lekarz Waldemar Ostapiuk

Jestem jego pacjentką od wielu lat, nigdy mnie nie zawiódł, miły, uprzejmy, kompetentny. Poleciłam go już wielu koleżankom, każda po pierwszej wizycie nie chce juz wracać do innego lekarza.

Obecnie doktor Ostapiuk prowadzi moją ciążę (bliźniaczą) i muszę przyznać że to ogromna ulga chodzić do lekarza do którego ma się 100% zaufanie. Kompetentny i przede wszystkim przesympatyczny i ciepły co wydaje mi się jest bardzo istotne u lekarza tej specjalizacji. Gorąco polecam.

Niby wszystko z nim w porządku i spoko facet,ale rzeczywiście niesłusznie uważa że ciąża to tylko i wyłacznie stan fizjologiczny,ciekawe jakby on sie w takim stanie choć przez 1 dzien znalazł to czy też tak by uważał.W 9 miesiącu ciązy nie chciał dac zwolnienia,zapraszał jedak do gabinetu prywatnego co mnie do niego zniecheciło,drugą ciżę jednak prwadzę u niego bo nie mam pomysłu na innego lekarza.

W 9 miesiący ciąży nie chciał wypisać mi zwolnienia, bo ciąża to nie choroba. Przy każdej wizycie (co 2 -3 tygodnie a nawet so 3 dni) zawsze pytał która to ciąża i jaka płeć, w ogóle mnie nie pamiętał. Gdybym poszła do niego prywatnie zapewne szybko by mnie zapamiętał i nie robił problemów ze zwolnieniem

Doktor Ostapiuk rozpoznał u mnie ciąże w 6 tyg. konkretny, życzliwy, wytłumaczył mi wszystko. Badanie trwał szybko, i nie było bolesne. To czy kogoś boli jest sprawą indywidualną.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pierwszy lekarz, do którego chętnie chodzę :) Zawsze poświęci sporo czasu dla pacjentki, wszystko wytlumaczy. Jest wesoły, uprzejmy i rozumie, co my czujemy...

Jeszcze 2 tygodnie temu poleciłabym go każdej dziewczynie, ale kiedy poszłam do niego na usg bo @ mi się spózniała to on powiedział że nic nie widzi i chciał mi dać tabletki na wywołanie @. Ja jednak poszłam do innego gin. i co się okazało? jestem w 6 tyg ciąży. A gdybym go posłuchała to co by było?

jestem w 6 tyg ciąży. A gdybym go posłuchała to co by było?

Nie zamienie na innego a bylam u wielu.Jezeli bede w ciazy chcialabym zeby ja prowadzil.:)))))Pozdrowionka

beznadziejny beznadziejnybeznadziejnybeznadziejnybeznadziejnybeznadziejnybeznadziejnybeznadziejnybeznadziejny

Byłam u Pana Ostapiuka pierwszy raz i NIE ŻAŁUJĘ! Poczucie humoru, podejście do problemu, wykonywanie badań -na 6 :) A czy jest kompetentny czy nie to chyba Pan Ostapiuk wie najlepiej, jak my (osoby nie mające pojecia o problemach ginekologicznych) mamy oceniać kogoś jeśli się na tym nie znamy:) Wizytę mogę zaliczyć do naprawdę udanych pomimo tego czego się dowiedziałam.

Byłam u Pana Ostapiuka pierwszy raz i NIE ŻAŁUJĘ!
Poczucie humoru, podejście do problemu, wykonywanie badań -na 6 :)
Wizytę mogę zaliczyć do naprawdę udanych pomimo tego czego się dowiedziałam.