prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek

2,9
2,6
2,7
2,5

poszłam zachęcona sławą - rozczarowanie. długie kolejki, terminy zapisów odległe, koszt wizyty wygórowany, mało czasu dla pacjenta, asystent w gabinecie nie wiem po co, taka fabryka pieniędzy napędzana nie wiem z czego wynikającą renomą. wybrałam się z trądzikiem, pan doktor od razu przepisał roacutan - bardzo silny lek, chociaż stan mojej skóry nie był zły.

Beznadziejny lekarz. Udałam się do niego z poważnym problemem - nuzeniec zaatakował całe ciało. placek stwierdził, ze jedyną metodą walki z pasozytem jest kilkudniowy pobyt w szpitalu, a tam - masakra skóy maścią siarkową, novoscabinem etc. Zaznaczyłam, ze toksyczny novoscabin wypalił mi już skóre na kolanach,a i tak nie było rezultatu. placek ucieszył sie i stwierdził, ze TO ŚWIETNIE, BO W SZPITALU SKÓRA POODPADA MI RAZEM Z PASOŻYTEM... dodał, ze mam zabrać do szpitala maść Ophtegine (niezwykle trudnodostepny srodek walki z nuzeńcem), bo oni tego w szpitalu ne mają. To czym ten szpital w ogóle, poza XIX-wiecznymi metodami leczenia dysponuje???? Bez pytania mnie o zgodę stwierdził, że będzie mnie tam ogladało ok. 30 lekarzy. Nawet nie zainteresowało go, czy wyrażam zgodę na to, zeby studenci zrobili sobie ze mnie królika doświadczalnego. Ale to jeszcze nic. Udało mi sie sprowadzić z USA od lat stosowany tam z powodzeniem, bezpieczny w uzyciu lek. Zapytałam placka, jak mam go dawkować, na co odparł, ze po jego zażyciu czeka mnie... ZGON. Jak dowiedziałam sie później, placek nawet nie wiedział, co to za lek i sądził, ze to lek dla... zwierząt!!!!
Zamiast zgłębić problem leku, wolał mi spalić skóre siarką etc.DODAM, ZE JESTEM PO ZAŻYCIU LEKU I OBJAWY CHOROBY USTEPUJĄ!!!!!!!!
XIX-wieczny ******* bez szerszej wiedzy o tym, czym leczą ludzi od lat w krajach cywilizowanych.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem, wykrył i wyleczył u mnie czerniaka. Pełen profesjonalizm, polecam

Niestety zostałam potraktowana pobieznie,mój problem został zbagatelizowany a jedynym lekiem wypisanym niemal od razu okazały się antybiotyki na 6 miesięcy bez uprzedzenia o konieczności przyjmowania leków osłonowych...odradzam zdecydowanie jako dermatologa

Nie poświęcił mi w ogóle czasu, rozmawiałam o chorobie z astystentem. Profesor w między czasie "wpadł" i kazał wypisać antybiotyk. Gdy chciałam skontaktować się o nietolerancji leku w ogóle nie odpowiadał. Przerwałam leczenie i udałam się do przeciętnego dermatologa, który przepisał odpowiednie leki.

Na wirusa narzadu meskiego przepisal taki lek ze dostalem prawie krwotoku z tego narzadu. Spieszyl sie do pacjenta do operacji plastycznej. Po za tym lek kosztowal 400 PLN.Na probe kontaktu w zwiazku z krwotokiem wogole nie odpowiedzal.Nie potrafil prawidlowo rozpoznac tego wirusa.Moze do operacji plastycznych dla kobiet jest dobry, jako dermatolog do niczego

Witam! Pan Profesor Waldemar Placek w końcu zrobił porządek z moją cerą, skorzystałam też z kilku zabiegów odmładzających i teraz czuje się świetnie! Szczerze polecam!