lek. dent. Witold Prochasek

Chirurg stomatolog

Miałam na prawdę PRZYJEMNOŚĆ wyrywania dolnej ósemki u tego specjalisty i to w Gliwicach na kasę chorych. Ząb był tylko częściowo widoczny, a korona napierała na siódemkę moja dentystka nie chciała się tego podjąć dodatkowo mnie nastraszyła o bólu itd.. Cała wizyta u Pan Prochaska trwała 5 minut, na co składało się: - pokazanie zdjęcia zęba, - obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział, - podanie znieczulenia (to było najbardziej bolesne :P), - oczekiwanie aż znieczulenie zadziała, - całkowicie bezbolesne wyrwanie. Byłam w takim szoku, że ...

- pokazanie zdjęcia zęba,
- obgadanie tego co może być robione jeśli będzie bardzo mocno siedział,
- podanie znieczulenia (to było najbardziej bolesne :P),
- oczekiwanie aż znieczulenie zadziała,
- całkowicie bezbolesne wyrwanie.
Byłam w takim szoku, że to już koniec... 2 razy musiał mi powtarzać ile czasu trzymać tamponik i kiedy można jeść. Około godziny 16:00 zeszło znieczulenie odczułam lekki ból i zapobiegawczo wzięłam 2 pyralginy. To było wszystko cała noc przespałam do tego całkowity brak opuchlizny.
POLECAM TEGO SPECJALISTĘ!!!

Profesjonalny lekarz godny polecenia. Usuwanie ósemek tylko u niego. Sprawna i miła obsługa. Gorąco polecam!

Dzisiaj o 15 miałam usuwana 8 rozcinane i szyte dziąsło Jestem panikara na ból nieodporną Ciesze sie ze przed zabiegiem przeczytałam pozytywne opinie ktore mnie podniosly na duchu Zabieg mialam na NFZ w BytomiuPodczas zabiegu oczy jak nigdy otware i zobaczylam po krotkim czasie jak Dr wiaze nici , to nieslychane jak szybko sprawnie i BEZBOLESNIE Dr Prochasek rozprawił sie z moja 8 ktora dostalam na pamiatke Gabinet opuściłam rozćwierkolona 2 godz po zabiegu zaczeło troszkę ćmić awzięłam Pyralgine Sprint Narazie jest OK Mam nadzieje że tak pozostanie A Dr Prochaska polecila mi znajoma , mialam wizyte u innego chirurga nie moglam pojsc i cale szczescie trafilam na DR Prochaska Spoko GOSC!!!!!!

Dawno nie spotkałam takiego PROFESJONALISTY! Na pierwszą wizytę z zamiarem chirurgicznego usunięcia niewyrżniętej ósemki szłam pełna obaw. Wcześniejsze wyrywanie ósemki u innego lekarza było dla mnie traumatycznym wydarzeniem i bólem nie do opisania. Obawy okazały się bezpodstawne. Jednak co fachowiec to fachowiec! Szybko, sprawnie i po zębie. Trwało to góra 2 minutki! Nie bolało nic a nic!! Ani w trakcie, ani tym bardziej po zejściu znieczulenia. Szwy musiały być, wiadomo. Środki przeciwbólowe w ogóle nie były potrzebne!! Opuchlizna minimalna bardzo krótko. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona!!! :) W związku z tym ...

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona!!! :) W związku z tym zdecydowałam usunąć się kolejną ósemkę i potwierdzam co wyżej napisałam: Szybko, sprawnie i po zębie. Pełen profesjonalizm.
Dodatkowo Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i przemiły ;) Porozmawia, wytłumaczy wszystko co i jak...
Każdego pacjenta traktuje indywidualnie.
POLECAM z czystym sumieniem!!!

Pan dr Prochasek jest znakomitym lekarzem stomatologiem i co najważniejsze miłym i dobrym człowiekiem :) Szybko pozbawił mnie wszystkich czwórek oraz rozprawił się z zatrzymaną ósemką. Gorąco polecam wszystkim tego Profesjonalistę, w szczególności tym, którzy nie wiedzą do kogo się udać. Przy Nim nie ma się czego bać! Wspaniały człowiek! Oby więcej było takich lekarzy z powołania! :)

Lekarz godny polecenia! Bardzo sympatyczny,spokojny,rzeczowy no i przystojny :) Odpowiedzial na kazde moje pytanie a z wyrwaniem dwoch zebow uwinal sie bardzo szybko bylam w szoku ,ze juz jest po .Jak wyrywac zeby to tylko u niego.!!!!

Lekarz godny polecenia! Bardzo sympatyczny,spokojny,rzeczowy no i przystojny :)
bylam w szoku ,ze juz jest po .Jak wyrywac zeby to tylko u niego.!!!!

Pan doktor jest rewelacyjnym chirurgiem. Do teraz jestem pod wrażeniem, w jakim tempie usunął moją zatrzymaną ósemkę. Po zabiegu nie pojawiła się żadna opuchlizna, ponadto nie potrzebowałam ani środków przeciwbólowych ani antybiotyków. Zdecydowanie polecam.

5/5 to moja ocena dla Pana dr. Prochaska za usunięcie mi górnej ósemki, gdzie wcześniej mi jej nie usunięto, dla Pana dr. nie okazała się dużym problemem;) 20 min i po strachu, po zabiegu żadnego bólu, nawet nie musiałam specjalnie robić okładów, mało tego nie były mi też potrzebne żadne środki przeciwbólowe. Poza tym Pan dr. ma miłe i pogodne usposobienie. Z mniejszym strachem wrócę na usunięcie drugiej górnej ósemki. Polecam!

Rewelacja, byłam już drugi raz na usuwaniu ósemki, poprzednio również genialnie Pan doktor to zrobił. Tym razem też tak było. Szybko, profesjonalnie, bezboleśnie, a przy tym w świetnej atmosferze i w bardzo dobrej cenie. Najlepszy chirurg, polecam każdemu i specjalnie przyjeżdżam z Warszawy!!!!

Jestem po zabiegu usuwania zatrzymanej ósemki u Pana Doktora w Gliwicach. Przyjechałam specjalnie z Warszawy i było to bardzo dobre posunięcie. Zabieg wykonany błyskawicznie, bezboleśnie. Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył, poświęcił czas. Czułam się zaopiekowana. Podczas zabiegu byłam przekonana, że jestem naprawdę w "dobrych rękach". Na następne usuwanie na pewno przyjadę ponownie do dr Prochaska z Warszawy! Polecam!!!