dr Wiktor Machowina

3,5

chcialabym sie dowiedziec jaki jest tak na prawde dr Machowina poniewaaz bedzie on teraz prowadzil moja ciaze a jutro jade do niego pierwszy raz ;)

Witam. Potwierdzam wypowiedź mojej poprzedniczki. Kiedyś poleciłam tego lekarza, ale zmieniłam zdanie. Podczas leczenia Pan Doktor sugerował mi różne choroby, jednak nie potwierdzał tego badanami. U mnie również Pan Doktor po USG stwierdził PCO. Po konsultacji z innymi lekarzami okazało się to nie prawdą. Na pierwsze wrażenie Doktor jest bardzo miły i sympatyczny , ale przecenia swoje umiejętności.

Witam.
Potwierdzam wypowiedź mojej poprzedniczki.
Kiedyś poleciłam tego lekarza, ale zmieniłam zdanie.

Witam wszystkie Panie, niestety nie polecam tego lekarza. Leczyłam się u niego 1,5 roku coraz częstsze wizyty co 3 a nawet 2 tygodnie przepisywał leki, które pogarszały stan zdrowia. Oszukuje swoje pacjentki. Nie zleca badań moczu itp. na podstawie USG stwierdza zapalenie pęcherza, PCO jeżeli ktoś się leczył na zespół polistycznych jajników to doskonale wie, że trzeba wykonać szereg różnych badań a przede wszystkim poziom hormonów. On robi to na podstawie USG i człowiek mu ufa bo myśli, że jest lekarzem to dobrze mówi. nie słuchajcie się jego. Nie ma żadnej praktyki lekarskiej po aferze w Trzciance za aborcje i inne rzeczy. Ja po czasie się dowiedziałam nigdy bym do niego nie poszła. Ja Was wszystkie ostrzegam.

Wiadomo nie każdy lekarz jest idealny kazdy ma jakieś wzloty i upadki, ale jak na moje zajebisty lekarz.. polecam :)

dobry specjalista, rzetelny, sympatyczny, troszczący sie o pacjentkę

dobry specjalista, rzetelny, sympatyczny, troszczący sie o pacjentkę

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Trzcianka"?

Maria Koch-Kulbiej

ZOZ