prof. Zbigniew Kwias

Urolog

2,4
2,9
2,6

Najgorszy wybór w życiu. Piaskowy dziadek. Nic się nie dowiedziałem. Krótka rozmowa, usg, recepta i do domu. Mój lekarz domowy jest dokładniejszy! Wielki Profesor? Chyba w Mongolii bo na pewno nie w Polsce.

Kolejne DNO!!!! Wspaniały profesor kazał tacie moczyć prącie w rumianku podczas gdy miał nowotwór złośliwy pęcherza....

Okropne doświadczenie. Odradzam wszystkim!

Okropne doświadczenie. Odradzam wszystkim!

Wspaniały lekarz!Daje poczucie bezpieczenstwa, widac,że zna się na tym ,czym się zajmuje.Polecam wszystkim-uratował synowi nerkę.Oby więcej było takich ,jak on.

Pan profesor rozstał się z powołaniem lekarskim już dawno temu. A ja uwierzyłem w nazwisko. Sam sobie jestem winien niestety, ale przestrzegam innych!

A myslałam, ze tylko ja mialam fatalne wrazenia po wizycie u profesora a tu prosze...absolutnie zgadzam sie z opiniami poniżej.Zero zrozumienia ze strony profesora, brak jakich kolwiek informacji na temat broblemu z jakim przyszłam.Zadufanie w sobie i kiepski seksistowski żart oraz komentarz co do mojego miejsca zamieszkania królował podczas wizyty.Szkoda czasu i pieniedzy.Moge jedynie polecić Dr. Piotra Marksa i lek. Adama Jędrzejczaka Bełchatowa.Lekarze z powołania którzy chca pomóc a nie zarobić.Wspaniali ludzie i fachowcy.

Ufny w swój autorytet często przekracza normy dobrego wychowania! Wie lepiej niezależnie od dobra chorego. Zdanie zmienia zależnie od sytuacji. Byle tylko medialnie okazać się górą! Oportunista i kunktator. Odradzam

Nieprzyjemny i odpychający satyr. Dykteryjki i dowcipy uwłaczające godności. Zachowanie niegodne kolejarza na służbie - nie tylko lekarza i profesora. O chorobie niczego nowego sie nie dowiedziałam. Leki zapisał takie jakich działanie już wypróbowałam bez skutku - a mówiłam. Kiepska wiedza i okropny stosunek do pacjenta. Odradzam!

FATALNIE FATALNIE FATALNIE. Okropne poczucie humoru. Pewny siebie. Nic nie wiedziałem przed przyjęciem do szpitala. W szpitalu wszystko wyjaśnił mi dyżurny. Po zabiegu porfesora widziałem tylko na obchodzie. Nie pamiętał mojego zabiegu na kolejnej wizycie prywatnej i nie miał wyników badań. Okropne.

Witam. Zdanie na temat Profesora mam bardzo różne. Swoją pracę wykonał należycie - na chwilę obecną wyniki są w normie. Bardziej boli mnie jego zachowanie w stosunku do pacjentów. Bardzo dużo czasu spędziłam w szpitalu na ul. Szwajcarskiej i tak wiele spraw mnie bolało. Podczas prywatnych wizyt jest dużo lepszym człowiekiem...wydaje się osobą niezmiernie miłą, kompetentną, wrażliwą - niestety realia szpitalne są całkowicie odmienne... Na oddziale przeżyłam szok.Profesor nie pamięta w ogóle swoich pacjentów. Krótkie dwa zdania podczas obchodu i strach się o coś zapytać bo Profesor albo srogo patrzy ...

Witam.
Na oddziale przeżyłam szok.Profesor nie pamięta w ogóle swoich pacjentów. Krótkie dwa zdania podczas obchodu i strach się o coś zapytać bo Profesor albo srogo patrzy albo obróci pytanie w żart...więc pytam o co chodzi??Dlaczego taka zmiana. Jest lekarzem, który powinien udzialać choćby podstawowych informacji, a nie odsyłać z kwitkiem z tekstem typu: "ja wiem co robię".
Już nie wspomnę o pielęgniarkach i salowych, które mają o wszystko pretensje.Chodzą złe jak osy. Okropna szpitalna rzeczywistość, o której chcę zapomnieć. Każdy tylko patrzy aby mu zapłacić...takie są realia w tym szpitalu.
Nigdy więcej nie chcę tam wrócić.