lekarz Zbigniew Kowalczuk

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Bywa czasami szorstki ma swoisty żart i poczucie humoru,ale uważam go za lekarza kompetentnego,mądrego i dbającego o zdrowie pacjentki.Miałam problemy z torbielami na jajnikach.Gdybym leczyła się u innego lekarza już bym ich nie miała.Doktor Kowalczuk walczył o nie jak lew.Tak jakby to były jego jajniki. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Lekarz o glebokiej wiedzy i szacunku dla pacjentki. Wedlug mnie bardzo kompetenty - slyszalam od kogos ze wygral konkurs "lekarz przyjacielem kobiety" zorganizowany przez Twoj Styl. Polecam!

Jest wspaniałym specjalistą, ma ogromną ilość pacjentek, więc jeśli jest odrobinę szorstki po przyjęciu 50 kobiet, to można mu to wybaczyć. Leczę się u niego 13 lat i nie mogę powiedzieć o tym człowieku złego słowa. Pod jego okiem urodziłam ślicznego zdrowego chłopca, wykonywał wszystkie niezbędne badania, był do dyspozycji 24 h na dobę, pełna kontrola. Kompetentny, genialny lekarz.

nie polecam tego człowieka jest niesympatyczny, nie słucha pacjenta tylko krzyczy, jestem w pierwszej ciazy i może nie wiem co i jak ale oczekuję że będę wysłuchana, niestety nie u tego BOBKA!