miesiac temu doktor operowal mi nos. z krzywego,szerokiego,dlugiego nosa zrobil zgrabny i sliczny nosek:) POLECAM WSZYSTKIM W 100%!!! bol, o ktorym niektorzy pisza jest mi kompletnie obcy!!!od wyjscia z kliniki nie wzielam nawet zwyklej tabletki przeciwbolwej... nieprzyjemne sa pierwsze 3 dni dni kiedy ma sie setony w nosie, ale bolu naprawde nie ma!!! przez pierwsze dni przy dotykaniu nosek byl obolaly, ale nie dotykajac go nie czuje sie bolu... wyciaganie setonow (czym na forach strasza najbardziej) to tez nic nieprzyjemnego!! trwa to 5 sekund i odbywa sie calkowicie bezbolesnie... pod oczami przez ok. 10 dni sa lekkie siniaki, ale szybko schodza. po 2 tygodniach spokojnie mozna wrocic do zycia:) z piekniejszym noskiem!!! a jesli chodzi o samego doktora, to moze rzeczywiscie nie nalezy do najbardziej rozmownych, sam malo mowi, radze przygotowac sobie pytania, na ktore chcemy poznac odpowiedzi. na kazde pytanie odpowie rzeczowo i bez nerwow. jest BARDZO sympatyczny, spokojny i przede wszystkim jest ZNAKOMITYM chirurgiem plastycznym:) POLECAM! POLECAM! POLECAM!
jesli ktos ma wiecej pytan, piszcie - frambuesita85@wp.pl

W czerwcu miałam całkowitą korektę nosa. Z efektów jestem bardzo zadowolona.Zależało mi bardzo na czasie,ponieważ mieszkam za granicą.Wszystko przebiegło zgodnie z przewidywaniami.Obsługa szpitalna była bardzo miła i fachowa.Pan Doktor wykonał swoją pracę tak jak należy! Jak szłam na wizytę kontrolną,sama pytałam o rzeczy które mnie interesowały.Przygotowaną miałam listę pytań,a Pan Doktor odpowiadał na nie skrupulatnie. Pamiętajmy,że po zabiegach zawsze opiekują się nami pielęgniarki,a nie sam lekarz!I nie oczekujmy,aby Pan Doktor siedział przy naszym łóżku po operacji. Najważniejsze żeby praca został wykonana fachowo. Zdjęcia robione były przed i po,a na dowód ...

W czerwcu miałam całkowitą korektę nosa.
Zdjęcia robione były przed i po,a na dowód mogę je wysłać na maila :)

100 % godny polecenia. Efekt super. Profesjonalista w kazdym calu. Godny polecenia i zaufania. Profesjonalna opieka w klinice. Jak i trafny dobor wkladek.

mhhh dziwne jak czytam powyższe opinie to jakbym poznała innego Wiesława Bieńkowskiego, innego lekarza. A to przecież chirurg a nie psycholog i niańka, wie co należy do jego obowiązków. Jestem bardzo zadowolona z mojego nosa,na konsultacji, przed zabiegiem i po bdb kontakt z doktorem, bardzo rzeczowy i kompetentny. A, że ktoś sądzi że po zabiegu np. powiekszenia piersi bedzie miał odrazu ciało Pameli Anderson to sorki, Dr. to nie Bóg i z takim problemem to sie idzie do psychiatry a nie z pretensjami do chirurga:P POLECAM POLECAM POLECAM kiki69kiki@wp.pl

kiki69kiki@wp.pl

witam:) jestem dopiero co po dość dużym zabiegu bo miałam liposupcje brzucha ,bioder i talii oraz lipomodeling piersi . jestem bardzo zadowolona z zabiegu opieka lekarska i pielęgniarska super:) w maju będę jesze robić plastykę brzucha również u dr. Bieńkowskiego! gorąco polecam

W sierpniu mialam calkowita korekte nosa . Wyszlo wsaniale ,pan dr jest prawdziwym fachowcem i bardzo go polecam.

Witam. Pół roku temu poddałam się operacji nosa u dra Bieńkowskiego i dziś mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Dokładnie wie jak "przypiłować" kość, żeby całość pasowała do kształtu czaszki. U mnie przynajmniej, efekt jego pracy daje bardzo naturalne wrażenie, żeby to osiągnąć trzeba być estetą oraz oczywiście świetnym specjalistą. Co do kontaktów interpersonalnych to ma to drugorzędne znaczenie. Jednym słowem jestem na +, polecam, sprawdziłam na sobie:)

Witam.Jestem po operacji nosa i piersi.Efekt rewelacyjny!!!!Mogę tylko podziękować Panu Doktorowi za profesjonalne podejście i mega profesjonalizm!!!!To naprawdę talent wśród chirurgów!!Poczytajcie sobie rankingi tygodnika WPROST (najbardziej poczytny tygodnik w Polsce)a nie anonimowych komentarzy i sami oceńcie!Podziękowania dla Pań pielęgniarek! MIKA

MIKA

SWIETNY LEKARZ!Kazdy pisze o podejsciu DR.BIENKOWSKIEGO do pacjenta.A czy pacjent tez potrafi miec podejscie do Doktora.Osobiscie widzialam wydzierajacego sie pacjenta w klinice.Jak dla mnie caly personel z dr.Bienkowskim jest swietny mam piekny nosek i pozegnalam kompleksy.dziekuje

Myślę, że ten chirurg jest jednym z najlepszych w województwie, gorąco polecam :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz