lekarz Waldemar Ostapiuk

Sprawia bardzo sympatyczne wrażenie, ale na tym koniec. U niego zawsze wszystko jest w porządku. Porozmawiać pod gabinetem to prawie u każdej pacjentki stwierdza nadżerkę i proponuje prywatne usunięcie. (inni lekarze jakoś jej nie widzą). Chyba nawet wrogowi nie poleciłabym jego, mimo iż był czas że ja też miałam o nim bardzo dobre zdanie. NIEKOMPETENTNY

cudowny człowiek bdobry lekarz czuły miły sympatyczny konkretny

cudowny człowiek bdobry lekarz czuły miły sympatyczny konkretny

Wszystkim gorąco polecam. Bardzo uprzejmy, kompetentny, profesjonalne podejście do każdej kobiety.

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona, indywidualne podejscie do kazdej pacjentki, zawsze wytlumaczy co i jak, jest bardzo sympatyczny ale zarazem konkretny.

po pierwszej wizycie u tego pana wyszłam z bólem i płaczem przez kolejna godzine ledow sie ruszałam

Bardzo dobry lekarz jeszcze u takiego ginekologa nie byłam.Kompetentny delikatny taktowny.Oby byo takich wielu.Przeszłam juz wielu ale tak dobrego lekarza nie spotkałam.Mam 42 lata.karolina mat.