dr n. med. Zbigniew Sujkowski

Ginekolog, Onkolog

2,9
2,5

Nie polecam tego lekarza. Mam wykupiony abonament w Enel-mad i tam ten pan doktor przyjmuje. Mam permamentne infekcje pochwy a pan doktor stwierdził ze sprawdzenie posiewów mimi kilkumiesięcznego leczenie nie ma potrzeby robić żeby zastosowac leczenie celowane tylko w kóło zaleca rózne globulki i na oślep.

Nie polecam tego lekarza.

Parę lat temu zalecił mi zrobienie pewnego badania. Kiedy podawałam nazwę badania, żadna z prywatnych klinik nie wiedziała o jakie badanie chodzi. W zw. z tym zdecydowałam się na zrobienie badania u niego. Kosztowało mnie to, jak i na dzisiejsze czasy, sporo. Zmieniłam lekarza, bo nie miałam do niego zaufania. Okazało się, że zlecił mi wykonanie najzwyklejszej cytologii.

Jako studentka chodziłam do dr Sujkowskiego, nie myślałam wtedy o innych kwestiach, brałam receptę na tabletki antykoncepcyjne i byłam zadowolona. Niestety ok pół roku temu postanowiłam wrócić do dr Sujkowskiego i jaki był SZOK w ramach prywatnej wizyty dr Sujkowski nie używa jednorazowych wzierników, tylko takich wielkich, metalowych, które leżą w zlewie. Matko boska ! Kiedy przebierałam sie w łazience, Pan dr palił papierosa, więc weszłam do zadymionego pomieszczenia, dobrze że nie jestem w ciązy.

Jestem wieloletnią pacjentką dr. Sujkowskiego. To wybitny specjalista z ogromnym doświadczeniem. Jego diagnozy są trafne, a zastosowane metody leczenia skuteczne. Życzliwy i solidny. Jest lekarzem godnym zaufania. Plecam ! Hanna

Hanna

Bardzo niemiła atmosfera, nie polecam

Bardzo niemiła atmosfera, nie polecam

niezadowolona :( prowadził moją ciąże - brak odpowiedniego zainteresowania; każda wizyta rozpoczyna się od pytania - w jakiej sprawie... nawet jeśli jest się kolejny i kolejny raz (przecież wystarczy spojrzeć do zasobów) Brak pomiarów ciśnienia, a wyniki w karcie wyssane z palca - to dla mnie ważne, gdyż zawsze miałam podwyższone ciśnienie :/