prof. Zbigniew Kwias

Urolog

2,4
2,9
2,6

Początkowo uprzejmy i miły. Wydawał się kompetentny. Gdy zakwestionowałam proponowane metody - mając już wiedzę na temat swojej choroby, zwymyślał mnie. Niedouczony, zadufany w sobie, wierzący, że "profesorowi" wszystko wolno. ODRADZAM

Trudno powiedzieć o tym panu, że to profesor... Wiedzę może i ma ale jest tylko teoretykiem medycyny. Wiedza fachowa i praktyczna na poziomie studenta medycyny lub nawet gorzej. Mojej żonie(już śp.) potrafił wmówić ciążę, nowotwór złośliwy i nie wiadomo co jeszcze...A zmarła na niewydolność nerek o zgrozo!!! Raczej specjalista od prostaty niż od bardziej skomplikowanych dolegliwości...Zdecydowanie nie polecam, czasem lepiej pójść na wizytę do zwykłego lekarza medycyny; niż do gbura z tytułem profesora!!!!!!!!

Operował mnie przed 20-tu laty.Wziął kasę za operację w państwowym szpitalu.Spokrewniony z Kulczykami.Chodzą w Poznaniu słuchy,że to "dzięki " tym koneksjom małymi kroczkami likwiduje się szpital Strusia,przenosząc na obrzeża Poznania.Kulczykom bowiem zamarzył się kolejny biznes w centrum Poznania...

Wspaniały, inteligentny człowiek, zna bardzo dobrze to czym się zajmuje. Jest otwarty na ludzi, poświęca im czas i jest gotów pomagać. Wiem po sobie -wdzięczna jestem mu za to iż starał się mnie postawić na nogi. Udało mu się to! Człowiek z sercem. I jak ktoś z przedmówców mówił: ma poczucie humoru. Czasem specyficzne :) Da się jednak mu to i owo wybaczyć choćby pytania o ślub czy wesele ;) Dziękuję Panie Profesorze!

bardzo sympatyczny i bezpośredni;))emanuje od niego ogromna wiedza i doświadczenie...oby więcej takich fachowców!!!

Cieszę się, że tacy ludzie są na świecie. Dzięki profesorowi mam nerkę. Dziękuję :)

Kiedy okazało się ,że mam raka prostaty,bez wahania polecił operację w Klinice Urologii w Poznaniu.Wybór należał do mnie,bez żadnych jakiś dwuznacznych odruchów.Jestem emerytem i nigdy w życiu nie wręczałem jakiś gratyfikacji komukolwiek,w tym i lekarzom.Stawiam na jednego konia,wóz albo przewóz.Operował prof wraz z zespołem w 2007 r. jestem zdrów,PSA_0.000.Polecam.

Wybitny lekarz, nie szukający łatwych rozwiązań, moją nerkę uratował(wraz ze swoimi operatorami)pomimo paskudnego guza.

Wspaniały człowiek, ma doświadczenie i szkołę. Zna się na rzeczy. Uratował mi nerkę, mi i nie tylko. Fachowiec jakich mało. Po pierwszej wizycie nie zapomina człowieka zawsze miły, uprzejmy, ma duże poczucie humoru. POLECAM!

Bardzo dobry fachowiec, mający ogromne doświadczenie, dla każdego znajduje czas, ma poczucie humoru