prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Udaje,że jest uprzejmy, ale widać,że jest to sztucznie wymuszone. Co prawda, konsultacja jest bezpłatna - może dlatego zachowuje się jak nadęty buc, przedstawia wszystko ogólnikowo,jest ironiczny a wszystko trwa chwilę. Po wykonaniu zabiegu jest jeszcze gorzej. Pacjent jest skazany tylko na siebie, brak jakiejkolwiek informacji i pomocy z jego strony. I najważniejsze - jeśli nie chcesz po operacji wyglądać o wiele gorzej niż przed - nie korzystaj z jego usług.

Witam, tak sie sklada, ze ja rowniez, jak moja przedmowczyni, pochodze z Holandii ( gdzie mieszka doktor) i o powiekszeniu i wymodelowaniu piersi marzylam od dawna, zawsze jednak bylo jakies ale, obawy.. Dziewczyny, jesli macie rowniez tego typu problemy- nie bojcie sie i nie zwlekajcie, bo jesli traficie w rece doktora Giedrojca, to z pelnym zaufaniem mozecie oddac i swoje marzenia i cialo w jego magiczne rece. Artysta i cudowny, cieply czlowiek, ktory naprawde rozumie kobiety i ich potrzeby. Nie napisze Wam, ze taki zabieg ( akurat ja z kolezanka zdecydowalysmy sie na piersi ) jest bezbolesny, ale nie jest tak zle jak sie o tym mowi. Trudna jest pierwsza doba, aczkolwiek widok nowych piersi (podczas zdejmowania drenow widzimy je po raz pierwszy) rekompensuje caly bol. Doktor i jego nieoceniona asystentka nie poprzestaja na kontakcie z pacjentami na sali operacyjnej, ale sa przez caly czas rekonwalescencji sa, mozna rzec - na kazde wezwanie. Niesamowicie sie uzupelniajacy, w pelni profesjonalny duet. Do tego nie mozna zapomniec rowniezo anastezjologu, prawdziwym czarodzieju, ktory przeprowadzil nas przez narkoze bez absolutnie zadnych komplikacji i skutkow ubocznych.
Jesli wiec wiecie, ze do pelni szczescia potrzebna jest wam mala poprawka - szukajcie doktora Giedrojc. Pozdrawiam caly cudowny zespol, Magdalena.

Pochodzę z Holandii. Na konsultacje udalam się kilkukrotnie aby dokładnie dowiedzieć się jakie są możliwości oraz czy moje oczekiwania są realne. Po obu konsultacjach zdecydowałam się na operacje zmniejszania warg sromowych oraz podniesienia i wypełnienia biustu. Obydwa zabiegi zostały zaplanowane w tym samym terminie. Przygotowanie do operacji czyli: otrzymane informacje były konkretne, wyczerpujące ; planning korzystny oraz przyjęcie w klinice bardzo profesjonalne i przyjazne. Operacje zostały wykonane przez doktora Giedrojc w tak profesjonalny sposób i z taka skromnoscia , za podbiły wszelkie oczekiwania. Doktor w trakcie konsultacji był realny, doradzał bardzo obiektywnie ale jednocżesnie wykazał sensytywnosc kobieca i dokładnie rozumiał każdy szcżegol. Nie obiecywał złotych gór, a jednak z taka pasja i pragnieniem zadowolenia pacjenta operował, ze jednak dał mi te złote góry o jakich nawet nie marzyłam. Właśnie prżez swoja szczerosc, oddanie do pracy i zrozumienie pacjenta uwazam go za bardzo wyjątkowego lekarza i człowieka. Zawsze bałam się poprawek chirurgicznych i nigdy nie spodziewalabym się po sobie, ze zdobędą się na coś takiego. To postawa doktora Giedrojc oraz jego podejście do pacjenta i pracy pozwoliły mi zaufać jemu i poddać się zabiegom. Bałam się okresu rekonwalescencji ale okazało się to w ogóle niepotrzebne. Po zabiegach dostałam fantastyczna opiekę od anioła a nie pielęgniarki ( asystentki doktora), która wręcz tak się o mnie troszczyla ze nawet nie myślałem o bólu. Instrukcje co, jak i kiedy mozna lub trzeba i czego nie wolno,itd były tak wyczerpujące a zarówno pan doktor jak i jego asystentka pani Bozenka po prostu cały czas byli i z pełnym zaangażowaniem prowadzili przez pierwsze godziny po zabiegach, ze nawet chwile nie wątpliwym i nie bałam się ze coś mogłoby być nie tak. Przy takiej opiece czuje się człowiek bardzo bezpiecznie.
Same operacje i rekonwalescencja przebiegły bardzo korzystnie. Obawiałam się ze dwa zabiegi jednocześnie mogą być za ciężkie. Teraz każdej kobiecie właśnie bym radziła aby decydować się na połączone zabiegi. Kilka godzin po operacjach byłam w stanie samodzielnie się wykąpać i umyć sobie włosy. W ten sam dzień byłam w kiosku na malych zakupach oraz na śniadaniu poza domem. Kilka następnych dni miałam problemy ze wstawaniem, byłam zmęczona i dużo odpoczywalam, ale wszystko naprawdę przebiegało bardzo korzystnie. Obecnie jestem już 7 tygodni po zabiegach. Wargi sromowe już po 3 tygodniach były zagojone. Nikt nigdy nie zauważyłby ze cokolwiek było robione a ja mam komfort psychiczny i fizyczny. Wyglądają jak u młodej dziewczyny a nie kobiety po porodzie. Biust zagoil się pięknie. Choć cięcia musiały zostać wykonane emerytalne, prawie ich już nie widać. Opuchlizna i dyskomfort prżeszly po 3-4 tygodniach a piersi zmiekly mi po 5-6 tygodniach. Protezy już są praktycznie niewyczuwalne. Piersi nabrały naturalnego wyglądu są idealne do mojej figury. Różnica i asymetria, która była widoczna przed zabiegiem znikła praktycznie a piersi są jedrne, okrągłe, młode i nie opadają! Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym zabiegi chirurgii estetycznej wykonane przez doktora Giedrojc oraz opiekę pani Bozenki. Doktorze dziękuje przeserdecznie. Pozdrawiam M.

