lekarz Włodzimierz Kruszewski

Dr przyjmuje po wczesniejszym umowieniu TEL 609 200 025 SIEKIEWICZA 1 WYSOKIE MAZOWIECKIE Poniedziałek Sroda

nie spotkałem jeszcze takiego nie miłego lekarza

nie spotkałem jeszcze takiego nie miłego lekarza

Na pewno jeden z najlepszych ortopedów w Polsce. Mam 18 lat więc całe życie przede mną, dr. Kruszewski rozumiał to i bardzo pomagał mi podczas całego leczenia. Rozpoczynając od bezbłędnie wykonanego przeszczepu więzadeł przednich krzyżowych w kolanie aż po tłumaczenie i razy jak powinnam dbać i na co uważać, aby rekonwalescencja przebiegała właściwie. Jak najbardziej polecam, szczególnie wszystkim tym, którzy mają już dosyć błędnych diagnoz podrzędnych ortopedów.

Pan doktor przyjmuje kilkudziesięciu pacjentów w ciągu 3-4 godzin. Jak na taśmie produkcyjnej, za 100 zł od pacjenta. Chyba dlatego nie raczy odpowiadać na pytania chorych. Czuje się jak pan i władca. Z taką pychą o błąd bardzo łatwo. kiedyś może był dobry ale teraz mu palma odbiłą.

" Śniłem ,że życie jest radością Przebudziłem - zrozumiałem ,że jest służbą drugiemu cłowiekowi Zacząłem służyć A wtedy życie okazało się radością...." Te słowa niech będą częścią podziękowania dla Pana ordynatora Włodzimierza Kruszewskiego oddziału ortopedii w Wysokiem Mazowieckiem, wspaniałym lekarzom i pełnej empatii pielęgniarkom Od styczniu br. miałam poważny uraz kolana, leczyłam się przez pół roku bezskuteznie. Dowiedziałąm się o ortopedii w Wysokiem Mazowieckiem. 22 pażdziernika miałam zabieg przeprowadzony przez pana ordynatora Wł.Kruszewskiego i pana dr. Tołwińskiego. I chcę powiedzieć,że ich wielki dar umiejętności operawania i leczenia odczuwałam od początku. ...

" Śniłem ,że życie jest radością
Przebudziłem - zrozumiałem ,że jest służbą drugiemu cłowiekowi
Zacząłem służyć
A wtedy życie okazało się radością...."
Od styczniu br. miałam poważny uraz kolana, leczyłam się przez pół roku bezskuteznie. Dowiedziałąm się o ortopedii w Wysokiem Mazowieckiem. 22 pażdziernika miałam zabieg przeprowadzony przez pana ordynatora Wł.Kruszewskiego i pana dr. Tołwińskiego. I chcę powiedzieć,że ich wielki dar umiejętności operawania i leczenia odczuwałam od początku. Zabieg bezboleśny , prawidłowo się goił i dziś prawie nie ma znaku, niecałe 2 miesiące ostawiłam kule. Pan ordynator znalazł czas ,ażeby poinstruować mnie o przebiegu leczenia.Również chcę podziękować Panu dr. Tołwińskiemu za udział w udanej operacj( nawet nie dane mi było zabaczyć).Za tę pełną poświęcenia służbę życzę aby życie wasze stało się radością. Podałam namiary już 3 znajomym bo warto było jechać 200 km ażeby być wyleczoną.
Z wyrazmi podziekowania Maria z Suwałk

Pan dr Kruszewski cudowny lekarz Wysokiej klasy specjalista Polecam wszystkim, którzy mają problemy z kolanami Takich jak On ze świecą szukać Rzesze pacjentów szturmujących gabinet zarówno w szpitalu, jak i prywatnie nie dziwią mnie wcale POLECAM

Jestem niesamowicie zadowolony z zabiegu. Doktor naprawił to co wykazal rezonans nie spogladajac ponownie na jego wynik - bo bedac wewnatrz kolana i tak sprawdza wszystko! Najpierw polecenie doktora przez rehabilitantow oraz ogromne grono jego pacjentow a takze znajomych; pozniej sam przebieg zabiegu - to wszystko sprawia ze przekonany iz wyladowalem w najlepszym miejscu jakim moglem! Opieka medyczna w szpitalu jest rewelacyjna! Podobnie swietnie przebiega przygotowanie do zabiegu jak i omawianie jego czesci skladowych. Pielegniarki z pasja! Doskonaly rehabilitant! Fachowosc i swietne poczucie humoru lekarzy! Czulem sie jak w sanatorium :) Jestem ogromnie zadowolony! POZDRAWIAM caly zespol :) ps dziwi mnie pole "rodzaj wizyty" i jej koszt... lekarz przyjmuje takze prywatnie poniewaz jego fach jest tak "rozchwytywany" ze nie ma mozliwosci zeby wszystkich przyjal w poradni i do tego wykonywal 3-4 zabiegi dziennie... faktycznie korzystalem z wizyty prywatnej [nie raz] bo jest to wygodniejsze i nie sprawia mi zadnego problemu - powiedzialbym ze tym samym podziekowalem doktorowi za jego dostepnosc dla mnie, okazane zrozumienie oraz przede wszystkim POMOC!

Problemy z kolanami?-Polecam pana dr Kruszewskiego z czystym sumieniem Cudowny lekarz, bardzo dobry czlowiek Lata ciezkiej pracy, doswiadczenie, wiedza i cos co odroznia pana dr od innych lekarzy-talent Zburzyl calkowicie moj stereotyp lekarza Wykazuje troske o pacjenta, co prawda na swoj specyficzny sposob ale wbrew pozorom nie jest obojetny Dziekuje panie doktorze za pomoc-pana najbardziej natretna pacjentka

Jeżeli chodzi o efekt leczenia to wszystko jest OK, natomiast jego stosunek do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Na dobrą sprawę całą wiedzę co się dzieje, przebieg leczenia, efekty, zalecenia pozostawia do swojej wiedzy.Jak się bardzo pociągnie za język, pod warunkiem że będzie osiągalny, to coś tam powie. Dziwny lekarz.

Wizyty publicznej zdecydowanie nie polecam, na prywatnie przynajmniej wysłucha. Bez wątpienia jest swietnym specjalistą, ale podejścia do pacjenta zdecydowanie nie ma. W szpitalu wylgarny, niemiły, wyzywa,poniża...z taka pogarda nikt nie powinien traktować drugiego czlowieka!!! tym bardziej osoba wykształcona. Szanuje go jako lekarza bo dobrze mi zrobił kolano i zawsze będe mu wdzięczna ale mam nadzieję,że nie będe miała "przyjemności " spotkać się z nim ponownie.