lekarz Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta

pełen profesjonalizm. pomógł mi i to bardzo. polecam go każdemu!

pełen profesjonalizm. pomógł mi i to bardzo. polecam go każdemu!

Pan Wiesław to bardzo dobry specjalista i w 100 procentach moge go polecic kazdemu, jest uprzejmy, nawet powiedzial bym ze ludzki w swoich relacjach z pacjentem. Swietne podejscie i szybkie trafne rozwiazanie problemu, jedyne do czego mozna sie przyczepic to ze w trakcie wizyty czulem sie jak "jeden z wielu" tz, rehabilitujac mnie ciagle robil cos innego, obslugiwal innych pacjentow, rozmawial z synem. Ale na prawde to mala skaza w poruwnaniu z jego profesjonalizmem.

bardzo dobry fizykoterapeuta .Polecam!!!

bardzo dobry fizykoterapeuta .Polecam!!!

To najlepiej wydane pieniądze od bardzo bardzo dawna:) Miałem trzy wizyty ( 3x70 ) i to co dla mnie zrobił przeszło moje najśmielsze oczekiwania:) Jeśli masz problem nie czekaj to jest właściwa osoba do leczenia.

Jestem po trzeciej wizycie, mam problem z dyskopatia i jest naprawdę dużo lepiej, te 2 , godziny co spędzam mijają b.szybko, pojutrze przychodzę z mężem i mam nadzieję ze będzie podobnie,polecam.

Na siłę usiłuje wydrzeć pieniądze.Zabiegi przeprowadza nie fachowo.Brak kompetencji.

Absolutnie polecam. Miałam problem z kręgami szyjnymi, już po pierwszej wizycie odczułam ogromną poprawę, po serii zabiegów, już od ponad 2 lat, świetnie się czuję. Wisław to rehabilitant z zamiłowania, naprawdę chce pomóc, a to dziś jest bardzo rzadkie niestety.

Pan Wiesiek to fachowiec w każdym calu. Pomógł mojej mamie uniknąć operacji, mnie natomiast cały czas pomaga przy przepuklinie kręgosłupa. Jestem po zabiagach i postęp jest bardzo duży. Gorąco polecam naprawdę Pan Wiesiek to refabilant z zamiłowania i chęci pomocy ludziom.

jestem po pięciu wizytach moim problemem był łokieć tenisisty, miałem robioną terapię igłową, manualną i prądami a trzy razy dopłaciłem 80 zł za falę uderzeniowa i łakieć już mnie wcale nie boli. Bardzo polecam, naprawdę pomagają.

Po prostu rewelacja i to za śmieszne pieniądze!

Po prostu rewelacja i to za śmieszne pieniądze!