lekarz Zbigniew Kowalczuk

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Konkretny, sumienny, wszystkie badania zrobione w komplecie.

Konkretny, sumienny, wszystkie badania zrobione w komplecie.

Witajcie,polecam tego doktora wszystkim Paniom! Doktor udzielił mi konkretnych informacji o stanie mojego zdrowia,bardzo rzeczowo potrafił wszystko cierpliwie wytłumaczyć. Uważam,że ma ogromną wiedzę i doświadczenie(!) i właściwie kieruje dalsze leczenie. Naprawdę czujesz,że jesteś w dobrych rękach.Polecam Domi

z powodu rodzinnego wystepowania raka jajnika prosilam o wytyczne jak postepowac Potraktowal mnie nieuprzejmie i obcesowo kazal przyniesc wytyczne z poradni onkologicznej na pismie Chyba obawia sie ze bylabym klopotliwa pacjentka Najlatwiej wypisywac tabletki anty i nie badac

Leczę się u dr Kowalczuka od 3 lat. Podoba mi się jego podejście do pacjentki, nawet jego poczucie humoru -na które często kobiety narzekają. Polecam doktora wszystkim swoim znajomym.

Dr Kowalczuk jest cholernie mądry i błyskotliwy, trochę przypomina serialowego dr Hause'a.Do każdej wizyty pacjentka powinna być przygotowana,umieć słuchać i nie zadawać głupich pytań a wtedy taka wizyta może przebiegać nawet całkiem miło:).Jestem jego wieloletnią pacjentką i nie narzekam.Posiada doświadczenie i wiedzę.Za to cenię dr Kowalczuka. Polecam szczerze.

Korzystałam z usług tego lekarza 5 lat i byłam bardzo zadowolona. Problemy pojawiły się gdy zaszłam w ciążę pojawiałam się w gabinecie regularnie co 2 tygodnie - jednak lekarz nie raczył mnie poinformować że mogą być jakieś komplikację. Po drugim usg gdy zapytałam się ile wazy moje dziecko powiedział ze jego aparat nie ma wagi. W ciągu tygodnia od wizyty u Pana doktora wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem życia mojego dziecka i moim. I co się okazało ze mam daleko posunięte zatrucie ciążowe a dziecko od jakiegoś miesiąc nie przybywa na wadze. Dzięki Bogu że pojawili się dużo bardziej kompetentni lekarze i uratowali mnie a przede wszystkim moje dziecko. Szczerze nie polecam.

za pierwsza wizyta u tego lekarza byl faktycznie niemily ale to temu ze wyczul ode mnie papierosy(nie cierpi ich)jak bylam u niego kolejny raz byl bardzo cierpliwy i dowiedzialam sie od niego wszystkiego:) a teraz zamierzam prowadzic u niego Ciaze. na prawde duzo Kobiet jest z Pana kowaczuka zadowolonych.

dr kowalczuk jest "drugim" ojcem mego dziecka, to on znalazł przyczynę mego nieposiadania potomstwa. Specjalista z niego świetny!!! już niedługo pomoże nam (mam nadzieje)począć drugie dziecko.!!

Przez niego moje dziecko malo nie umarlo,bo nie chcial dac mi skierowania do szpitala mimo tego ze bylam ponad tydzien po terminie

Wzbudza zaufanie,kompetentny,rzeczowy,profesjonalne podejście.Odkryłam go w swojej rejonowej przychodni.Jestem bardzo zadowolona.Najlepszy lekarz u którego byłam i w ogóle fajny facet.