lekarz Włodzimierz Kruszewski

nigdy bym jusz nie poszedł do tych lekarzy z mazowiecka to so tłumany zero pojecja i oszusty zarazili mnie grunkowcem i udawali jakby nic nie stało si zebym nie przeniosł sie do białego to nie wiem co by dalej było po roku czasu noga mi nie zrosła sie po ich operaci

bardzo dobry lekarz, choć nie można mówić że reszta to idioci. to co odróżnia go od reszty to to, że u niego bardzo szybko wraca się do pełnej sprawności i praktcznie nie zdarzają sie poprawki.

RADZIŁBYM PUJŚĆ DO DOKRORA PRYWATNE WTEDY JEST SPRWANIEJ I SZYBCIEJ

RADZIŁBYM PUJŚĆ DO DOKRORA PRYWATNE WTEDY JEST SPRWANIEJ I SZYBCIEJ

Pan dr Wł. Kruszewski jest specjalistą w swym zawodzie. Wie co robi i podchodzi do tego ze wszelką starannością zawodową. Jest osobą treściwą i zwięzłą, /konkretną/ w podjęciu decyzji. Jego decyzje medyczne sa oparte na przeprowadzonych badaniach i wiedzy. Nie sa to decyzje pochopne. Powiem kolokwialnie jest to człowiek z wiedzą , doswiadczeiem , oraz na odpowiednim stanowisku. Wzbudza respekt i zarazem szacunek. Napewno polecę go innym osobąm które wymagałyby specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii. Nawet juz poleciłem. Z wyrazami szacunku Bogdan J. z Mazur.

Z wyrazami szacunku Bogdan J. z Mazur.

z całą pewnością godny polecenia. miałam już jedną artroskopie, teraz czeka mnie kolejna. fachowy, konkretny i kompetentny człowiek. mam nadzieję, że w pełni postawi mnie na nogi i znowu będę mogła jeździć na snowboardze.

Jestem po wycięciu łąkotek (marzec) i rekonstrukcji więzadła ACL (listopad). Dzisiaj zdjęli mi szwy, czuję się bardzo dobrze, operacje się udały, w 100% polecam tego lekarza. Przyjmuje również publicznie w szpitalu w Wysokim Mazowiecku we wtorki i czwartki. Prywatnie poniedziałki i środy.

Doskonały specjalista i wspaniały człowiek z niesamowitym poczuciem humoru.

Doskonały specjalista i wspaniały człowiek z niesamowitym poczuciem humoru.

Jeżeli ktoś chce naprawdę wyzdorwieć powinien się zgłosić do pada dr. Kruszewskiego. Lepszego ortopedy nie znajdziecie. Po kilku latach zmagań z ortopedami w Białymstoku moge normalnie funkcjonować !!!! A na dodatek jest bardzo sympatyczny, ale troszeczke zabiegany, zreszta nie ma co się dziwić :) Polecam pana doktora Kruszewskiego wszystkim :)

Bardzo dobry lekarz. Robił mi już 3 operacje i jestem bardzo zadowolona. Gdybym w porę do niego nie trafiła to z moim kolanem byłoby naprawdę źle. Może nie jest bardzo sympatyczny i miły, ale kompetentny.

Jeśli cokolwiek dziewczynko piszesz to pisz prawdę,mnie wiadomo że ten człowiek fatastyczny lekarz pomógł Ci poza kolejnościa ze względu na to ze miałaś ciężki uraz kolana. Wykonał operację perfekcyjnie masz pełny zakres ruchu w kolanie jesli Ty nie wierzysz lekarzowi a wierzysz maszynie po wykonujesz kontrolne USG co Ci zrobił i pokazujesz Usg jako dowód ( a nie jest do dowód to tylko maszyna ) to myślę że lekarz postąpił słusznie wypędzając Cie z gabinetu prywatnego bo zachowałaś się bardzo prymitywnie kontrolując tak wysokiej klasy specjalistę jedocześnie nie wziął od Ciebie pieniędzy za WIZYTYĘ PRRYWATNĄ czy o tym zapomniałas?
Wiadomo mi rownież że czeka Cię rownież rekonstrukcja wiezadła przedniego krzyżowego będziesz długo i latami czekała na takiego specjalistę który wykona Ci ten zabieg.Ja to słyszałam oczekując w kolejce na prywatnej wizycie i znając Ciebie ze szpitala.Myslę ze powinnaś pojsc do tego lekarza z milionem róż przeprosic i błagac o kolejne leczenie!