prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek

2,9
2,6
2,7
2,5

Skasował 150 zł za 3 minuty. Odnośnie mojej choroby nic nie powiedział. Jego słowa brzmiały tak: „za bardzo nie wiem niech Pani sama zdecyduje” (a co ja lekarzem jestem). Mało tego jeszcze musiałam na niego czekać prawie 2 h (wizyta była umówiona na 18 a ja zostałam przyjęta o 20). Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Umówiłam się do innych dermatologów i żaden nie była takim …

Umówiłam się do innych dermatologów i żaden nie była takim …

Mam duży szacunek do stopni naukowych jednak pokładane nadzieje w profesorze legły w gruzach po 3 wizycie. Koszty leczenia ogromne. Łącznie 3 wizyty wraz ze zleconymi badaniami i wycięciem znamion suttona kosztowały 3000 zł !!! Prof zlecił chyba z 30 rodzajów badań które ciężko było wykonać z racji skomplikowania ale udało się, gdy zgłosiłem się z plikiem wyników usłyszałem od prof Placka: "BARDZO DOBRE WYNIKI" i temat się zakończył. Koszt badań 500zł. W związku z tym ze leczę się na bielactwo prof zalecił wycięcie znamion suttona 200 zł za każde ...

W związku z tym ze leczę się na bielactwo prof zalecił wycięcie znamion suttona 200 zł za każde znamię + 50 zł badanie histopatologiczne za każdą sztukę. Totalnie mnie zaskoczył kiedy to za zdjęcie szwów za 2 tyg musiałem zapłacić 100 zł. Żenada.... Taki zabieg można było zrobić na NFZ za 0 zł. Ale prof upierał się że on tak zrobi ze nie będzie widać sladów po usunieciu znamion. Obecnie miejsca po usunięciu wygladają jak rany po kulach większego kalibru. I tak zabieg został dobrze zrobiony.

Ledwo co zaplaciłem 2000 zł za usunięcie znamion prof Placek wymyślił ze koniecznie musze zrobić przeszczepy skórne bo inaczej się nie wylecze. Na pytanie ile to bedzie kosztować nic nie odpwiedział. Udało mi sie ustalić ze to przedział 3000 - 4000 zł. Wiec zrezygnowałem gdyż nie ma to wg mnie zadnego uzasadnienia... Bielactwo trzeba zatrzymać a nie przeszczepiać skórę na całym ciele.

Dodam jeszcze ze wizyty i rozmowy z prof Plackiem sprowadzały się do krótkich słów. Bez wyjaśniania bez rozmowy tylko zalecenia prof i płacenie pieniedzy.

Skandalicznym jest, że prof Placek na jedną godzinę umawia jednego pacjenta na konsultacje a drugiego na zabieg. I chodzi pomiedzy dwoma pomieszczeniami. Bez szacunku dla pacjenta kompletnie.

BIELACTWO TO NIE CHOROBA, TO NIE DEFEKT KOSMETYCZNY TO WSPÓŁCZESNY BIZNES MEDYCZNY W WYKONANIU PROFESORA PLACKA.

Mam łuszczycę. Raz do roku przychodzę na 3 tygodnie leczenia na PUVA i mam przez 8-9 miesięcy spokój. Prof Placek jest bardzo profesjonalny. Pani Agata, która naświetla także przemiła. Atmosfera jest taka przyjacielska, rodzinna.

jestem zachwycony leczeniem u prof Placka. Przez 5 lat chodziłem od dermatologa do dermatologa. Po 4 miesiącach leczenia mam już zupełnie gładką cerę. jeszcze 3 miesiące mam brać ten lek i trądzik nie wróci.

