Lekarze Gniezno

lek. med. Zbyszko Maciejewski

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna Lekarzy Rodzinnych "SERVI-MED"
Staszica 12
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz a przedewszystkim złoty pomocny człowiek. Zawsze dokładnie bada i trafnie leczy przez kupę lat jak się leczę u niego zawsze trafnie stawiał diagnozę i kierował leczeniem.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Krystyna Mąka

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Maciej

Wojciech Chmielewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Poradnia Rejonowo-Specjalistyczna nr 2 - Gabinet dla dzieci zdrowych
Gniezno

Bardzo dokładnie diagnozuje pacjenta i kompleksowo podchodzi do problemu. Potrafi wysłuchać, a co ważne dobrać właściwe leki. Do tego to miły oraz empatyczny człowiek, co według mnie jest kluczowe w kontaktach z pacjentami.
Opinia dodana przez: Paulla

lekarz Barbara Pardej

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

polecam bardzo dobry lekarz i bardzo wnikliwie podchodzi do pacjenta naprawde stara się chyba najlepsza w gnieżnie i widac że wiedze ma i doświadczenie tylko kolejki do niej są długie
Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Aldona Dubis

Os. Kazimierza Wielkiego 53/5
62-200 Gniezno

Lekarz z powołaniem. Idealne podejście do dzieci. Czytelne przekazanie diagnozy. Polecam w 100 % osoba które nadal mają wątpliwości.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wioletta Kacprzak

Psychiatra

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
62-200 Gniezno

PROFESJONALNE ALE ZARAZEM BARDZO CIERPLIWE I CIEPŁE PODEJŚCIE DO PROBLEMÓW PACJENTA. UWAŻNA I WSŁUCHANA W TRAKCIE WIZYTY. PANI DOKTOR W PROSTY I TRAFNY SPOSÓB TŁUMACZY TO CO SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM I OMAWIA SWOJE ZALECENIA. GODNA ZAUFANIA I POLECENIA.

lekarz Gleb Radzewicz

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

4 maja br Pan dr Gleb Radzewicz operował mnie na hemoroidy (w ramach NFZ) w szpitalu w Środzie Wlkp. Zabieg przeprowadzony bardzo dobrze, o czym przekonałem się po niespełna 2 tygodniach, kiedy rany się zagoiły. Wizyta kontrolna potwierdziła to tylko. Zarówno sam zabieg, jak i podejście Pana Doktora po zabiegu i w dniu wypisu zasługuje na najwyższą notę. Bardzo uprzejmy i miły człowiek i do tego świetny fachowiec. Nie dosyć, ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Henryk Dąbrowski

Witkowska 27
62-200 Gniezno

zmarł przynajmniej trzy lata temu byl bardzo dobrym lekarzem

lekarz Barbara Rejdukowska

Reumatolog, Internista

Skrajna 29
62-200 Gniezno

Dobry lekarz, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Na wizytę trzeba się umówić telefonicznie. Wystawia e-recepty. Dobre miejsce do zaparkowania samochodu

lekarz Błażej Ciesielczyk

Roosevelta 66
Gniezno

WSPANIAŁY LEKARZ.TRAFNA DIAGNOZA NIE SPRAWIA JEMU PROBLEMU.BARDZO DOSTĘPNY,MIŁY I UCZYNNY.

lekarz Joanna Drozd-Wachowiak

Kwiatowa 4
62-200 Gniezno

Sympatyczna i uprzejma Pani Doktor. Mimo, że byłam przyjmowana w szpitalu wykazywała duże zainteresowanie moim stanem zrdowia i nie traktowała mnie przedmiotowo. W dodatku jest bardzo kompetenta i rzeczowa. Lekarz godny polecenia.

Elżbieta Gross

Pielęgniarka

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Pani Ela zajmuje się ludzmi starszymi wymagającymi opieki,ciepła i cierpliwości.Robi to z należytą starannością wkładając dużo serca, jest wrażliwa na ludzkie cierpienie.Szkoda tylko że ma ograniczone możliwości przyjęcia nowych pacjentów. Polecam szczerze. Jurek

lekarz Ziemowit Kowalski

Centrum Medyczne Salomed
ulica Wolności 4 A
62-200 Gniezno

Potrzebowalam pilnej pomocy udzielił mi Pan doktor Ziemowit Kowalski jest bardzo miłym sympatycznym z całego serca mi pomógł jest bardzo dobrym chirurgiem
Opinia dodana przez: Justyna

Benwenuta Sikorska-Buczkowska

Kardiolog

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych Winiary
62-200 Gniezno

Czy opisem kompetencji jest to, że mi uratowała życie. Jeśli tak to wystarczy. Polecam każdemu bo jest to lekarka, która poświęci Wam czas i pomoże
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Sebastian Szuster

Neurolog

62-200 Gniezno

Uprzejmy i zaangażowany by pomóc pacjentowi. Konkretnie i rzetelnie tłumaczy chorobę, leczenie i ewentualne jej powikłania. Polecam. Lidia.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Anna Kaczmarska

62-200 Gniezno

Bardzo kompetentna lekarka, potrafi pomoc w trudnych momentach i stawia trafną diagnozę. Polecam na 100%

lekarz Stanisława Sekścińska-Wyjatek

Poradnie Specjalistyczne
Jeziorna 13
62-200 Gniezno

Pani Stanisława Sekścińska-Wyjatek reprezentuje godnie zawód lekarza. Jest ona w istocie wyjątkiem wśród kolegów po fachu. Udzieliła mi profesjonalnej wizyty w przychodni w Gnieźnie przy ul. Jeziornej 13a na nfz, w ramach pomocy doraźnej. Zostałam przyjęta błyskawicznie, z opuchniętą lewą stopą. Pani doktor od razu zdiagnozowała przyczynę mojej dolegliwości t.j. modzele i wypisała skierowanie do chirurga. Cierpliwie mnie wysłuchała i przekazała do gabinetu zabiegowego, gdzie otrzymałam pomoc w postaci bandarzy ...
Opinia dodana przez: Apolonia

lekarz Tomasz Cieślak

62-200 Gniezno

Pan Doktor Tomasz Cieślak to nie tylko wyśmienity lekarz, który idzie w psychiatrii z duchem czasu, przełamując utarte schematy leczenia i podejścia do choroby ale także wspaniały człowiek, który daje choremu poczucie własnej wartości a także siłę by ujarzmić swoje schorzenie. Bardzo elastyczny, pewny siebie, celnie trafiający w problem i starający się, by choroba była jak najmniej uciążliwa. Indywidualne podejście, pełne cierpliwości i otwartości na bolączki chorego. A przy tym ...
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Marzena Szatkowska-Błaszak

Surowieckiego 70
62-200 Gniezno

Lekarz stomatolog z wielkim sercem. Leczę u pani Doktor trójkę dzieci i mogę ją szczerze polecić. Cierpliwa, uśmiechnięta, o wspaniałym podejściu do dzieci. Nie jest nastawiona na zysk i widać, że zależy jej na swoich pacjentach. Dziękujemy ☺️
Opinia dodana przez: Tatevik

lekarz Miłosława Głowacka

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie
ŁĄCZNICA 7
62-200 Gniezno

Szczegółowy wywiad z pacjentem, cierpliwe tłumaczenie choroby i informacje dot. dalszego leczenia., uprzejma i uśmiechnięta - oto cechy dr. Miłosławy Głowackiej, którą polecam, jako kompetentną ,szczególnie w dolegliwościach internistycznych ale i kardiologicznych.
Opinia dodana przez: Tadeusz