Lekarze Gniezno

lek. dent. Anna Charzewska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Niesamowita Pani doktor, niepozorna kobieta a tak konkretna w tym co robi same superlatywy. Idealny przebieg leczenia, wizyta przyjemna, kultura osobista Pani doktor bez zarzutu. Bardzo konkretnie podchodzi do każdego przypadku, a znam już kilka (sama polecałam). Super podejście do osoby, która unika kontaktu ze stomatologiem. Polecam rewelacja !!!
{'id': 14792, 'name': u'Gniezno'} Ginekolog położnik
                                       dr hab. n. med. Marcin Mardas

dr hab. n. med. Marcin Mardas

Centrum Medyczne Salomed
Wolności 4A
62-200 Gniezno

Wysoki profesjonalizm i kultura. Wyjątkowe podejście do starszej osoby. I to nie w prywatnym gabinecie. Można całkowicie zaufać temu lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Marian Fluder

Chirurg ogólny, Pediatra

NZOZ SANITAS
Żwirki i Wigury 43
62-200 Gniezno

Lekarz z powołania, najlepszy z najlepszych.Nigdy nie odmówi pomocy. Kompetentny,cierpliwy , wszystko spokojnie wytłumaczy i przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wychodząc z gabinetu czujemy się uspokojeni i wiemy że lepiej nie mogliśmy trafić, nie tak jak w przychodni 3 minuty i nie wiadomo nic (antybiotyk i do domu, a później jeszcze kolejny i kolejny) .
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 14792, 'name': u'Gniezno'} Epidemiolog
                                       prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas

prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas

Epidemiolog, Dietetyk

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
62-200 Gniezno

Jestem osobą w wieku już bardzo zaawansowanym (82 lata),której trudno się odchudzić. Zachęcona przez kardiologa udałam się z wizyta do pani prof.Marty Stelmach-Mardas.Już pierwsze wizyty bardzo mnie zmobilizowały. Zastosowany indywidualny jadłospis spowodował ubytek wagi 9,5 kg po30 dniach.Efekt świadczy o profesjonalizmie i dużej wiedzy dietetyka.Moglam się o tym przekonać w rzeczowej rozmowie./jestem biochemikiem/.Polecam Panią Prof.jako bardzo dobrego specjalistę i miłego człowieka.
Opinia dodana przez: Krystyna

prof. dr hab. n. med. Radosław Kaźmierski

Neurolog

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Pan prof.zawsze jest mi pomocny w mojej chorobie. Wyjątkowo ludzki lekarz i bardzo skromny. Pomógł i przeprowadził mnie też przez chorobę mojej siostry w leczeniu stwardnienia zanikowo bocznego. Bardzo dobry fachowiec. POLECAM.

mgr Agnieszka Płóciniak

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Dietea
Bluszczowa 13B
62-200 Gniezno

Świetny specjalista. Pani dietetyk pomogła mi schudnąć, za co jestem wdzięczna. Na spotkaniach motywowała do dalszej pracy, zachęcała do podjęcia aktywności. Dania są smaczne, szybkie do przygotowania, co dla mnie było ważne. Pierwsza dieta na której nie czułam głodu i chęci jedzenia słodyczy. Polecę Panią Agnieszkę każdemu!
Opinia dodana przez: Marta
Pan Doktor to wspaniały człowiek. Potrafi słuchać, ale i dobrze tłumaczyć. Pomógł komuś bliskiemu mojemu serce i za to jestem mu ogromnie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Pinka

lekarz Bożena Kuszak-Budasz

Cieszkowskiego 2 lok. 2
62-200 Gniezno

bardzo fajna pani doktor polecam chodziłam całą ciążę;) miła uprzejma wszystko wytłumaczy ze szczegółami uśmiechnieta godna polecenia.
Opinia dodana przez: sylwia
Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Miły, sympatyczny lekarz z powołania. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi a w tym zawodzie to chyba najważniejsze.

dr n. med. Małgorzata Kędzierska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Amicor
62-200 Gniezno

Najlepszy lekarz!!!Zawsze troskliwie przyjmuje pacjenta, daje skierowanie-jeśli jest taka potrzeba i to bez żadnych pretensji, szuka przyczyny choroby. Czuję się "zaopiekowania". Wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Ewa Jóźwiak

Rehabilitant, Neurolog

Roosevelta 66
Gniezno

Kompetentna, przemiła i ciepła Pani doktor. Serdeczne dla niej podziękowania za to co robi dla pacjentów. Proszę o więcej takich lekarzy!!!

dr Elzbieta Kostro

Psychiatra

szpital wojewodzki
Gniezno

o kompetencjach w ogóle nie wspominam, ale bardzo miła a zarazem rzeczowa pani doktor !!! cud, że się tacy zdarzają. Ma podejście.

lekarz Joanna Suchecka-Bembnista

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Super lekarz. Najlepszy psychiatra. Godny polecenia. Super kompetentny fachowiec. Bardzo mi pomogła w życiu i z całym sercem polecam.
{'id': 14792, 'name': u'Gniezno'} Psycholog dziecięcy
                                        Arletta Chosińska

Arletta Chosińska

Psycholog dziecięcy

Prywatny Gabinet
ul. Lelewela 5
Gniezno

Gorąco polecam. Kompetentna, ciepła, wrażliwa osoba. Podchodzi do pacjenta z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

lekarz Michał Reszelski

Tumska 10
62-200 Gniezno

Polecam tego lekarza! Jest szybki, skuteczny, merytoryczny. Wytłumaczył schorzenie i podał zestaw ćwiczeń, które mają przywrócić sprawność kończyn. Nie musiałam dużo tłumaczyć, lekarz sam konczyl za mnie i doskonale zdiagmozowal problem. Dodatkowo mila aparycja, bardzo sympatyczny i pomocny! Polecamm!!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Alicja Perlikiewicz

Lekarz medycyny pracy

Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej "VIVA" s.c.
Cymsa 16
62-200 Gniezno

Od paru lat chodzę do pani Perlikiewicz.Naprawdę bardzo polecam.Konkretna miła zawsze uśmiechnięta kobietka.Aby wszyscy lekarze byli tacy.pozdrawiam.

lekarz Michał Komenda

Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno

Córka trafiła na Wrzoska z opuchlizną po ukąszeniu owada Doktor zbadał, wyjaśnił wszystko i zapisał receptę. Bardzo uprzejmy i mily
Opinia dodana przez: Alicja

mgr Natalia Małecka

Psycholog

NZOZ Diamed,Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Młodzieży ,Dorosłych
Gniezno

Pani psycholog godna polecenia. Chodzę do niej regularnie. Trudno było spotkać specjalistę, który naprawdę pomoże i coś zmieni. U tej pani się udało. W dodatku przyjmuje też na NFZ. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Maja Możdżeń

ulica Zielony Rynek 2/1
62-200 Gniezno

Witam .Polecam Pania doktor .Bardzo sympatyczna i delikatna kobieta.Najlepszy lekarz dentysta u ktorego bylam.

lekarz Marzena Szczepańska

Mazowiecka 10
62-200 Gniezno

W gabinecie Pani doktor wiem, że moje dziecko jest pod fachową opieką. Wszystko na plus: *rzetelny wywiad zarówno z rodzicem jak i z dzieckiem, *dokładne i uważne badanie, *szczegółowe wyjaśnienie problemu, *plan leczenia. Poza tym sympatycznie. Pani doktor ma odpowiednie podejście do dziecka. Wszystko w jak najlepszym porządku. Wzorowa wizyta u specjalisty. Polecam
Opinia dodana przez: Lidia