dr n. med. Zbigniew Kudelski

Proktolog, Chirurg ogólny

2,7
2,5
2,2

Niestety podpisuję się pod większością opinii tutaj zamieszczonych, czyli "radze omijać tego pana szerokim łukiem", z mojej strony była to "kompletna strata czasu", bardzo żałuję, że zapisałam się akurat do TEGO lekarza. Niesympatyczny, niezainteresowany zupełnie tym co mówiłam o moich dolegliwościach, w czasie mojej wizyty, która trwała nie dłużej niż 10 min, odebrał trzy prywatne telefony - co uważam za buractwo i chamstwo, bo skoro ja wyciszam tel. wchodząc do gabinetu, oczekuje tego samego od lekarza! Jedyne co mi zalecił to NOSPA i był bardzo zdziwiony kiedy powiedziałam, że nie mogę jej przyjmować. Doprawdy po Nospę nie trzeba iść do chirurga, wystarczy do apteki, bo jest bez recepty! Gdyby nie mój upór nie dostałabym nawet skierowania na usg. Koszmar! Dziwię się, że w prywatnej klinice pracuje ktoś taki!

Omijajcie go szerokim łukiem,strata czaasu iszkoda cierpienia.

Omijajcie go szerokim łukiem,strata czaasu iszkoda cierpienia.

Byłem w luxmedzie. Stanowczo szukam innego lekarza. Mało przyjemny człowiek.

Byłem w luxmedzie. Stanowczo szukam innego lekarza. Mało przyjemny człowiek.

mialem 4 gumkowania i niestety niewielka ulga, po kazdym gumkowaniu bolalo bo musialo bolec nie w tym problem, a problem z hemoroidami jak byl tak jest nadal ... mysle ze dr kudelski ma zloty srodek na wszytsko to gumkowanie tyle ze trzeba je zrobic odpowiednio a z tym juz u niego roznie bywa, poczekalnia w ktorej sluchac dokladnie wszystko co dzieje sie w gabiecie i historie o pacjentach opowadane przez zone dr to jest zenujace, ale co mozna oczekiwac od gabinetu uzadzonego w jednopokojowym mieszkaniu. reasumujac zdecydowanie nie polecam wizyt u tego doktorka

Bardzo niemiły człowiek. Omijajcie szerokim łukiem. Po wykonanym już zabiegu, dowiedziałem się, że nie wykonał niezbędnych badań, które pozwalają wykonać ten zabieg. Nic nie wytłumaczył, nie dał żadnych rad profilaktycznych żeby choroba nie powracała. Wykonał zabieg na odwal się, rana goiła się znacznie dłużej niż powinna. Napisałem na niego skargę w Lux Med. Nie dostałem odpowiedzi.

Jestem zdziwiona komentarzami na temat dr Kudelskiego. Ja odebrałam go bardzo pozytywnie. Jest to człowiek kulturalny, uprzejmy. Przede wszystkim bardzo rzeczowy i konkretny. Badanie wykonuje delikatnie. Rozpoznanie opisuje w sposób wyczerpujący. Czy pomoże zlikwidować moje dolegliwości? To się okaże - wykupię lek, zacznę stosować i wtedy dokonam oceny kompetencji. Ogólnie - polecam.

Do dr Kudelskiego trafiłem w "trybie awaryjnym", z silnym stanem zapalnym ..., będącym następstwem kuracji zaleconej przez innego lekarza, kilkanaście dni wcześniej. Po badaniu i sprawdzeniu w systemie zapisów poprzedniego lekarza, zostałem w sposób przystępny i bardzo rzeczowy poinformowany o stanie mojego zdrowia, proponowanym leczeniu, lekach, ich działaniu i praktycznie wszystkim, o czym w konkretnym przypadku powinienem wiedzieć. Postawiona diagnoza, jakże odmienna od poprzedniej, okazała się w 100% poprawna, albowiem już po 24 godzinach poczułem wyraźną poprawę, dolegliwości szybko zaczęły ustępować. POLECAM !!!

DRAMAT!!! Ten człowiek jest przede wszystkim bardzo niemiły, arogancki, wyśmiewa się z pacjenta. Wiadomo, że sprawy, z którymi przychodzi się do proktologów, nie są niczym przyjemnym. Ten człowiek swoim podejściem, arogancją, brakiem kultury osobistej, uczynił tę wizytę jeszcze bardziej nieprzyjemną. Mimo, że była to wizyta prywatna, czułam się, jakbym była w jakimś ośrodku zdrowia w dalekiej Rosji. Nikomu, nawet największym wrogom, nie polecam wizyty u tego człowieka. Nie pomógł mi, upokorzył i sprawił, że wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach.

Uwaga! Leczyłem się u tego lekarza dwukrotnie - NIE POLECAM!!! Ropień okołoodbytowy leczy za pomocą środków farmakologicznych choć powszechnie wiadomo, że konieczny jest zabieg chirurgiczny. Dzięki jego niekompetencji spędziłem noc szukając szpitala i ostrego dyżuru. W końcu wylądowałem u najlepszych specjalistów w Wawie - Szpital na Solcu gdzie od razu zostałem zoperowany. Skutkiem leczenia przez dr.Kudelskiego jest zdiagnozowana u mnie przetoka. Zamierzam złożyć skargę w LuxMed. Wystrzegajcie się go!!!

Uwaga! Leczyłem się u tego lekarza dwukrotnie - NIE POLECAM!!!

Poczytałem opinie, i ja po dzisiejszym zabiegu i wizycie mam zupełnie inne zdanie nt Doktora Kudelskiego. Po pierwsze przemiły facet,po drugie rozpoznał co mi dolega w 3 sekundy, inny lekarz dal mi czopki i maść ,choć sytuacje miałem taka ze kwalifikowałem się tylko pod skalpel, inni chirurdzy jak tylko mówiłem ze mam taki problem mnie zbywali,/żylak sporej już wielkości ze skrzepem krwi/.Zabieg nacięcia miałem wykonywany dziś po południu u doktora Kudelskiego,a teraz siedzę już na ... pozbawiony tego problemu i jestem bardzo happy:).Po raz pierwszy nie zawiodłem się na lekarzu,bo ...

Po pierwsze przemiły facet,po drugie rozpoznał co mi dolega w 3 sekundy, inny lekarz dal mi czopki i maść ,choć sytuacje miałem taka ze kwalifikowałem się tylko pod skalpel, inni chirurdzy jak tylko mówiłem ze mam taki problem mnie zbywali,/żylak sporej już wielkości ze skrzepem krwi/.Zabieg nacięcia miałem wykonywany dziś po południu u doktora Kudelskiego,a teraz siedzę już na ... pozbawiony tego problemu i jestem bardzo happy:).Po raz pierwszy nie zawiodłem się na lekarzu,bo w większości przypadków,niestety mam raczej bardzo kiepskie zdanie o co po niektórych ,którym najczęściej trzeba mówić jaka ma się chorobę i najlepiej jeszcze podać jak ta chorobę leczyć.