lekarz Waldemar Ostapiuk

Bardzo polecam Pana Doktora. Kompetentny i rzeczowy. Badania wykonywane na czas. Sprawdza uważam że bardzo dokładnie. Prowadziłam ciaze i bardzo dobrze wspominam ten czas. Jeśli coś się dzieje i potrzebuje pomocy również stara się szybko pomóc. Jak najbardziej polecam 🙂

Bardzo polecam Pana Doktora.

Jestem bardzo rozczarowana postawą doktora Ostapiuka, bagatelizuje problemy, nie daje dojść do słowa pacjentce, badanie wykonuje szybko i w nieprzyjemny sposób.

W gabinecie niestety nie są przestrzegane podstawowe zasady higieny, co w czasie koronawirusa powinno być priorytetem. Pani recepcjonistka obsługuje pacjentki bez maseczki, a pan "doktor" nie założył nawet rękawiczek wykonując badanie USG. Gabinet sprawia wrażenie brudnego i zaniedbanego, nie czułam się tam komfortowo i na pewno tam nie wrócę.

Jestem bardzo zawiedziona podejściem doktora do pacjenta. Nie mogłam o nic zapytać, nie dał dojść mi do słowa. Nieprzyjemne uwagi, badanie zrobione szybko i mam wrażenie, że niedokładnie. Bardzo niemiły i niekompetentny lekarz, zdecydowanie odradzam.

Bardzo dobry lekarz, przy każdej wizycie dokładnie badał i zlecał potrzebne badania. Prowadził moja ciąże i nigdy nie pytał która to ciąża z kolei. Po narodzinach dziecka byłam na wielu wizytach, i na każdej pytał jak maluszek rośnie-czyli pamięta pacjentki. Nie mam złych doświadczeń jeżeli chodzi o tego lekarza, osobiście polecam go. Gest uścisku dłoni na przywitanie jest miły, a rozmową i żartami próbuje rozładować nerwy u pacjentki- takie jest moje zdanie. Nie raz w czasie ciąży przychodziłam na wizytę zdenerwowana, zapłakana bo wydawało mi się że coś jest nie tak, zawsze wszystko dokładnie sprawdził, rozwiał wątpliwości i żartami rozładował napięcie. Osobiście polecam, jedyny minus to długi okres czekania na wizytę bo kolejki są długie, ale to chyba mówi samo za siebie... W przychodni na Bema kolejek nie ma, pacjentki przyjmowane są na bieżąco, a w gabinecie siedzi Pan doktor nie w białym fartuchu tylko w kraciastej flanelowej koszuli z radiem na biurku. Dodam że badała mnie pielęgniarka, a nie lekarz i przez ścianę krzyczała co widzi i sama stawiała diagnozę- to jest szok. Nie pamiętam nazwiska tego lekarza, bo więcej tam nie wrócę.

chodzę do lekarza i prywatnie i na nfz kiedy brakuje punktów

chodzę do lekarza i prywatnie i na nfz kiedy brakuje punktów

Witam, Zdecydowanie odradzam dr. Ostapiuka wszystkim kobietom, które chcą być zdrowe, a tym bardziej kobietom w ciąży. Jest to niekompetentny człowiek, który nie powinien mieć tytuł dr. Pacjentką dr. byłam od około 6 lat. Wcześniej nie miałam problemów zdrowotnych więc myślałam, że jest ok. Póki nie zaszłam w ciąże. Wtedy okazało się, że będąc w czwartym miesiącu ciąży nie mam zrobionych połowy istotnych wyników, co mogło wpłynąć na zdrowie mojego maluszka. Jak się źle czułam to odsyłał mnie do ambulatorium, bo on nie ma czasu się mną zająć. USG robiłam u dr. prywatnie, więc jak tylko zobaczył, że stać mnie zapłacić za usg nie miał czasu żeby przyjmować mnie na nfz i kazała chodzić prywatnie. Poza tym wykazuje się zachowaniem nie na miejscu obejmuje pacjentki, podczas badania usg nie trzeba przejść przez cały gabinet bez dolnej bielizny, co jak dla mnie jest krępujące, a potem prosi o zdjęcie górnej części bielizny i bada piersi, wtedy pacjentka jest całkiem naga. Z tego co się orientuję jest to niezgodne z prawem. A na pewno żadna kobieta nie czuje się z tym dobrze. Poza tym prawi sprośne komplementy, które są nie na miejscu. Odradzam każdej kobiecie tego lekarza, jest niekompetentny, wykazuje się brakiem wiedzy oraz nieprofesjonalnym podejściem do pacjentek.

Facet naprawde poswieca sie kazdemu pacjentowi indywidualnie. Mowili ze nie bede miala dzieci ... az trafilam do niego .. i prosze! mam Ukochana coreczke! :)

Jestem pacjętką Pana doktora 22 lata i jeszcze nigdy nie zawiodłam się. Uważam, że jest bardzo dobrym kompetentnym lekarzem,jest bardzo uprzejmy i wzbudza zaufanie. P.s.dziwię się tym młodym pacjentkom,które piszą głupoty na jego temat...!

P.s.dziwię się tym młodym pacjentkom,które piszą głupoty na jego temat...!

Kiedy zaszłam w ciąże zdecydowałam się na tego lekarza. na pierwszej wizycie okazał się być bardzo miły i kompetentny. Aż byłam zdumiona komentarzami jakie przeczytałam na forach o złym lekarzu. Jednak teraz wiem o co chodzi! Ten lekarz to cham, prostak, i niekompetentny człowiek! jestem teraz w 30 tygodniu ciąży a on na każdej wizycie pyta z czym do niego przyszłam... Miałam złe wyniki to powiedział, że to normalne w ciązy, skurcze i on nic z tym nie robi...Usg?? Tu się dopiero zaczyna! Przez 30 tygodni zrobił tylko 3 razy i za każdym razem termin porodu przesuwa o jakieś 3 tygodnie,to już jest po prostu żałosne! Nie polecam nikomu, wręcz odradzam!!