lekarz Włodzimierz Kruszewski

dr jest świetnym ekspertem i wysokiej klasy fachowcem, jednak potrafi traktować pacjentów jak kategorię podludzi, ja mam nieprzyjemne odczucia wobec tego lekarz, kolejny raz nie będe korzystać z jego usług

Jestem po dwóch operacjach kolana.. Powie WSZYSTKO jezeli o to zapytasz. Naprawdę SWIETY, poleciłam go wszystkim moim znajomym POLECAM TAKZE WAM !

Jestem po dwóch operacjach kolana..
Powie WSZYSTKO jezeli o to zapytasz.
Naprawdę SWIETY, poleciłam go wszystkim moim znajomym
POLECAM TAKZE WAM !

jestem po dwuch operacjach kolana. moge biegac jezdzic rowerem i uprawiac sport. doktor jest ok.ta praca jaka wykonuje to jego powolanie . oby jak najdluzej. pozdrawiam

Polecam jak najbardziej, po raz drugi miałam artroskopię w Wysokim (drugie kolano), więc o czymś to świadczy!

Najlepszy lekarz w województwie podlaskim i nie tylko. Jeżeli chcesz żeby lekarz był miły i cię rozpieszczał to nie idź do niego ale jeżeli zależy ci na wyleczeniu urazu to tylko on. Wybitny fachowiec, który nie będzie tłumaczył się jak i co robi. Mnie powiedział - zrobiłem ci to i to, będziesz zdrowy resztą się nie interesuj. Zrobił mi kolano a już na 3 dzień po operacji wyszedłem do domu a 7 dni po zacząłem rehabilitację, żadnych gipsów, kolano wcale nie boli. Naprawdę polecam wszystkim - Jacek W.

moim zdaniem jest to swietny specialista!!godny polecenia! dzieki niemu odzyskałem dawną sprawnosc!! polecam go wszystkim przyjaciołom i wrogom!!:D

Swietny lekarz ma profesjonalne podejscie do pacjentow, choc uwazam ze za malo czasu im poswieca co moze swiadczyc tylko o jego braku

NAJWSPANIALSZY LEKARZ! GODNY POLECENIA POMÓGŁ MI!!!

NAJWSPANIALSZY LEKARZ! GODNY POLECENIA POMÓGŁ MI!!!

Lekarz godny polecenia, spełnia wszystkie moje oczekiwania odnośnie leczenia.Polecam innym tego specjalistę.

jest tego wary żeby podac sie w jego rece

jest tego wary żeby podac sie w jego rece