lekarz Włodzimierz Kruszewski

Jeśli ktoś oczekuje dopieszczenia i dowartościowania od lekarza to nie do Kruszewskiego, jeśli natomiast chcesz konkretnie zadziałać w kierunku wyleczenia kolana czytaj: artroskopii, endoprotezy, naprawy łąkotek czy więzadeł- polecam. Konkretnie, bez zbędnych przymilanek bada, stwierdza, kieruje na usg, zapisuje na oddział. Sam się doinformuj w necie a mistrzu niech zrobi co ma zrobić na bloku, bądź poza nim, a wie co robi!

Właśnie wróciłam ze szpitala w Wysokim Mazowieckim,przeszłam artroskopię i samego dr Kruszewskiego.Miałam doszczętnie zniszczone kolano,III/IV stopień uszkodzenia chrząstki i jeszcze jakieś tam uszkodzenia.Czy ktoś z Was przechodził artroskopie z powodu chondromalacji u dr Kruszewskiego???Bo właśnie to u mnie zdiagnozowano.Napiszcie proszę,jak się czujecie,czy pomogło,jak długo musi trwać rehabilitacja i jak długo należy chodzić ze stabilizatorem.Błagam,napiszcie coś,mam mało czasu na leczenie,bo 9 sierpnia zaplanowałam wyjazd,boję się,że nie zdążę zrehabilitować kolana:(((Pozdrawiam

Jako fachowiec godny polecenia w 100% i to chyba najważniejsze. Potrafi za to zmiażdżyć słowami i dać do zrozumienia, że tutaj pacjent to tylko kolejne kolano, ale to chyba jego cecha, która pomaga w pracy. Polecam.

Jako fachowiec godny polecenia w 100% i to chyba najważniejsze.
Polecam.

kozak lekarz polecam mialem artrodkopie kolana i wszystko poszlo w jak najlepszym kierunku w pelni zdrowe kolano ale sam dorobilem sie drugiego skrecenia i czeka mnie znow wizyta u doktora ale sie nie martwie

Jestem juz prawie 3 lata po dwóch operacjach (zerwanie więzadeł krzyżowych i uszkodzenie łąkotki) i moje kolano jest jak nowe! Gorąco polecam tego dr wszystkim tym, którzy zmagają sie z jakąkolwiek kontuzją kolana, na pewno sie nie zawiedziecie. Dr. moze nie jest za mily, ale jak sie ma ok 70 pacjentów na dzien to sie nie dziwie, najlepszy fachowiec jakiego znam!

Jest super Fachowcem:) szkoda tylko że tak daleko ale warto jechać nawet 300km :) polecam każdemu pozdrawiam Pana Doktora i dziękuję za opiekę lekarską ania p.

Najlepszy specjalista od kolan, przynajmniej w województwie! Mogę potwierdzić wcześniejsze, pozytywne wpisy.

do spraw związanych z kolanami polecam każdemu, miałe mjuż jedną operację i noga jest w świetnej formie

znakomity fachowiec konkretna dignoza,szybkie i skuteczne leczenie.pomoc nadeszła po czasie takim jak z góry było mówione.

Świetny specjalista. Jestem po poważnym urazie kolana prawego. 6 sierpnia miałem drugą operację - rekonstrukcja więzadła. Wcześniej miałem wycinane łąkotki. Czuję się świetnie jeszcze chodzę na rehabilitację ale jest coraz lepiej. Cieszę się że od razu trafiłem do tego lekarza. Znajomy z którym leżałem na sali podczas pierwszego zabiegu miał mniej szczęścia - wcześniej leczyli go w Siedlcach przez 2 lata - z marnym skutkiem. Teraz gra już w piłkę bez żadnych ortez itp. Jeśli ktoś liczy na głaskanie - to się przeliczy. Jeśli nie chce się leczyć, chodzić na ...

Świetny specjalista. Jestem po poważnym urazie kolana prawego.
6 sierpnia miałem drugą operację - rekonstrukcja więzadła.
Jeśli ktoś liczy na głaskanie - to się przeliczy.
Jeśli nie chce się leczyć, chodzić na rehabilitację to też niech sobie daruje. Dobrze zrobiona operacja to 50% reszta to prawidłowe ćwiczenia i stosowanie się do zaleceń.
U doktora leczy i leczyło się wielu naszych sportowców.

Poprzedni komentarz należy również do mnie.
Przepraszam za dublowanie, ale postanowiłem się zalogować i napisać coś więcej.
Pozdrawiam wszystkich towarzyszy niedoli i samego Pana Doktora.