lekarz Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta

Bóle kręgosłupa w okolicy krzyżowej , kręgosłupa szyjnego połączone z bólem głowy , poważne problemy ze stawem kolanowym zostały zaleczone w gabinecie p. Wieśka. Jest niezwykle uprzejmy, do wszystkich mówi po imieniu, jak do kumpli . Każdego chce wyleczyć a nie bez końca leczyć . Jego urocze asystentki :) plus nowoczesny sprzęt są gwarancją szybkiej poprawy zdrowia. Zabiegi trwaja ponad 2 godziny (ok. 80zl za wizytę). Korzystanie z zabiegów na NFZ to nieporozumienie (szkoda benzyny i czasu). Po pierwszych paru zabiegach odczuwalna była duża poprawa!!!!! Jak najbardziej polecam Wiesława Klapera!!! ....kompetencja, zawodowstwo, przyjazna atmosfera....... Pozdrawiam

Kiedy dolegają Ci jakiekolwiek bóle ,zamiast stać w kolejkach do naszych "specjalistów" umów się na wizytę do pana Wieśka. Oczywiscie dochodzi kwestia finansowa (ok. 80zl za wizytę). Na jednej wizycie się nie kończy.Ale czego sie nie robi dla zdrowia. Kompetencja iuprzejmośc w WI-MEDzie zapewniona.

Zaniedbałem sobie sprawę bólu kręgosłupa w okolicy krzyżowej. Po 6 latach, gdy ból promieniował na nogi tak, że nie dało się nawet jeździć autem, wybrałem się do WIMED'u. Po pierwszych paru zabiegach odczuwalna była duża poprawa!!!!! Jak najbardziej polecam Wiesława Klapera!!! ....kompetencja, zawodowstwo, przyjazna atmosfera....... Pozdrawiam

Co tu dużo mówić, pełen profesjonalizm, wybite biodro jak nowe, nawet z dość rzadkim przypadkiem w postaci przeskakującej żuchwy p. Wiesław poradził sobie doskonale. Nie można też narzekać na obsługę, jest on niezwykle uprzejmy, podobnie jak jego urocze asystentki :)

Po serii zabiegów usprawniających ruchowo widzę bardzo duży postęp, a codzienne bóle ustąpiły. Pierwszych pacjentów uprzedzam, że Szef do wszystkich mówi po imieniu, jak do kumpli... 80-latków trochę to dziwi, ale taki jest tu standard. Ważne są jednak efekty tych wizyt... ;-)). Za parę miesięcy znowu tu wrócę, bo zdrowie jest najważniejsze. Wcześniej kłuto nie zastrzykami, a tu mnie postawiono na nogi metodami naturalnymi. Jak więc tutaj nie wrócić??

Polecam bardzo! mój bark i zebra wróciły do sprawności! Juz po pierwszej wizycie mogłem normalnie oddychać.

Moja mama trafila do p.Klapera z b.duzymi bolami kregoslupa- stwierdzna na rezonansie jest 12mm przepuklina- jest po 6 wizytach i poprawa jest znaczna! Przesypia noc, przestala brac leki p/bolowe, i wrocil usmiech! POLECAMY.

mialem ogromne problemy z rwa kulszowa, po 5 wizytach wiem ze zyje!! polecam!!!!!

Jestem zadowolony z rehabilitacji. Jeżeli masz problemy z kręgosłupem nim pójdziesz do neurochirurga zdecydowanie polecam wizyty u Pana Klapera. Zdecydowane TAK POLECAM!!!

mialem problem z barkiem plus niekometencja innego malo udanego gabinetu sprawila ze trafilem do WIMEDU. Jestem b.zadowolony, polecam, bark sprawny, polecam igielki z pradem i rece pani IWONY! Zreszta w rozmowie z innymi pacjentmi mamy podobne pozytywne zdanie! polecam!