Specjalista chirurg, flebolog, lekarz medycyny estetycznej. Twórca i założyciel Kliniki Ars Estetica. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, a także certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej (jednym z grupy pierwszych 90 certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce). Doktor Wojciech Rybak jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, prestiżowej Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej (AACS) oraz Amerykańskiego Kolegium Flebologicznego (ACP).

Trafiłem do doktora z polecenia i się nie zawiodłem. Doktor posiada bardzo dużo pozytywnych rekomendacji na temat leczenia ginekomastii i ja się do nich przychylam. Kontakt z doktorem bardzo dobry, zabieg przeprowadzony sprawnie i bez komplikacji, opieka pozabiegowa bardzo dobra. Pani Ola jest przesympatyczna a jednocześnie bardzo kompetentna. Gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję o leczeniu również wybrałbym doktora Rybaka.

Zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Jego wiedza jest nieporównywalna a jestem w stanie to ocenić bo byłem u wielu specjalistów z tej dziedziny. Ogromny szacunek dla Pana doktora za pochylenie się nad moim dość trudnym przypadkiem i wdzięczność za udzielenie pomocy. Proszę Państwa tacy powinni być wszyscy lekarze.

Po długim poszukiwaniu lekarza trafiłem z polecenia na doktora Rybaka. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora jako specjalistę w leczeniu ginekomastii. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie, właściwie bez niepotrzebnego stresu w dobrej atmosferze. Opieka pozabiegowa wporządku. Kontrole są bezpłatne. Personel kliniki bardzo miły. Efekty już widzę ale wiem że jeszcze trochę muszę poczekać. Ogólnie oceniam klinikę bardzo wysoko.

Pacjentką doktora jestem ja i moja siostra a w przyszłym tygodniu będzie nim również mój małżonek. Zaufaliśmy doktorowi i oddaliśmy się w jego ręce. Cała nasza trójka ma problem z niewydolnością żylną. Ja miałam chyba z całej trójki największy problem dlatego zabieg przeprowadzano u mnie w pierwszej kolejności i od razu obie nogi. Kiedy siostra zobaczyła na własne oczy że tydzien po zabiegu ja już funkcjonowałam jakby nigdy nic - to również sama się od razu zdecydowała na zabieg. Najwięcej czasu na przemyślenie tematu potrzebował mój mąż. Na szczęście i on się zdecydował i w następną środę i on będzie miał zabieg. Jeśli chodzi o samo leczenie to nie takie straszne jak go malują. Uwierzcie mi, że wszystko sprawnie i bardzo szybko przebiega. Właściwie nic się nie czuje. To olbrzymia zaleta tych nowoczesnych metod. Pana doktora pozdrawiamy i widzimy się za tydzień.

Bardzo dobry lekarz. Wykonywał mi zabieg ginekomastii. Sama procedura poszła sprawnie. Po zabiegu ból umiarkowany, do zniesienia. Efekt zabiegu juz widoczny ale nie mogę się doczekać jak minie już wyznaczony czas do uzyskania pełnego efektu. jeszcze jestem trochę spuchnięty. Ogólnie polecam.

Doktor wykonywał u mnie zabieg ginekomastii. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie. Zespół profesjonalny. Obsługa bardzo sympatyczna. Efekty zabiegu bardzo dobre. Cieszę się że to już za mną.

Zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim się spotkałam jeśli chodzi o zamykanie naczynek. Mam bowiem tutaj spore doświadczenie i przez dłuższy czas szukałam kogoś, kto pomoże rozwiązać problem. O dziwo, doktor rybak jako jedyny, zanim podjął się leczenia wykonał badanie usg, bo jak twierdził problem może być głębiej położony i powinniśmy wówczas leczyć przyczynę a nie objawy. tym wzbudził moje zaufanie bo wydaje się to logiczne. Żaden inny specjalista nawet j=o tym nie wspomniał. Także ja zdecydowanie doktora polecam, choć konsultacja jest szybka, to czuje że w pełni wykorzystany ten czas.

Jestem zachwycona doktorem i efektami leczenia. Doktor to prawdziwy pasjonata, a przy tym normalny człowiek. Z początku u doktora leczyłam żylaki. Obecnie, gdy z nimi już nie ma żadnego problemu zajęliśmy się naczynkami. Doktor Wojciech zastosował metodę Clacs, o której wcześniej nic nie słyszałam. Efekt leczenia zdumiewający, a cała technologia rodem z kosmosu. Doktor Rybak to prawdziwy spec. Pozdrawiam i polecam Doktora. Magda, Lubań

Widać, że doktor wie co robi. Konkretny, profesjonalny i bardzo sprawny. Leczyłem żylaki u doktora i obecnie nie ma po nich śladu a ja czuje się bardzo dobrze. Sam zabieg trał chyba mniej niż 30 min i właściwie nic nie czułem. Po zabiegu trochę ciągnęło od środka, ale po kilku dniach właściwie dolegliwości całkowicie minęły jakbym w ogóle nie miał zabiegu. Efekt bardzo dobry. Polecam doktora.

Nie będę się tu odróżniać od innych. Również polecam doktora Rybaka. Jeśli chodzi o wiedzę, to światowa liga, choć to dość młody człowiek. Podejście do pacjenta bardzo konkretne i skoncentrowane na efektach. Osobiście jestem pod wrażeniem metody Clacs. Pan doktor to prawdziwy pasjonat nowych technologii, które umiejętnie wykorzystuje w gabinecie lekarskim. Z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona choć nastawiałam się, że będzie minimum kilka sesji. Skończyło się na dwóch. Pozdrawiam doktora i życzę mu wielu sukcesów na polu zawodowym. Osobiście będę doktora polecać. Agnieszka