dr n. med. Wojciech Latos

Internista, Gastroenterolog

Byłam sceptycznie nastawiona do pana dr poprzeczytaniu wczesniejszych opini jednak po pierwszej wizycie jestem mile zaskoczona. To pierwszy lekarz który potraktował mnie poważnie i rzetelnie się mna zająl a nie zbył byle czym. Pomimo kosztów cieszę sie ze do niego trafiłam. Zobaczę jak będzie na następnej wizycie ale póki co polecam wszystkim.

Cała wizyta trwała 30 sekund - wejście, 3 zdania - wyjście. I tak traktowani byli wszyscy po kolei. Zapewne dla tego, ze było to w szpitalu a nie prywatnie. Nie wyobrażam sobie, że ktoś może mieć o takim "specjaliście" pozytywne zdanie. Zdecydowanie odradzam. Moja pierwsza wizyta to zarazem ostatnia.

To była moja trzeci próba umówienia się na wizytę, za pierwszym razem byłem umówiony na 15:00 przyszedłem przed 15-tą i byłem 12-ty w kolejce (12 x 15 min = 180 min) czyli 3 godz. czekania. Za drugim razem umówiłem się na 17-tą i było już tylko 9 osób przede mną (ale to i tak ponad 2 godziny czekania!) Dzisiaj jak przyszedłem to ludzie stali już na klatce schodowej bo nie mieścili się w poczekalni ! To bezczelność Panie doktorze tak traktować pacjentów ! Kategorycznie odradzam !

To bezczelność Panie doktorze tak traktować pacjentów !

Kategorycznie odradzam !

Znam doktora wiele lat. Świetny lekarz budzący zaufanie. Widać, że zna się na rzeczy. Cieszę się,że po latach trafiłam do niego na leczenie.

Najbardziej kompetentny lekarz na jakiego trafiłam.

Najbardziej kompetentny lekarz na jakiego trafiłam.

Może pan doktór jest specjalistą, ale traktuje pacjentów jak bydło. Wszystkich "umawia" na godzinę 17-tą. Po wejściu do gabinetu (który jest w jaego domu) spojrzy na nas około 12-15 wściekłych osób. Tragedia!!! Tak samo zachowuje się podczas przyjmowania pacjentów w szpitalu, w któym pracuje (Bytom). Zdecydowanie odradzam. Szkoda nerwów. I tak zazwyczaj problemy żołądkowe związane są z nadmiarem stresu. Spokojnie można umówić się do innego lekarza gastroenterologa, któy również ma gabinet prywatny w Gliwicach, także pracuje w Szpitalu Wojskowym.