Lekarze Wolsztyn

- 134 lekarzy
Wolsztyn Dermatolog lekarz Ewa Berlińska

lekarz Ewa Berlińska

Dermatolog

liczba opinii: 9

Studio Medycyny Estetycznej & Day SPA NINA Studio Estetica
5-go Stycznia 44
64-200 Wolsztyn

Średnia ocen: 2,9/5
Pierwsze wrażenie o lekarzu... Wizyta została przełożona o 4 godziny dwa dni przed. Po przyjeździe zostałem poinformowany, a nawet nie poproszony, żeby czekać na klatce schodowej ze względu na zagrożenie COVID-19, pomimo, że miałem maseczkę i poinformowałem, że jestem zaszczepiony i mogę pokazać zaświadczenie. Po wejściu do gabinetu pani "doktor" od razy poinformowała mnie, że jeżeli chce żeby obejrzała pieprzyki, które mnie niepokoją przez "lupkę" (nie wiem jak ten przyrząd ...
Opinia dodana przez: Dominik

Anna Henschke

Stomatolog, Ortodonta

liczba opinii: 22

Gabinet
gen. Dąbrowskiego 1
64-200 Wolsztyn

Średnia ocen: 3,7/5
Chciałabym podzielić się z Państwem swoją opinią na temat sposobu oraz skuteczności leczenia u Pani dr Anny Henshke. Obecnie jestem już po ściągnięciu aparatu ( system damon). Początkowo miałam bardzo nierównomierny zgryw na górnych oraz dolnych zębach. Zdecydowałam się na założenie aparatu (oba łuk)i. Z biegiem czasu zaczynałam coraz bardziej dostrzegać rezultat i często obserwowałam zachodzące diametralne zmiany jak pomału moje zęby efektownie się prostowały. Każda wizyta odbyła się w ...
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Stanisław Klisowski

Laryngolog

liczba opinii: 13

Prywatny Gabinet Specjalistyczny
ul. Dąbrowskiego 2 DOM USŁUG
Wolsztyn

Średnia ocen: 3,6/5
Jezeli wierzysz w pseudo diagnozy majace na celu uspokoic nerwy to poszukaj innego slodziaka doktorka. Klisza jest najwiekszym konkretem jakiego mialem przyjemnosc poznac. Troche oschly;) ale 2 pokolenie, w naszej rodzinie korzysta z doswiadczenia Doktorka i koniec końców każdy problem zostal rozwiązany. Antyszczepy z daleka od Mistrza!;):)
Opinia dodana przez: Mariusz P

mgr Aneta Tomczak

Dietetyk

liczba opinii: 11

Poradnia Żywienia Człowieka

Wolsztyn

Średnia ocen: 4,5/5
Dzięki Pani Anecie schudłam od listopada 12 kg, czuję się świetnie, wyniki mam rewelacyjne. Babka zna się na tym co robi,jestem zadowolona, bo poza odchudzaniem robię też badania, żeby mieć pewność, że odchudzam się zdrowo. Byłam już o kilku dietetyków, ale ten jest najlepszy. Polecam z czystym sercem.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Izabela Sworowska

Laryngolog

liczba opinii: 10

Praktyka lekarska
Wolsztyn
64-200 Wolsztyn

Średnia ocen: 4,7/5
Pani doktor posiada rozległą wiedzę medyczną, jest bardzo kompetentna, ze świetnym podejściem do dzieci. Po sprawdzeniu kilku laryngologów w okolicy, jeżdżę z dziećmi do niej z innego województwa. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Daniel Naskrent

Psycholog

liczba opinii: 9

Gabinet psychologiczny przy Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie
ul. Kusocińskiego 1
64-200 Wolsztyn

Średnia ocen: 5,0/5
Pan Naskręt pomógł naszemu dziecku, dzięki niemu nasze dziecko normalnie się rozwija i nie ma już problemów, które miał, jesteśmy już spokojni o jego przyszłość. To wspaniały specjalista, z dużą i szeroką wiedzą, strasznie uprzejmy, moje dziecko go uwielbia, aż do tego stopnia, że często pyta kiedy do niego pójdziemy, ale już nie musimy, bo pan doktor wyprowadził go z jego problemów. Myślę, że gdy tylko zaistnieje jakiś problem, to ...
Opinia dodana przez: Karolina
Średnia ocen: 4,5/5
Być może w kwestii operacji zaćmy jest kompetentny. Jednak w przypadku trudniejszym diagnostycznie poległ - całkowicie ignorując objawy, nie zlecają dodatkowych badań błędnie uznał, że oko jest zdrowe. Dodatkowo nie pytając o stan rogówki zakroplił oczy przed badaniem dna oka, nie mówiąc w ogóle co robi. Omyłkowo zakroplił 4x. Generalnie spławił pacjenta nie wynikając w możliwe przyczyny problemów z okiem. Zachowajcie ostrożność.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Ewa Dobryjanowicz-Trepińska

Ginekolog położnik

liczba opinii: 9

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

Średnia ocen: 4,3/5
Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor zawsze pomogła nawet jeśli dzwoniłam to pomogla . Prowadziła również trzy moje ciążę i również Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Małgorzata Bucikiewicz

Wenerolog, Dermatolog

liczba opinii: 9

Gabinet
gen. Dąbrowskiego 1
64-200 Wolsztyn

Średnia ocen: 4,1/5
Co za bzdura! Widzę, że konkurencja nie śpi, skąd to warszawskie IP? Gdzie stolica, a gdzie Wolsztyn? Regularnie korzystam z usług Pani Doktor, to przemiła osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu!!!!!!!! Nie jest dla mnie problemem dojechać na wizytę kilkadziesiąt km bo wiem że warto i wiem że na pewno uzyskam fachową poradę!!!!!! Wszystkim bardzo polecam Panią Doktor, super lekarz! A jej konkurencję, która wstawia tu takie komentarze bez żadnych ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Liliana Ratajczak-Grześkowiak

Pediatra

liczba opinii: 8

Gabinet
Słoneczna 4e lok. 12
64-200 Wolsztyn

Średnia ocen: 3,5/5
Nie polecam tej pani, kilka razy źle doradziła i popełniła błąd w przypadku mojego dziecka i dziecka bliskiej znajomej. Odnoszę wrażenie, że brakuje jej POSTAWOWEJ (O ZGROZO!)wiedzy medycznej. Nie wiedziała np. o "podręcznikowej" reakcji na szczepienie i przez to niepotrzebnie wylądowałam zaniepokojona z dzieckiem u innego lekarza. Po tej "wpadce" zupełnie straciłam zaufanie. Polecam dr Dolichera lub dr Małuszek - wspaniali pediatrzy, których znam osobiście.
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat