prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Wspaniały specjalista z ogromnym doświadczeniem! Cudowny,ciepły człowiek!Pracuje nie tylko w Białymstoku,także w Łodzi,Holandii i Niemczech.

Polecam tego lekarza z całkowitym przekonaniem oraz swoja stu procentową satysfakcją po wykonanej korekcie nosa. Bardzo się cieszę że to właśnie dr Giedrojć mnie operował. Jest to lekarz który naprawdę zna się na swojej pracy i wie co robi, można mu zaufać ja to zrobiłam i jestem bardzo szczęśliwa;) Konsultacja z dr jest rzeczowa i profesjonalna ponadto lekarz odznacza się wielkim poczuciem humoru co też się bardzo ceni bo spotkanie z nim przebiega w sympatycznej atmosferze. Krótko mówiąc dr Giedrojć-Juraha jest jaknajbardziej godny polecenia. Zadowolona pacjentka z Białegostoku:-) Dzikękuję Panie ...

Zadowolona pacjentka z Białegostoku:-) Dzikękuję Panie doktorze

Dwukrotnie korzystałam z fachowej ręki lekarza Giedrojcia.Jestem usatysfakcjonowana z rewelacyjnych wyników operacji.Dzięki tym zabiegom korekcyjnym pozbyłam się kompleksów.

Świetny specjalista i profesjonalista.Jetem po korekcji małżowin usznych i jestem bardzo zadowolona z efektu.Polecam dr.Giedrojcia.Dziękuje Doktorze!pozdrawiam personel.

Dr Zbigniew Giedrojć to profesjonalista, wzbudza zaufanie bez obaw powierzyłam się w jego ręce. Juz po piwrwszej wizycie bylam przekonana, ze wlaśnie ten lekarz. Efekty przeszły moje oczekiwania zarówno podniesienia powiek, powiększenia piersi i liposukcja. To cieply i bardzo oddany lekarz w stosunku do pacjęta, daje poczucie konfortu i bezpieczenstwa. Otaczył mnie nadzwyczajna opieka, szacunkiem oraz wyjaśnił wszelkie kwestie dotyczace zabiegu i po nim. Pozdrawiam ciepplo Panie Doktorze Anna Szapa

Osobiscie uwazam,ze moj hirurg Leo Giedrojc jest jednym z najlepszym specjalistow na swiecie jesli chodzi o operacje plastyczne i nie tylko.Jest wrazliwy na potrzeby kobiet.Nigdy nie podejmuje sie operacji, jezeli nie jest ona konieczna. Lekarze z ktorymi mialam konsultacje naciagali mnie na roznego rodzaju operacje chciaz wiem, ze one nie byly konieczne.Szanuje w tym czlowieku to ze nie jest naciagaczem. Jestem po operacji powiekszania piersi oraz korekcie powieki gornej i dolnej oka, jestem w 100% zadowolona:)) Moge reczyc za jego profesjonalizm i doswiadczenie w jego fachu. Bardzo polecam i dziekuje mu z calego serca ;))

zniszczyl mi usta,zdeformowal biust ,blizna na powiekach -obu i stwierdzil ze mialam pecha.Na dodatek za to wszystko zaplacilam.nie powinien juz wykonywac zabiegow jest za stary ale tym wlasnie wzbudza zaufanie.Nie dajcie sie zwiesc.przestrzegam.nata

Po długim namyśle i wielu wątpliwościach zdecydowałam się na korekcję warg sromowych. Mój problem wymagał znalezienia chirurga plastyka, który wzbudzi we mnie zaufanie i ma poczucie estetyki. O umiejętnościach dr Giedrojcia słyszałam już wcześniej. Na moja prośbę zabieg był wykonany w znieczuleniu miejscowym i nie żałuję, pozbyłam się kłopotów, mogę nosić dopasowana bieliznę. Kilka dni po operacji już mogłam pójść do pracy. Po prostu super!!! Polecam doktora każdej. On jest nie tylko chirurgiem, ale i artysta w swoim zawodzie.

Wspanialy chirurg, kompetentny profesjonalista. Jestem bardzo zadowolna z operacji. Jest fachowcem i od razu budzi zaufanie. Polecam wszystkim,bez obaw i strachu oddam sie jeszcze raz w rece znakomitego chirurga plastyka. To, co robi, robi z przekonaniem i nie odwala fuszerki.

Nazywam sie Sandra, jestem Holenderka, mam polska mame i holenderski ojciec. Piec lat temu dr. Giedrojc zrobil u mnie korrekcie nosa. ( bo poprzedni doktor mi popsul nosek) I od tego dnia moje zycie sie zmienilo. Pracuje teraz jak o modelka i rozne sukcesy zdobylam. Dr. Giedrojc jest wspanialy, on dobrze wyslucha, wspolczuje i pieknie operuje. On jest cieplym czlowiekiem z piekniem talentem! Dziekuje dr. Giedrojc!