Specjalista chirurg, flebolog, lekarz medycyny estetycznej. Twórca i założyciel Kliniki Ars Estetica. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, a także certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej (jednym z grupy pierwszych 90 certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce). Doktor Wojciech Rybak jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, prestiżowej Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej (AACS) oraz Amerykańskiego Kolegium Flebologicznego (ACP).

Jestem po zabiegu leczenia żylaków u doktora Wojciecha. Wszystko odbyło się zgodnie z tym co zostało ustalone na konsultacji. Bez komplikacji i bólu. Szybko i bardzo sprawnie. Mijają trzy miesiące od zabiegu a ja już nie pamiętam że miałam zabieg. Kontrole są bezpłatne co jest wielkim plusem. Cena może nie należy do najmniejszych ale skuszona pozytywnymi opiniami uznałam że na zdrowiu nie będę oszczędzać. P.s. jak ktoś jedzie na zabieg z daleka to radzę przyjechać z osobą towarzyszącą.

Bardzo dobry specjalista jeśli chodzi o problematykę żylaków. Może nie poświęca zbyt dużo czasu ale bardzo plastycznie tłumaczy na czym polega problem. Całość leczenia jest zrozumiała dla pacjenta. Punkt dla doktora za bycie fair. Doktor nie namawia. Pod tym względem jest bardzo konkretny i mówi jakie są plusy i minusy. Całość oceniam bardzo dobrze a z efektów leczenia żylaków jestem zadowolony.

Pan doktor ma imponujące doświadczenie jak na tak młody wiek. Już podczas konsultacji odnosi się wrażenie że mamy do czynienia z człowiekiem doskonale zorientowanym i biegłym w najnowszych metodach leczenia. Jego arsenał urządzeń robi wrażenie. Może dlatego skuteczność jego leczenia jest olbrzymia. Gdybym wiedziała wcześniej to pewnie był od razu z problemem żylaków udałabym się do niego. A tak towarzyszyłam w leczeniu mamie i to w jej imieniu pragnę doktorowi bardzo podziękować. Ja niestety zabieg miała zanim doktora poznałam i dlatego nogi nie wyglądają imponująco. Gdybym teraz podejmowała decyzję z pewnością nie decydowałabym się na klasyczne operacyjne leczenie żylaków tylko tak jak mama, na laser i parę. Pozdrawiamy razem z mamą i życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Zdecydowanie najlepszy specjalista od żylaków. Tak bardzo bałam się zabiegu a w rezultacie okazało się, że to tylko strasznie się wydaje. Bólu nie czułam w ogóle. Dodam więcej, przez część zabiegu doktor opowiadał kawały. Tak to ja się mogę operować :) Jestem 4 miesiące po zabiegu i po bezpłatnej kontroli. Wszystko jest w porządku. Bardzo się ciesze że trafiłam na takiego lekarza. Wszystkim bardzo polecam.

Szybko, profesjonalnie, bez komplikacji. Pan doktor zrobił wywiad następnie wyjaśnił co będzie robił.Zabieg przebieg zgodnie z moimi oczekiwaniami. Rekonwalescencja ok. Po żylakach nie ma śladu. Polecam

Lekarz z ogromną wiedzą, który nie boi się trudnych przypadków. Konkretny i wszystko dokładnie tłumaczy. Zabieg leczenia żylaków trwał może nieco ponad godzinę. Obie nogi, a przypadek niełatwy. Polecam

Poddałem się zabiegowi lipomastii u doktora Rybaka ponieważ konsultacja u niego była najbardziej rzeczowa spośród wszystkich na które się udałem. Nie ukrywam, że miałem dylemat do kogo w tej sprawie się zgłosić. Poszedłem zatem do trzech. Jednego w ogóle nie skomentuję, drugi był bardzo w porządku ale to u doktora poczułem, że rozmawiam z kimś kto zna się na temacie. Poszukałem później na forach i moje przypuszczenia się tylko potwierdziły. Może i doktor nie poświęca wiele czasu na konsultację, ale jest ona rzeczowa i właściwie człowiek wie to co powinien wiedzieć. Mnie tam zależało na kilku istotnych kwestiach i na nie odpowiedz uzyskałem. 2 tygonie po konsultacji był zabieg. Wszystko poszło zgodnie z planem i jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu.

Postanowiłam podzielić się swoją opinią, bo jeśli choć jednej osobie pomoże w podjęciu decyzji to będę się cieszyć. Trafiłam do doktora Rybaka z dużym, zaawansowanym problemem żylaków. Przez lata wydawało mi się że to tylko kwestia estetyczna i zawsze znajdywałam jakieś usprawiedliwienia. Ale kiedy nogi zaczęły boleć to się poważnie przestraszyłam. Poszłam najpierw do innego chirurga, który zakwalifikował mnie do zabiegu chirurgicznego. Tego bałam się najbardziej więc poszłam do następnego. On również skierował na klasyczną chirurgię. Byłam załamana. Gdzieś ktoś wspomniał mi o doktorze Rybaku i z nadzieją poleciałam do niego. A tu szok. pan doktor pomimo tego, że przyznał że żylaki są poważne to stwierdził że spokojnie możemy je leczyć bez tradycyjnej operacji. Miałam zabieg laserowy połączony z parą na obu nogach. Zabieg trwał może 40 min. Przez cały zabieg sobie normalnie z doktorem rozmawialiśmy i opowiadaliśmy kawały. Nie czułam bólu. Po wszystkim, normalnie sama poszłam do domu. Gdybym nie to, że byłam uparta i latałam od chirurga do chirurga to pewnie nie rozwiązałabym problemu w tak prosty i szybki sposób. jestem bardzo wdzięczna doktorowi. Jeśli ktoś ma żylaki to niech czym prędzej idzie na zabieg. A jeśli macie kwalifikacje do chirurgii, to idźcie do doktora, jestem pewna że może zaproponować wam znacznie mniej inwazyjny zabieg. Dziś jestem bardzo szczęśliwa że już po wszystkim.

Po licznych rekomendacjach zdecydowałem się na zabieg lipomastii właśnie u doktora Rybaka. Lekarz bardzo konkretny z duża wiedzą i profesjonalnym podejściem. Z efektu oraz obsługi jestem bardzo zadowolony.

Kierując się opiniami i doświadczeniem innych trafiłem do doktora Rybaka we Wrocławiu. Byłem zainteresowany zabiegiem leczenia ginekomastii. Doktor rzeczywiście bardzo konkretny, rzeczowy i bardzo profesjonalny. Sam zabieg bezproblemowy. Dochodzenie do siebie jest trochę uciążliwe zwłaszcza jak ktoś chcę szybko wrócić do formy to trzeba uważać. Opieka Pani Oli super. Ogólnie polecam.