dr n. med. Włodzimierz Juszkiewicz

2,7
2,7
2,6
2,6

po kilku wizytach mogę tylko stwierdzić jedno- szkoda czasu i pieniędzy.Ten lekarz stawia diagnozę "na oko" - wszedł pacjent do gabinetu o własnych siłach -znaczy się, że zdrowy,a że boli? A to już problem pacjenta, przecież bólu nie widać to jak to pan doktor ma stwierdzić? Po wizycie u innego ortopedy i zrobieniu zleconych badań czekam na zabieg.To w skrócie tyle na temat tego lekarza.

Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić jedynie ,że bardzo ,ale to bardzo niemiły lekarz.Pacjenta traktuje jako zło konieczne.Jeżeli chodzi o kompetencje, nie wiem bo na razie to tylko 1 wizyta...

" ma pani starszy kręgosłup jak metrykę" , nie po to szłam do specjalisty , żeby to usłyszeć. Oczekiwałam zainteresowania stanem swojego zdrowia a pan doktor , nie powiem, delikatnie mnie spławił.

W każdym calu profesjonalista z dużym doświadczeniem.problem omawia szczegółowo i rzeczowo.nie daje fałszywych nadzieii co dla niektórych pacjentów jest b.ważne.zawsze proponuje kilka metod leczenia.