dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński

Chirurg dziecięcy, Urolog, Urolog dziecięcy

2,7

Polecam tego lekarza.Po przeczytaniu tutaj opini mialem obawy, ktore okazaly sie bez podstawne.FACHOWIEC I W PORZADKU CZLOWIEK. PENIS KAT PROSTY

Doktor za operacje skrzywionego penisa zaśpiewał 15.000 zł :/ dla mnie to jest przegięcie ...

Uważajcie, to oszust, który wmawia konieczność operacji za grube pieniądze. Ludzie, przecież nie każde skrzywienie członka uniemożliwia stosunki i wymaga ryzykownej operacji (powtarzam, ryzykownej). Ja wiem, że chcecie być macho, ale niewiele jest członków idealnie prostych. No chyba, że znacznie utrudnia to stosunek, to wtedy warto ryzykować. A on zbija interes na mężczyznach z kompleksami od których pobiera ciężką kasę.

Znalazłem mnóstwo pozytywnych opinii o Profesorze w internecie. Ponieważ zależało mi na pełnej sprawności seksualnej, nie wahałem się i wybrałem tego specjalistę. Byl to trafny wybór: miły, odpowiedzialny i rzetelny człowiek,a przede wszystkim specjalista przez duże S. Ani przez chwile nie czułem się zagubiony czy zdezorientowany, co zdarzało się w kontakcie z innymi lekarzami. Polecam gorąco.

jest to oszust nie udala sie operacja i nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci zaplacilem 7 tys i nie odpowiada na moje sms nie polecam oszust i jeszcze raz oszust bez kwalifikacji

Niestety, mimo bardzo dobrych opinii na temat tego lekarza, muszę przełamać tę dobrą passę. Lekarz nie chce rozmawiać przed operacją na temat możliwych komplikacji oraz nie chce ustalić, jaki będzie dalszy sposób/koszt leczenia, jeśli operacja nie wyjdzie. Tłumaczył się tym, że do tej pory nikt nie zgłaszał reklamacji. Druga sprawa to koszt i sposób rozliczenia - koszt operacji ogromny, zdecydowanie za wysoki, jak na operacje, które przeprowadza. No cóż, zapłaciłem, bo zdrowie najważniejsze. Niestety nie rozlicza się z tych pieniędzy z fiskusem. Tylko część mogłem przelać na konto (ok 20%), ...

Druga sprawa to koszt i sposób rozliczenia - koszt operacji ogromny, zdecydowanie za wysoki, jak na operacje, które przeprowadza. No cóż, zapłaciłem, bo zdrowie najważniejsze. Niestety nie rozlicza się z tych pieniędzy z fiskusem. Tylko część mogłem przelać na konto (ok 20%), reszta do ręki... Żadnego rachunku, itd.
Jak można się domyślić, operacja się nie udała. Lekarz nie poczuł się do obowiązku zaproponowania dalszego leczenia. Nie odpowiedział na maila, którego wysłałem z informacją, że czuję się oszukany. Żadnej propozycji.
Wiem też, że nie pracuje państwowo, ponieważ nie mógł się dogadać z ordynatorem. Kiedy to powiedział pomyślałem, że ordynator stary pryk, który nie rozumie nowych metod leczenia. Teraz uważam, że chodzi o coś innego - o to, że lekarz proponuje sposoby leczenia drogie, zamiast tańszych i mniej inwazyjnych, po to, żeby zarobić.
Zarobił, i to sporo - ok 15.000zł. Za co? Za to, że rozciął, coś porobił i zszył, a efektu całkowicie brak.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Już teraz widzę, że są urolodzy, którzy potrafią zrobić dobrą operację państwowo, za darmo i z dobrym podejściem do pacjenta. Ale to był mój błąd. Nie popełniajcie go. Miła rozmowa o niczym, a potem może być już mniej przyjemnie.