była bardzo krotka, i mało się dowiedziałam o przebiegu porodu. Uważam, że za taką cenę, poswieca zbyt mało czasu pacjetce, czułam się bardzo taśmowo, a własnie dlatego wybrałam leczenie prywatne aby tego uniknąć

Nie polecam tego lekarza.Zaplacilam za usg dopochwowe, usg piersi i dodatkowo za wizyte, gdyz chcialam uzyskac informacje, jak powinnam postepowac, jakie zrobic badania przed planowana ciaza, a pan doktor odpowiedzial mi, e na tema t ciazy moge zasiegnac jezyka od babci i kolezanek, ktore juz rodzily!Moglabym przytoczyc jeszcze kilka przykladow nieprofesjonalnego zachowania ze strony tego lekarza podczas wizyty, ale nie chce sie zbyt dlugo rozpisywac.Podsumowujac: niekulturalny i nastawiony szybki przebieg wizyty, a nie jej jakosc. Sam fakt, ze na kazda z pacjentek przeznacza tylko 10 minut.Zaluje, ze nie odwazylam sie byc rownie grubianska jak pan doktor i po prostu opuscic gabinet nie czekajac na koniec wizyty.

Miałam wykonywane HSG przez tego pana ( nie mogę nazwać go lekarzem ). Potraktował mnie przedmiotowo. Nie wyjaśnił wyniku badania, bo cytuję " zapłaciła pani za badanie a nie dalsza konsultację". Strasznie to przeżyłam i nikomu nie polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem,poświęca pacjentowi dużo czasu.Wzbudza zaufanie.Jest zawsze uśmiechnięty i miły.Panie doktorze życzę panu dużo zdrowia i chcę być nadal pana pacjentką.

Jako jedyny z 7 lekarzy poznał się na chorobie która mi dolegała i przepisał odpowiedni lek obyło się bezbiopsii i operacji polecam z całego serca.