lekarz Wiesława Szymańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

1,5
1,4
1,7

BABCIA ....ZERO UPRZEJMOŚCI BRAK ZAANGAZOWANIA W WYKONYWANY ZAWOD OBRAZONA NA CAŁY ŚWIAT,,CO JA ROBJE TU NA CEGIELNIANEJ...ONA NIE MA CZASU DLA PACJENTA....INTERNET TO DLA NIEJ ZAGADKA

Kiedy zdecydowałam się na wizytę u tej pani, nie widziałam co na mnie czeka... Pani pielęgniarka powiedziała przed tym, że lepiej poczekać na innego lekarza, bo ona jest nie za bardzo,ale ja chciałam jak najszybciej otrzymać orzeczenie i szybciej pójść do pracy. Nie powiem, że to było błędem, bo orzeczenie dostałam, ale humor zepsuty na caly dzień miałam (no dobrze, do tego momentu jak przeczytałam tu inne negatywne opinie, miałam wątpliwości może ze mną coś nie tak) Ale wszystkie te negatywnie opinie prawdziwe! Jak wyszłam z gabinetu, to pomyślałam, że to była najgorsza wizyta w moim życiu! Taka osoba nie powinna pracować z ludźmi! Jeszcze przeziębienie uważa NIE za chorobę zakaźną. Ja już nie chciałam sprzeczać się, bo żeby lekarz w takim wieku nie wiedział takich podstawowych rzeczy.. Nawet osoba bez wykształcenia medycznego o tym wie.

Przyznam szczerze, że nie pamiętam abym kiedykolwiek miał do czynienia z tak niemiłą lekarką. Po jednej wizycie trudno ocenić właściwie kompetencje niemniej nie czuję by rokowały dobrze. Podkreślam jedynie, że podejście do pacjenta czy ton i pozycja z jakimi pani doktor rozmawia przywołują skojarzenia z czasami poprzedniej, słusznie minionej, epoki. Nie dziwię się, że pani doktor dość często zmienia placówki służby zdrowia bo z pewnością pacjenci często skarżą się na sposób w jaki zostają przyjęci. Krótko mówiąc pani doktor mentalnie utknęła w czasach komuny. Myślę, że czas przejść na emeryturę. Wizyty odradzam.

nie wystawiła mi zwolnienia na dzień do tyłu z niezrozumiałych dla mnie przyczyn. złapałem jakąś infekcję wirusową, słabo się poczułem więc po kilku godz. zwolniłem się z pracy. Umówiono mi wizytę telefonicznie na następny dzień rano. Wypisała mi zwolnienie na cały tydzień, ale na poniedziałek nie chciała, twierdząc, że przy infekcji wirusowej, mogłem spokojnie pracować. Paranoja. Nieprzyjemna baba. Tacy ludzie będą niestety reprezentować służbę zdrowia, bo Ci zdolni i ogarnięci powyjeżdżali za granicę.

wizyta trwała długo, pani doktor w milczeniu wypisywała druczki, irytowała się moimi wypowiedziami, uznała, że jestem nienormalna, bo mam często zapalenie pęcherza, sugerowała rozwiązłe życie intymne, wypisała skierowanie (!) do ginekologa, wręczając powiedziała "odpowiedź ma być na piśmie", na moje pytanie, jakie badania ma wykonać ginekolog odpowiedziała "wszystko jest na skierowaniu". gdy powiedziałam, że nie mogę rozczytać, powiedziała "ale lekarz przeczyta", a na pytanie, czy ja nie mam prawa wiedzieć, zaczęła pokrzykiwać, nic nie tłumacząc. wysyłam pisemną skargę do poradni, wszelkie prawa pacjenta zostały zdeptane.

Pani Doktor to osoba która mnie strasznie rozczarowała. Zero uprzejmości, zero podejścia do pacjenta. Nawet nie była na tyle kompetentna by wyjaśnić co właściwie mi dolega, jedynie wypisała receptę i karteczkę z informacjami jak zażywać dane leki i oschle wygoniła z gabinetu. Więcej informacji i porady uzyskałam w aptece. Jeżeli trafiamy na takich lekarzy którzy pracują za karę i chcą "leczyć" ludzi to nic dziwnego że szukamy ratunku na własną rękę. Polecam, jeżeli chcesz zmarnować czas i dowiedzieć się ile zer ma znaczenie Twojego życia i zdrowia....

Leczyła moja starszą Mamę, Męża, syna, mnie. Patrzy na pacjenta kompleksowo, świetnie diagnozuje - ALE: potwierdzam wcześniejsze opinie - nie tłumaczy, jest niemiła, wizyta to wielki stres. Dla ludzi o mocnych nerwach lub zdeterminowanych - zdecydowanie polecam.

Pani doktor bardzo nieuprzejma. Siedzi z obrażoną miną. Trzeba się prosić o badanie czy recepty. Wszystko robi z łaską, przerywa, kiedy chce się coś powiedzieć, pogania, krzyczy. Kiedy podczas standardowego wywiadu powiedziałam że nie piję w ogóle alkoholu, ponieważ przyjmuję leki, wpisała do karty że jestem byłą alkoholiczką. (SERIO!) Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Nadaje się tylko do zwolnienia z dożywotnim zakazem wykonywania zawodu.

Zapomniałam dodać, że chodzi mi panią ''doktor'' o tym imieniu i nazwisku przyjmującą w placówce przy ul. Malczewskiego w Warszawie. Wydawać by się mogło, że wiek i doświadczenie decydują o profesjonalizmie lekarza, jak widać nie u wszystkich. A już kompletnie zwaliło mnie z nóg na reakcję pani doktor, kiedy to nie wusłuchawszy mnie do końca i ani raz na mnie nie spojrzawszy, każe mi się rozebrać, na co ja pytam się jej czy wysłucha mnie w końcu, bo chciałam opisać jej, co mi dolega, na co ona, wtedy w końcu na mnie spojrzała i pyta zdziwiona: '' A to Pani jeszcze nie skończyła??''. Po tym powinnam wstać i wyjść, ale desperacko potrzebowałam pomocy i liczyłam na to, że dostanę ją od tej pani i to był mój błąd. Pierwszy i ostatni.

Z pewnością najmniej przyjemna wizyta w moim życiu. Doktor się spóźniła, od początku była bardzo nieuprzejma, przerywała kiedy odpowiadałam na zadawane pytania.