lekarz Włodzimierz Kruszewski

Świetny specjalista. Miałem robione łąkotki i więzadła. Wszystko świetnie. Polecam z czystym sumieniem. W pierwszym kontakcie oschły, ale zawsze rzeczowy i fachowy - Dr House ;)

Świetny specjalista.
Miałem robione łąkotki i więzadła.
Wszystko świetnie.
Polecam z czystym sumieniem.
W pierwszym kontakcie oschły, ale zawsze rzeczowy i fachowy - Dr House ;)

Super lekarz :) wzbudza moje zaufanie :) pozdrawiam

Super lekarz :) wzbudza moje zaufanie :) pozdrawiam

Wspaniały lekarz i specjalista przez duże S. Przeprowadzil operacje na oba kolana. Z czystym sumieniem polecam Pana Dotora kazdemu !!!

Mój przypadek -zerwane wiązadła w kolanie i uszkodzona łękotka . W bstoku dwóch lekarzy (jeden podobno specjalista ) stwierdziło dwie różne rzeczy. Pojechałem do Wys Maz , po tym jak zrobiłem wywiad wsśród znajomych rodziny itp- co mi jest dowiedziałem się od razu i to się sprawdziło. Jestem po drugiej operacji , biegam , skaczę jeżdzę na rowerze , pływam .W obyciu osoba taka sobie , nie pogadasz o pierdołach .Jeszcze napisze jedno . Kolega był u przemiłego doktora rok przedemną, a teraz jest dwa tygodnie po piątej operacji. Wole pocierpieć zachowanie ale być zdrowy .

Lekarz kompetentny,mistrz w swojej dziedzinie. dobra opieka przed i pooperacyjna.pacjent czuje sie zadbany

dwie wizyty przed operacja, 2,5 miesiaca w kolejce, 4 dni w szpitalu, jedna wizyta kontrolna po operacji, po 2 tygodniach chodziłem o wlasnych silach. zdecydowanie polecam. najlepszy specjalista!

Po 3 różnych diagnozach z polecenia ortopedy sportowego 2 lata temu trafiłam do dr Kruszewskiego. Jestem 1.5 roku po artroskopii stawu kolanowego. Znowu mogę jeździć na nartach i rowerze. Kilku osobom już Go poleciłam i były bardzo zadowolone z wizyt. Może nie należy do najuprzejmiejszych ludzi ale jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie i dla mnie tylko to się liczy. Poza tym rzeczowo i jasno odpowiada na pytania oraz dokładnie informuje jak będzie wyglądał zabieg i co po nim. Szczerze polecam!!!

Miałam problem z kolanem.. Jeżdząc od specjalisty do specjalisty którzy bezradnie rozkładali ręce i po każdej wizycie sama nie wiedziałam co mi w końcu jest i co mam robić, trafiłam w końcu na konkretnego, który zajął się moim kolanem i konkretnie co mi jest. Był to dr. Kruszewski. Mam niedługo operację i myślę, że mi pomoże. Wszyscy mi go polecali

Robił mi kolano w Wysokiem Maz. rewelacyjne efekty. W pełni profesjonalny wyremontowany i świetnie wyposazony oddział to zasługa dr Kruszewskiego.

Jestem po dwóch kontuzjach kolana i dwa razy z polecenia byłem u tego lekarza. Świetny specjalista i realista. Leczy odpowiednio(mnie leczył zachowawczo i dzięki temu nie miałem operacji). Uratował mi zdrowie, bo u innych "specjalistów" w moim mieście skazany byłem na kalectwo. A teraz dzięki temu panu jestem w 100% zdrowy i nadal uprawiam sport.