dr n. med. Wojciech Latos

Internista, Gastroenterolog

Leczyłam się u niego prawie pół roku, tłumaczył mi że man błotko w woreczku żółciowym i przepisywał ciągle te same lekarstwa. Niestety mój stan zamiast się poprawiać pogarszał się. W końcu zrezygnowałam, zdecydowanie nie polecam.

Leczyłam się u niego prawie pół roku, tłumaczył mi że man błotko
w woreczku żółciowym i przepisywał ciągle te same lekarstwa.

Zgadzam sie. Doskonały fachowiec, wspamniały człowiek.

Zgadzam sie. Doskonały fachowiec, wspamniały człowiek.

Wspaniały człowiek! Takich sie szuka czasami latami. Lekarz specjalista i diagnostyk godny polecenia!

Wspaniały człowiek! Takich sie szuka czasami latami.
Lekarz specjalista i diagnostyk godny polecenia!

Zostałem potraktowany podmiotowo.odniosłem wrażenie ,ze 3 min. wizyta to za duży czas który mi lekarz raczył poświecić.Nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu chorobowego ,a na przedstawione wyniki i wypisy ze szpitali nawet nie zerknął

Kompetencja Rzeczowośc Bardzo sprawna diagnostyka Po 2 latach chodzenia po roznych lekarzach dowiedzialem sie w koncu co mi jest. Od 3 tygodni nie mam dolegliwosci, kto9re gnebily mnie od miesiecy. Jestem wdzieczny za polecenie mi tego lekiarza. Sam goraco polecam

Kompetencja Rzeczowośc Bardzo sprawna diagnostyka

Witam! Chciałam uprzedzić obecnych i przyszłych pacjentów ,iż bardzo się zawiodłam na tym lekarzu. Leczył 2 lata moją mamę wmawiając jej , że wszystko jest w porządku i nie ma na pewno choroby nowotworowej jelita grubego. Badania przeprowadzane były w klinice natomiast wizyty w prywatnym gabinecie(czasem 2 razy w miesiącu). Dolegliwości występowały co raz częściej i co raz bardziej intensywnie. W ciągu miesiąca od zaprzestania wizyt mama znalazła się w szpitalu z uwagi na pogarszający się stan zdrowia. W ciągu roku waga ciała spadła o 14kg. Diagnoza była przerażająca - ...

Witam!
Dolegliwości występowały co raz częściej i co raz bardziej intensywnie.
W ciągu roku waga ciała spadła o 14kg.
Diagnoza była przerażająca - 10 cm rak jelita grubego!!
Wnioski proszę wyciągnąć samemu..
Obecnie mama leży w Instytucie Onkologii i walczy o życie.

Leczyłam się u doktora Latosa prywatnie,około 2 lata,na woreczek żółciowy.Ciągle przepisywał mi masę lekarst,i twierdził że mam błotko.Po dłuższym leczeniu zdenerwowałem się i poszłam zrobić USG w innych paru miejscach ,i okazało się że woreczek mam w porządku.Lekarz oszukiwał mnie wyciągał pieniądze, nie wierzcie w niego!!! Była Pacjentka

Była Pacjentka

Zdecydowanie polecam dr Latosa wszystkim,którzy oczekują pomocy w leczeniu choró żołądka i nie tylko.Jest sympatyczny,rzeczowy,cierpliwy.Gastroskopię wykonuje po mistrzowsku. Joanna

wiecznie zmeczony,malo uwazny,rutynowe podejscie do pacjenta,zainteresowany zarobkiem niz pacjentem im wiecej tym lepiej

Faktem jest czekanie mimo umówienia się na konkretną godzinę. Myślę, że to wina pacjentów, którzy przychodzą jak najwcześniej nie zważając na którą są umówieni. Natomiast fachowcem jest doskonałym, doświadczonym, stawia trafne diagnozy na podstawie badania i szczegółowego wywiadu. Do tego sympatyczny. Jestem jego pacjentką od 2006 roku. Szczerze polecam.