dr hab. n. med. Wiesław Dobroś

Laryngolog

3,4
3,1
3,2

Jak najbardziej godny polecenia. Jestem w ciazy, do pana doktora zglosilam sie z okropnym bolem ucha. Wyjasnil chorobe i proces leczenia. Szczegolowo odpowiadal na kazde moje pytanie i dobral odpowiednie dla mnie leki, ktore mi pomogly i nie zagrazaly mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolana !

Jestem po konsultacjach w Krakowie. Moja przegroda nadal krzywa, plus duży zrost. Kwalifikacja do reoperacji. Nie piszę tej opinii w ramach zemsty, po prostu nie chcę żeby ktoś tracił czas i zdrowie poddając się zabiegowi. Podczas pobytu w szpitalu brak jakichkolwiek informacji o tym co będzie robione. Człowiek traktowany jak materiał do obróbki. Honor oddziału laryngologii w Tarnowie ratują panie pielęgniarki tzw. niższy rangą personel, który jako jedyny stanął na wysokości zadania i rzetelnie wykonywał swoją pracę. A podobno przykład ma płynąć z góry..

Z czystym sumienim polecam tego lekarza.Kompetentny, dobry specjalista. 2 lata temu również przeprowadzał zabieg u syna usunięcia migdałka - bez komplikacji, efekt bardzo pozytywny. oprócz fachowości, lekarz ten jest bardzo kultularny, wysłucha pacjenta, pochopnie nie ocenia jesli nie jest pewin swojej diagnozy, dla potwierdzenia zleca dodatkowe badania, jeśli jest to niezbędne. Naprawdę polecam!!!!

Doskonały specjalista, przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat Pana Doktora. Jestem 3 tygodnie po przeprowadzonej przez niego rekonstrukcji przegrody nosowej i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Cieszę się że wybrałam tego lekarza. Perfekcjonista oddany swojej pracy i pacjentowi. Dodatkowo to bardzo empatyczny i serdeczny człowiek :) Pozdrawiam, wdzięczna pacjentka

Nie rozumiem oburzenia płynącego z tych wszystkich opinii. Byłem kilka dni temu i u pana doktora i wszystko przebiegło szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie. Wyleczony? Wyleczony i to się dla mnie liczy, bo mogłem wrócić normalnie do pracy

Lekarz bardzo miły, słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Zrobił mi badania, o jakich nie pomyśleli inni laryngolodzy, u jakich byłam. Leczenie jeszcze przede mną, ale nie mam wątpliwości, że jestem w dobrych rękach:) Polecam wszystkim.

Właśnie wróciłam z oddziału laryngologii w szpitalu w Tarnowie gdzie trafiłam z SORu. Miałam konsultacje u "pana doktora" który wypisał mnie do domu, bo nie potrafił zdiagnozować co mi jest. Nie wykrył powiększonych węzłów chłonnych ( które wyszły na USG), ani przyczyny ich powiększenia. Po 2 minutach badania powiedział że jestem zdrowa! Ledwo stałam na nogach a on bezczelnie się śmiał, że krzywo chodzę, bo było mi słabo i miałam zawroty głowy! Bezczelny. Powiedział żebym poszła do lekarza rodzinnego. Nikomu nie polecam.

Dobry specjalista, szybka i skuteczna wizyta. Bez wielkiego gadania, pan Doktor zdiagnozował moją chorobę. Jestem zadowolona, bo wreszcie ktoś trafił z dobrymi lekami. Objawy ustały i to się dla mnie liczy najbardziej

Lekarz wysoko kształcony aczkolwiek stwierdzil ze nic mi nie dolega i szukam sobie choroby ( wydajac przy tym 100 zl za wizyte jakbym nie miala na co tej kwoty przeznaczyc)moim zdaniem w stosunku do pacjenta zachowuje sie "olewajaca" a w moim odczuciu moja wizyta wygladala na podstawie " dawaj lala kase i zmykaj". To nie jest lekarz ktory powaznie i z uwaga wysluchuje pacjenta oraz probuje podejsc rzeczowo a nie tylko finansowo do sprawy pomijam fakt ze za wizyte zaplacilam ( w zaleznosci od schorzenia 100 zl) a tego schorzenia wogole mi nie wykryto. W pewnym momencie nie wiedzialam czy trafilam do specjalisty laryngologa? neurologa? czy psychologa... Szkoda ze tak ( ponoc) ceniony lekarz w Tarnowie nie umial wykryc u mnie( jak sie pozniej okazalo) zapalenia trabki sluchowej oraz zatok tylko splawic tekstem ze szukam sobie choroby pomimo ze mialam wyniki badan na ktore nawet nie raczyl spojrzec. Skoro ide prywatnie i place z wlasnej kieszeni a nie z NFZ to wymagam zeby przynajmniej potraktowano mnie powaznie jako pacjenta a nie jako obiekt finansowy. Wsrod znajomych oraz obcych mi osob z ktorymi zamienilam " slowo" czekajac w poczekalni do innego laryngologa rowniez nie cieszy sie on dobra opinia. Szkoda tylko ze dowiedzialam sie tego po swej wizycie u tego Pana doktora bo zapewne bym nie skorzystala z jego uslug.

Operacja, którą przeprowadził doktor udała się, podjął właściwe decyzje, dzięki którym uchronił mnie przed bliznami na twarzy, opuchlizna pooperacyjna minęła po trzech dniach, jestem zdrowy. Z pewnością temu lekarzowi można zaufać.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
33-170 Tuchów