dr n. med. Zbigniew Krawczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

2,6
2,7
2,7

Cham i prostak. Zrobił pacjentce awanturę za pytanie ile czasu może spędzić w szpitalu z powodu badań. Kolejny przypadek buca po medycynie, któremu się wydaje że skoro jest lekarzem to jest nietykalny i na wszystko może sobie pozwolić. Ciekawe czy tak samo by skur..... kozakował gdyby zamiast niskiej drobnej kobiety stał przed nim wysoki facet. Niech sobie brać lekarska poczyta sobie tym jak potrafią reagować pacjenci w Chinach...

PAN DOKTOR POMYLIŁ KIERUNKI ZAMIAST ZOSTAĆ GINEKOLOGIEM-ENDOKRYNOLOGIEM POWINIEN ZOSTAĆ WETERYNARZEM BO CHAMSKIE ODZYWKI TO PASUJĄ DO OBORY ALBO POD BUDKĘ Z PIWEM A NIE DO PACJENTEK.U PANA DOKTORA ZERO INTELIGENCJI I TAKTU.PACJENT I PIELĘGNIARKA TO TEŻ CZŁOWIEK.PROSZĘ NAD TYM POMYŚLEĆ P.DOKTORZE.NIE POLECAM CHYBA ŻE KTOŚ LUBI CHAMÓW I NIEKOMPETENTNYCH LEKARZY.

Polecam!fachowiec,bez dwóch zdań!Nieważna jest otoczka,jaką tworzą o doktorze pacjenci.On naprawdę zna się na rzeczy.Nie musi dzielić się swą wiedzą z pacjentem,by doprowadzić go do własciwej formy.Wystarczy,że ją posiada i umie zastosować w praktyce.

wspanialy lekarz polecam go kazdej pacjentce.

wspanialy lekarz polecam go kazdej pacjentce.

oprócz tego, że doktor Krawczyk jest bardzo kompetentnym lekarzem, nie zbywa pacjenta i kieruje do szpitala na wszystkie badania, jest po prostu ludzki. Odpowiada na każde pytanie, docieka i sprawdza wyniki badań. Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, polecam!

pomógł mi zdecydowanie w przeciwieństwie do publicznej opieki zdrowotnej

pomógł mi zdecydowanie w przeciwieństwie do publicznej opieki zdrowotnej

Dr Krawczyk to sympatyczny lekarz który poprzez szereg badań stara się ustalić tok leczenia i przyczyny choroby (nie tylko skutki). Nie naciąga pacjenta na drogie badania,wizyty. Wszystko tłumaczy i nie spieszy się . Polecam

Nie naciąga pacjenta na drogie badania,wizyty.
Wszystko tłumaczy i nie spieszy się .
Polecam