lekarz Włodzimierz Kruszewski

Potwierdzę tylko pozytywne wpisy poprzedników Najlepszy specjalista od kolan Jestem po jednej artroskopii i czeka mnie kolejna, aczkolwiek pan doktor wzbudził we mnie takie zaufanie,że nie obawiam się o swój los na stole operacyjnym I chociaż sprawia wrażenie nie miłego, to tylko pozory Pan doktor potrafi być miły, a czasami nawet się uśmiecha, o czym sama miałam okazję się przekonać Z wyrazami szacunku-żołnierka z Suwałk

Bardzo konkretny i rzeczowy specjalista. Dobra i zwięzła informacja dla pacjenta o chorobie, sposobach i możliwości leczenia oraz rehabilitacji. Rzetelnie udziela odpowiedzi na pytania pacjenta.Szpital w Wysokim Mazowieckim i jego personel na oddziale ortopedii godny polecenia. Bardzo dziękuję za troskliwą opieką przed i pooperacyjną - wdzięczny pacjent z Ostrołęki.

najlepszy z najlepszych. fachowe podejscie, przywrocil mi wiare w sprawnosc

najlepszy z najlepszych. fachowe podejscie, przywrocil mi wiare w sprawnosc

Może doktor jest specjalistą w dziedzinie ortopedii ale wizyty u doktora Kruszewskiego sprowadzają się jedynie do krótkiej diagnozy i ewentualnego wypisania recepty, a jej celem jest pobranie opłaty za wizytę. Nie polecam doktora osobom, które wymagają nagłej interwencji zabiegowej, ponieważ na pewno nie uzyskają pomocy!

Jestem po 2 operacjach, wszystko jest ok. Doktor jest konkretny, fachowiec, uprzejmy,co prawda jak trzeba to się nie szczypie i powie co myśli, cierpliwie tłumaczy, gdy się go pyta. Polecam doktora. Pozdrowienia z Ostrołęki doktorze i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

A ja nie polecam, słyszałam o Doktorze parę plotek które sądzę że nie są tylko plotkami wyssanymi z palca ale jest w nich sporo prawdy i żałuję że do niego trafiłam. Widzi tylko to co chce widzieć i zapewne prywatnie widzi więcej. Nie zdiagnozował u mnie wady kolan która powinna być leczona jak najszybciej a doprowadziła mnie do okropnego bólu nóg. Jaki z tego wniosek? Ma ochotę leczyć tylko prywatnie i nie jest prawdziwym lekarzem.

Moja mama jest pacjentką doktora. Wiele razy była u niego na wizytach prywatnych i wszytsko bylo ok, gdyby nie to, że kiedy po raz pierwszy mama już czekała na artroskopie okazało się, że nie będzie ją operował doktor Kruszewski ( zabieg został odwałany) i teraz ma drugie podejście i okazuje się, że znów doktor nie będzie jej operował, bo jest na urlopie. Straciliśmy kupe czasu i pieniędzy!

Witam serdecznie, Byłem u wielu ortopedów, każdy gdybał itd..Gdy trafiłem do Pana Włodzimierza Kruszewskiego ze zdecydowaniem zdiagnozował uraz i wydał stosowne instrukcje co dalej, wzbudził moje zaufanie w 100%! Obecnie jestem po pierwszej operacji w Wysokim Mazowieckim, wszystko zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie, zarówno personel odzdziału szpitala jak i warunki są na bardzo wysokim poziomie, oddział zdyscyplinowany przez Pana ordynatora bardzo pozytywnie. Zdecydowanie polecam, życzę wszystkim 'kolanowcom' trafić do tak świetnego fachowca jakim jest Pan Kruszewski. Pozdrawiam i dziękuję za znakomitą jakośc usług: Wojtek

Witam serdecznie,
Pozdrawiam i dziękuję za znakomitą jakośc usług: Wojtek

Mam do faceta naprawde dużo szacunku. Gość zna sie na tym co robi. Nie pierdzieli ze jest dobrze kiedy nie jest. On LECZY. Jak coś powie to jest to niczym strzał w morde, potrafi zakląć - prawdziwy facet :) POLECAM

Wyleczył mi synaiprzywrócił wiarę wumiejętności lekarzy. Mieszkam w Suwałkach:)

Wyleczył mi synaiprzywrócił wiarę wumiejętności lekarzy. Mieszkam w Suwałkach:)