Trafiłam do doktora po źle wykonanym przez innego lekarza zabiegu. Doktor Zbyszek ujął mnie od razu swoja fachowa wiedza , empatycznym podejściem i niezwykłą osobowością. Dlatego konsultacja przed i po zabiegu trwa czasem nawet 2 godziny – opowiada tak ciekawie, ze nie można przestać go słuchać  Wspaniały, kontaktowy i przemiły człowiek, utalentowany i wybitny specjalista, który był jednym z pionierów chirurgii plastycznej. Od razu widać i czuć, ze praca jest jego największą pasja i miłością a największą zaplata - radość zadowolonej pacjentki. To co robi doktor Giedrojc to jest ...

Trafiłam do doktora po źle wykonanym przez innego lekarza zabiegu.
To co robi doktor Giedrojc to jest prawdziwy majstersztyk. Jestem BARDZO zadowolona z efektów, a tego jaka opieka otoczył mnie i koleżankę przed i po zabiegu nie da się opisać. Czułyśmy się jak VIP-y albo najbliższa rodzina . Pan Doktor każdy przeprowadzony zabieg przezywa razem z pacjentka i widać, ze dla niego nie jest to praca ale cale zycie.
Z cala odpowiedzialnością mogę powiedzieć, ze jeśli operacja plastyczna to tylko u niego.
Pozdrowienia Zbyniu!!! Gosia z Sevenum

Trafiłam do doktora po źle wykonanym przez innego lekarza zabiegu.
Pozdrowienia Zbyniu!!! Gosia z Sevenum

Dr Giedrojć to wspaniały człowiek.Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej.Daje poczucie bezpieczeństwa i wzbudza zaufanie.Dr powiększył mi piersi.Przez wiele lat był to mój największy kompleks.Jestem zachwycona wynikiem operacji i dumna ze swojego wyglądu.Szczerze polecam i dziękuję.Pacjentka z Białegostoku.

Trzy tygodnie temu miałam wykonaną operację podniesienia piersi z powiększeniem. Rekonwalescencja przebiegła prawidłowo bez żadnych powikłań. Blizny wyglądają bardzo estetycznie i są praktycznie wygojone. Z każdym dniem piersi nabierają naturalnego wyglądu. Pierwszy tydzień po zabiegu jest najtrudniejszy a z każdym kolejnym dniem jest już tylko lepiej.

dobry chirurg ,bylam kiedys na operacji efekt ok ,polecam

dobry chirurg ,bylam kiedys na operacji efekt ok ,polecam

DZIS WYSZLAM Z KLINIKI CZARMED I BYLAM OPEROWANA PRZEZ DOKTORA GIERDOJC ...MIALAM ROBIONY NOSEK I PIERSI I POWIEM SZCZERZE ZE JESTEM TAK SZCZESLIWA Z WYNIKOW JEGO PRACY ZE POLECAM TYLKO TEGO CHIRURGA ...DZIEWCZYNY CYCUSIE MAM JAK MARZENIE PIEKNE JAK NATURALNE NAJLEPSZE ...NOSEK MNIEJSZY I NIC NIE BOLI POLECAM POLECAM JEST THE BEST ...POZDRAWIAM

Witam. Jestem dwa tygodnie po operacji nosa i podbródka wykonanej przez dr Zbigniewa Giedrojca. Nos został skrócony, zwężony i wyprostowany, a w podbródku został umieszczony implant. Efekt na chwilę obecną jest bardzo zadawalający. Nos wygląda już bardzo ładnie i szybko się goi, a blizna w podbródku jest prawie niewidoczna. Sam pobyt w klinice wspominam bardzo miło. Personel życzliwy i profesjonalny. Dr Giedrojc zarówno przed zabiegiem jak i po nim wykazuje duże zainteresowanie pacjentem. Bardzo się cieszę że zdecydowałam się na wykonanie operacji właśnie przez niego. Jest to specjalista najwyższej klasy, a także przemiły człowiek. Gorąco polecam dr Giedrojca i Klinikę w Białymstoku!