lekarz Zbigniew Kowalczuk

3,1
3,4
3,1
3,5

Leczę się u dr Kowalczuka 3 lata, jak do tej pory nie spotkałam jeszcze tak dobrego ginekologa jak On a u wielu się leczyłam. Zawdzięczam mu ciążę o którą on dba naprawdę konkretnie i dodam,że chodzę na NFZ a nie prywatnie. Kobiety które nie są zadowolone z Jego podejścia być może wymagają nie wiadomo czego, bo naoglądały się seriali medycznych!!!

w porządku jako lekarz i człowiek. Namiar mielismy od znajomych, rozpytywaliśmy wokól bo zależało nam , żeby pójść do naprawdę dobrego lekarza. i dobrze, że tu trafiliśmy.

Witam! Jestem pacjętką P. dr Zbigniewa Kowalczuka, w mojej ocenie jest dobrym specjalistą, ale praca gabinetu jest zorganizowana bez nadziejnie. Wizyty są od 8.00 trzy razy w tygodniu, pacjentki przyjmowane są dopiero od 9.00. Nie ma możliwości zapisania się na godzinę, więc jeśli ktoś ma czas siedzieć pod drzwiami pół dnia to powodzenia, a i tak nie będzie pewności że danego dnia trafi do gabinetu. Pod gabinetem dzieją się sceny dantejskie, w środę przyszłam do przychodni o 7.30 w kolejce byłam druga, do gabinetu weszłam o 9.30 po wielkiej kłótni ...

Witam!
Nie ma możliwości zapisania się na godzinę, więc jeśli ktoś ma czas siedzieć pod drzwiami pół dnia to powodzenia, a i tak nie będzie pewności że danego dnia trafi do gabinetu. Pod gabinetem dzieją się sceny dantejskie, w środę przyszłam do przychodni o 7.30 w kolejce byłam druga, do gabinetu weszłam o 9.30 po wielkiej kłótni z pacjentką, która pozakolejnością chciała się wcisnąć... CZY TO JEST PROBLEM ZORGANIZOWAĆ REJESTRACJĘ???? pozdrawiam
i życzę stalowych nerwów w poczekalni p.s moja wizyta trwała 5min.

Witajcie,polecam tego doktora wszystkim Paniom! Doktor udzielił mi konkretnych informacji o stanie mojego zdrowia,bardzo rzeczowo potrafił wszystko cierpliwie wytłumaczyć. Uważam,że ma ogromną wiedzę i doświadczenie(!) i właściwie kieruje dalsze leczenie. Naprawdę czujesz,że jesteś w dobrych rękach.Polecam Domi

Korzystałam z usług tego lekarza 5 lat i byłam bardzo zadowolona. Problemy pojawiły się gdy zaszłam w ciążę pojawiałam się w gabinecie regularnie co 2 tygodnie - jednak lekarz nie raczył mnie poinformować że mogą być jakieś komplikację. Po drugim usg gdy zapytałam się ile wazy moje dziecko powiedział ze jego aparat nie ma wagi. W ciągu tygodnia od wizyty u Pana doktora wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem życia mojego dziecka i moim. I co się okazało ze mam daleko posunięte zatrucie ciążowe a dziecko od jakiegoś miesiąc nie przybywa na wadze. Dzięki Bogu że pojawili się dużo bardziej kompetentni lekarze i uratowali mnie a przede wszystkim moje dziecko. Szczerze nie polecam.

Zdecydowanie odradzam! To moja druga ciąża i po USG wykonanym przez doktora Kowalczuka zmieniłam lekarza. Osoba nieprzyjemna, traktująca pacjęta w sposób przedmiotowy. Nie liczcie nawet na "dzień dobry"! Odnosi się do pacjęta jak do ograniczonego umysłowo. Zdawkowo informuje o stanie dziecka, gdyby mógł słowem by się nie odezwał. Na pytania odpowiada bo nie ma wyjścia; zdecydowanie nie ma tutaj mowy o uzyskaniu wyczerpujących informacji. Oddając się w ręce lekarza oczekuję profesjonalnego podejścia i najzwyczajniej kultury, która nas wszystkich obowiązuje w kontaktach międzyludzkich.

za pierwsza wizyta u tego lekarza byl faktycznie niemily ale to temu ze wyczul ode mnie papierosy(nie cierpi ich)jak bylam u niego kolejny raz byl bardzo cierpliwy i dowiedzialam sie od niego wszystkiego:) a teraz zamierzam prowadzic u niego Ciaze. na prawde duzo Kobiet jest z Pana kowaczuka zadowolonych.

Dr Kowalczuk jest cholernie mądry i błyskotliwy, trochę przypomina serialowego dr Hause'a.Do każdej wizyty pacjentka powinna być przygotowana,umieć słuchać i nie zadawać głupich pytań a wtedy taka wizyta może przebiegać nawet całkiem miło:).Jestem jego wieloletnią pacjentką i nie narzekam.Posiada doświadczenie i wiedzę.Za to cenię dr Kowalczuka. Polecam szczerze.

Kompetentny, konkretny, wzbudza zaufanie. Rzeczywiście nie jest typem gawędziarza, nie ma na to czasu w przychodni publicznej. Jeśli pacjentka potrzebuje godziny na wizytę ginekologiczą, żeby porozmawiać - rozrądnym rozwiazaniem będzie wizyta w prywatnym gabinecie. Ja doceniam fachowość, mimo trudnośći w polskiej służbie zdrowia.

warto , tylko bez narwów , na spokojnie . kompetentny , troche malomowny ale soplidny i uczciwy .polecam