Witam Chciałbym Wszystkim osobom czytającym ten post ODRADZIĆ wiyty u tego domniemanego profesora. Nie mogę się wypowiedzieć na temat wszystkich chorób, ale tylko na temat dolegliwości brodawek (tzw. potocznie kurzajek). Otóż leczyłem u Pana Placka brodawki od pół roku i bez skutecznie!!!! Pieniądze jakie mnie kosztowała kuracja to koszt ponad 2000 zl!!!!! Wliczone są w to wizyty i maści które przypisywał, oczywiście same z górnej półki. Koszt usunięcia jednej brodawki 100 zl!!! i po ponad pół roku leczenia Placek stwierdza że wszystkie są dalej jak to określił "do poprawki"!!!. Drodzy ...

Witam
Chciałbym Wszystkim osobom czytającym ten post ODRADZIĆ wiyty u tego domniemanego profesora. Nie mogę się wypowiedzieć na temat wszystkich chorób, ale tylko na temat dolegliwości brodawek (tzw. potocznie kurzajek). Otóż leczyłem u Pana Placka brodawki od pół roku i bez skutecznie!!!! Pieniądze jakie mnie kosztowała kuracja to koszt ponad 2000 zl!!!!! Wliczone są w to wizyty i maści które przypisywał, oczywiście same z górnej półki. Koszt usunięcia jednej brodawki 100 zl!!! i po ponad pół roku leczenia Placek stwierdza że wszystkie są dalej jak to określił "do poprawki"!!!. Drodzy Państwo jedno co moge stwierdzić to że ten człowiek jedzie po prostu na swoim tytule i renomie którą sobie kiedyś wyrobił. Może i kiedyś ten człowiek leczył dobrze, ale teraz za takie pieniądze jakie bierze za leczenie to skandal(mego drogo i bez skutecznie!!!!!). Proszę sie też nastawić że po przyjściu na daną godzine,na wizytę wejdziecie Państo z około godzinnym opóźnieniem- to jest po prostu standard.Jak widać upycha na dzień tylu ludzie ile się da żeby jak najwięcej zarobić, ale to tylko kwestia czasu jak gabinet zacznie świecić pustkami. Bo za tak duże pieniądze i tak słabe leczenie nie może być moim zdaniem inaczej. Pozdrawiam

Latami szukałam u innych dermatologów pomocy z powodu wypadania włosów. Dla niego to była bułka z przysłowiowym masłem. Przede wszystkim znalazł przyczynę. Inni leczyli objawy. Pełny szacunek Panie Profesorze. Ewa

Latami szukałam u innych dermatologów pomocy z powodu wypadania włosów.
Pełny szacunek Panie Profesorze. Ewa

Moim zdaniem naprawdę swietny specjalista!

Moim zdaniem naprawdę swietny specjalista!

leczył mnie dwa lata na nie te chorobe która faktycznie miałem

leczył mnie dwa lata na nie te chorobe która faktycznie miałem

Chodzilam z Corka do tego Pana i przepisywal tylko jeden lek: Roafutany, ktory nie pomagal. nie uprzejmy i pieniadze sa najwazniejsze.

Miałem okazję leczyć się u tego lekarza jakieś 8 lat temu. Generlanie bez rewelacji... Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisali moi poprzednicy, a mianowcie, mega kolejki, czas oczekiwania na wizytę potrafił sie przeciągać o jakieś 2 godziny.. w ogóle nie poświęca czasu pacjentowi, ciach prach i nara, następny.... Mojego problemu nie wyleczył, z którym walka poniekąd to żmudny proces, ale suma sumarum mimo kilkakrotnego powtarzania nie dało się wyleczyć. Natomiast doskonale poradził sobie z problemem skórnym mojego znajomego. W sumie nie wiem czy to jakaś rewelacja i w ...

Natomiast doskonale poradził sobie z problemem skórnym mojego znajomego. W sumie nie wiem czy to jakaś rewelacja i w sumie zadne dokonanie bo każdy kto ma podobny problem i choć troche czasu poświęcił na poczytanie o tym, wie ze Roacutan to mega madafaka na pryszcze i robi robote w każdym przypadku. Obejrzał go ( jakies 5 minut to trwało) po czym zapisał Roacutan.

Reasumując : BEZ REWELACJI. Jak się poświęci trszkę czasu to można znaleźć znacznie tańszego lekarza pod każdym względem