Lekarze Gniezno

Szymon Jankowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

Patrycja Łazarczyk-Kubiak

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 1
62-200 Gniezno

Pani doktor Patrycja Łazarczyk - Kubiak jest - w mojej ocenie - wspaniałym lekarzem pierwszego kontaktu min. mojej mamy. Ponieważ to ja załatwiam większość formalności związanych z leczeniem mamy, stąd mój kontakt z Panią doktor jest dość częsty. Wtedy zawsze widzę poczekalnię pełną pacjentów nierzadko poirytowanych, narzekających... No cóż, żyjemy w określonej rzeczywistości i pewnie z punktu widzenia pacjenta ta irytacja często jest zasadna... pytanie tylko w stosunku do kogo ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Joanna Trojanowska

Neurolog

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Fantastyczna lekarka ! Bardzo miła, uprzejma. Szybko wykryła mój problem i udało jej się mi pomóc. Wcześniej odwiedziłam innych lekarzy, ale wizyty nie dawały żadnych skutków. To dopiero Pani Joanna mi pomogła. Serdecznie polecam!

lekarz Adam Lewandowski

Radiolog

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Jeśli ktoś szuka takiego lekarza to z czystym sumieniem mogę go polecic!
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Ewa Różycka

Neonatolog, Pediatra

Budowlanych 11 lok. 16
62-200 Gniezno

Pani doktor opiekowała się moim maleństwem w szpitalu, a kiedyś dawno temu opiekowała sie również mną gdy byłam noworodkiem. Lekarz godny zaufania i polecenia.Traktuje pacjenta indywidualnie i poświęca mu czas. Po prostu kocha dzieci

Wiesława Różewicka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.
62-200 Gniezno

Polecam Panią dr W. Różewicką z całego serca. Jest bardzo sympatyczną Panią, która wysłucha oraz doradzi. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mojej córeczce zleciła sama od siebie szereg badań, za co bardzo dziękujemy. Wypytuje się zawsze o córeczkę i jej zdrowie. Pani dr Różewicka stawia bardzo dobre diagnozy oraz przede wszystkim szybko i skutecznie leczy dzięki szerokim spektrum badań. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr Różewickiej, gdyż przy każdej ...
Opinia dodana przez: Aneta

mgr Angelika Stachowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Bardzo polecam! Super konsultacje! Rzetelne omówienie istoty zaburzenia, ćwiczenia do domu. Zadowoleni!
Opinia dodana przez: Alb

lek. dent. Wojciech Kołdys

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Stanisława Chudoby 16
62-200 Gniezno

Doktora mogę polecić z czystym sumieniem. Zbieg trawl godzinę, bez bólu. Termin niemal natychmiastowy.
Opinia dodana przez: Romuald

lekarz Grzegorz Urbanek

Anestezjolog

ul. 3 Maja
62-200 Gniezno

Doktor Urbanek jest lekarzem bardzo dobry i polecamy go wszystkim

lekarz Maciej Smoła

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Promykowa 4
62-200 Gniezno

bardzo dobry lekarz polecam jako pediatre i lekarza medycyny pracy

lekarz Paweł Janusz

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lek. dent. Elżbieta Grzesiecka

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15
62-200 Gniezno

Jestem pacjentką Pani doktor Grzesieckiej od kilkunastu lat. Jestem bardzo zadowolona z jej kompetencji i jakości wykonywanej pracy. Nie zdarzyło się w tym czasie nic co bym mogła skrytykować. Polecam Jej usługi, bo są na wysokim poziomie. Po za tym jest osobą bardzo miłą, dbającą o to aby pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony.
Opinia dodana przez: Grażyna
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Doktora. Wizyta przebiega dość szybko, ale wszystko super wyjaśnione. Jeszcze nigdy mnie Pan Doktor nie zawiódł. Polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Katarzyna Hen

Czereśniowa 10
62-200 Gniezno

Polecam, świetny diagnosta. Bardzo dobrze tłumaczy. Pani doktor kieruje na badania, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Szkoda tylko, że nie pracuje w szpitalu
Opinia dodana przez: wiki

lekarz Jean Juste

62-200 Gniezno

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Prowadził moje dwie ciąże, każdą z komplikacjami. Dzieci urodziły się zdrowe. Gdy potrzebowałam natychmiastowej wizyty, nie było problemu. Jest to lekarz godny zaufania i uprzejmy. W szpitalu nie przechodzi obojętnie obok swoich pacjentów, lecz za każdym razem się pyta, czy wszystko w porządku, nie tylko na obchodach. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Katarzyna Tkaczyk - Kluczyńska

Psychiatra

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Oby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta.Pani Doktor godna polecenia ,wysoka kultura osobista,profesjonalna,kompetentna,Z czystym sumieniem POLECAM,Pani Doktor-bardzo DOBRY przy tym CZLOWIEK,mozna jednak byc milym nie tracac na asertywnosci.

dr n. med. Mirosław Trocki

os. Jagiellońskie 12 lok. 2
62-200 Gniezno

Polecam wszystkim którzy mają już dość opieszałości lekarzy z NFZ.
Wspaniała, oddana lekarka. To jest opinia wielu rodzin pacjentów.

lekarz Piotr Reszelski

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

bardzo dobre rzeczowe podejście do pacjenta,zabiegi chirurgiczne przeprowadzone w sposób bezstresowy dla pacjenta,jestem bardzo zadowolona z opieki
Opinia dodana przez: Maria

mgr Magdalena Hajncel

Psycholog

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Pierwsza wizyta i szok wita mnie bardzo młoda kobieta z usmiechem na twarzy! Po pierwszej wizycie poczułam że trafiłam nareszcie na odpowiednia osobę( a wcześniej byłam u innych specjalistów w tej dziedzinie z których nie byłam zadowolona). Przemiła osoba, z ogromną wiedzą, potrafi słuchać, kometuje na bierząco, tłumaczy zachowania, odczucia, pokazuje gdzie robi sie błąd którego nie dostrzegamy, dopytuje jesli uważa że może to pomóc coś zrozumieć. Prowadzi bardzo ciekawe ...