lekarz Wojciech Zbiewski

Traumatolog, Ortopeda

Jestem bardzo zadowolona. Ok 2 tyg temu miałam artroskopię i jak narazie wszystko jest OK, a rehabilitacja przebiega bardzo dobrze. Pan doktor jest bardzo miły (choć kiedy niecały rok temu go poznałam miałam zupęłnie inne zdanie).

Zabieg artroskopij kolana z obkurczeniem wiązania krzyżowego przedniego przeprowadzony świetnie. szybko wróciłem do zdrowia.

Lekarz kompetentny, diagnozuje pewnie, wie czego można się spodziewać po danym schorzeniu z biegiem lat ( jak będzie postępować), nie straszy bez potrzeby ( jeżeli nie ma wyników badań).

Lekarz, który nawet nie spojrzy na chorą rękę? A zamiast odpowiedzieć na kolejne pytania, przepisuje kolejne środki przeciwbólowe? Odradzam!

Doktor Zbiewski to kompetentny, rzeczowy profesjonalista.Poleciła mi go znajoma, której szybko wyleczył kolano.Ja też mogę polecić pana doktora innym osobom.Już przy pierwszej wizycie zaskoczył mnie szybką i trafną diagnozą,a także szybkim działaniem.Doktor przywrócił moje kolano do normalnych rozmiarów, a także zajął się moim kręgosłupem szyjnym.Profesjonalista,u którego widać, że został ortopedą nie z przypadku.