lekarz Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta

Pan Wiesław jet niesamowitym specjalistą trafiłem do jego gabinetu w lipcu 2015 po wypadku samochodowym miałem problemy z kręgosłupem i kolanami, poprawę odczułem już po kilku wizytach, podczas gdy lekarze jedyną nadzieję widzieli w operacji kręgosłupa. Pan Klaper uratował mnie przed salą operacyjną. Bardzo miła i profesjonalna obsługa pań rehabilitantek, a przede wszystkim niskie ceny za kilku godzinną wizytę. Pan Klaper zawsze stara się dostosować czas wizyt do moich możliwości, serdecznie polecam!!!

Witam a ja niestety nie mam dobrego zdania. Owszem było nieco lepiej ale bez szału jak to obiecał Pan Klaper. Zaczyna się od 3-7 wizyt ktore maja pomoc a konczy sie na 15-20 i to nie ma rezultatu. Dodam iz kazda wizyta kosztuje 120 zl bez wzgledu na to ile sie czasu siedzi ,na rożne choroby są praktycznie te same zabiegi. Rehabilitantki nie zawsze dobrze wykonują swoją prace. Koce są śmierdzące zresztą jak ktoś nie weźmie swojego ręcznika to tak idzie koc wielokrotnie użyty, bandaże z człowieka na człowieka że tak powiem za te pieniądze to już jakaś higiena powinna być zachowana. Ogólnie to jest zdzierstwo pieniędzy z ludzi.

Pan Klaper godny polecenia, po złamaniu pięty byłam źle rehabilitowana w innych ośrodkach a pan Klaper naprawił to co inni zepsuli, mogę teraz chodzić bez bólu i utykania...bardzo gorąco polecam

Podzielam bardzo pozytywną opinię o p.KLAPERZE, ja trafiłam z problem bolu kolan a wczesniej mąz z kręgoslupem ledzwiowym, polecamy.

Trafiłam do p.Klapera z problemem bólu kręgosłupa szyjnego i bólem ciągnącym się do barku i łopatki. Jestem Mu niezmiernie wdzięczna bo po juz 4wizytach wróciłam do pracy i normalnego funkcjonowania!!! Poleacam go wszystkim i dziękuje!!!

Prosze przyjsc z problemami zdrowotnymi bo jestem po 2ch wizytach i jestem pozytywnie rozczarowanym!!! Polecam!!!

Dr Wiesław Klaper jest wybitnie uzdolnionym lekarzem. Jego profesjonalizm i uprzejmość gwarantuje poprawę stanu zdrowia i miłą atmosferę. Mój narzeczony ma dyskopatię, miał potworny ból w okolicy krzyża, nie mógł stanąć na nogi, wyprostować się, w końcu udał się do dra Klapera i po jednej wizycie było dużo lepiej, po drugiej ból całkiem ustąpił. Bardzo serdecznie polecamy :-)

Podejscie do pacjenta bardzo profesjonalne. Zabiegi trwaly 3 godziny. Po kilku zabiegach bole kregoslupa minely. Bardzo chetnie tam wroce. Bardzo polecam.