dr hab. Zbyszko Malewski

1,5
1,5
1,8
1,3

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Lekarz dyżurujący na oddziale P3 na Polnej - 2 dni po CC mimo ogromnego bólu brzucha (nie rany) i 38 stopni gorączki nie zlecił podstawowych badań (USG czy CRP). Nie odpowiada na pytania tylko filozofuje i poniża rozmówcę. Całe szczęście że przy 39.3 stopniach (dostałam 2 apapy!!) zajął się mną inny lekarz który próbował rozpoznać przyczynę i wdrożył odpowiednie leczenie

Nie polecam Pana doktora. Miałam z nim styczność dwa razy, widziałam jak traktuje inne pacjentki i jestem okropnie zawiedziona jak można tak traktować ludzi. Ważne jest to co Pan doktor myśli, nie patrząc kompletnie na zdrowie fizyczne jak i psychiczne pacjentek, nie wiem jak taki człowiek może być dopuszczony do pracy z drugim człowiekiem. Nie mówiąc o tym, że nie usłyszałam żadnej diagnozy ginekologicznej od niego tylko, ale na temat wszystkiego dookoła ma dużo do powiedzenia.

Miałam styczność z Panem Doktorem w szpitalu. Po zadaniu pytania zostałam wyzwana. Lekarz nie oszczędził sobie komentarzy odnośnie mojej wiedzy. Nie odpowiedział na pytanie a wręcz pozwolił sobie na zbyt wiele. Do tej pory jestem w szoku zachowaniem tego Pana... Mam nadzieję że już nigdy nie będziemy mieli okazji się spotkać....

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam, na badaniu prenatalnym połowę badania poświęcił na to aby mnie zastraszyć że umrę razem z dzieckiem jeśli się nie zaszczepie bo zaszczepione 30latki przeważnie przeżywają w ciąży. Kompletna porażka

Nie polecam Pana Doktora! Poszłam do niego na usg transwaginalne ze względu na długie cykle między miesiączkami. Na początku sprawiał wrażenie kompetentnego. Wysłuchał objawów, sprawdził badania hormonów, zrobił wywiad. Już od samego początku usłyszałam: „nie wiem na co teraz kobiety czekają z dziećmi. Kiedyś kobiety miały dużo wczesniej dzieci. Potem się dziwią ze coś jest nie tak.” . Mam 27 lat. Już przed badaniem lekarz stwierdził, ze to na pewno PCO (rzucił skrótem, wiec nie wiedziałam co to jest). Doszło do badania usg. Pan doktor potwierdził swoją diagnozę, ze to PCO. Powiedział, ze to policystyczne jajniki i nie mam owulacji. W karcie wpisał ze zajście w ciaze utrudnione. Rzucił kilka razy komentarzami, ze tak długo czekałam i ze na pewno jestem jedynaczka, bo moja mama tez ma PCO i nie mogła mieć dzieci (mimo moich zapewnień, ze nie chciała). Lekarz nie wytłumaczył mi w jaki sposób mogę się leczyć. W trakcie wizyty łzy leciały mi po polikach, ponieważ nie spodziewałam się takiej diagnozy (ZwlaszcA, ze dzieci planuje mieć). Lekarz na koniec spytał czy ma mi zapisać tabletki antykoncepcyjne. Na co ja odpowiedziałam, ze pójdę jeszcze do endokrynologa. Wyszłam z gabinetu cała zapłakana. Nie wiedziałam co dalej robić. Na szczęście na drugi dzień miałam umówiona wizytę u innego gonekologa. Poszłam. Chciałam się dowiedzieć jak się leczyć i co dalej robić. Pani doktor powiedział, ze moje wyniki hormonów są książkowe. Bardzo dokładnie mnie zbadała, zrobił usg. Po czym usiadła i powiedziała, ze nie zgadza się z diagnoza ze to PCO i ze miałam owulacje. Mam długie cykle, ale w usg i hormonach jest w porządku. Miałam ostatnio bardzo dużo stresu, który mógł wpłynąć na cykl, natomiast mogę mieć pewność, ze nie mam policyatycznych jajników. Kamień spadł mi z serca. Nie polecam Pana Doktora. Przede wszystkim niech sobie daruje opinie o późnym macierzyństwie bądź jego braku i niech skupi się na badaniach i prawidłowym diagnozowaniu. Człowiek z takimi tytułami nie powinien popełniać takich bledow.

Odradzam wszystkim pacjentom tego lekarza! Fatalna obsługa, fatalne podejście. Nie pisałabym komentarza, gdybym naprawdę nie była zadowolona, ale wolę ostrzec innych. Niestety Szpital Med Polonia znajdował się dosyć blisko miejsca zamieszkania i tylko dlatego tam poszłam. Byłam tam na badaniach prenatalnych, coś okropnego! Dr. Zbyszko Malewski nie dosyć, że się spóźnił 30 minut, to jeszcze nikt nie poinformował o tym, ani nie przeprosił - a są to badania prywatne! Do tego nie ma kompetencji, ponieważ opisał mi problem z przepływem żylnym ciąży w 12 tygodniu i postraszył wadami genetycznymi płodu ...

Odradzam wszystkim pacjentom tego lekarza!
Fatalna obsługa, fatalne podejście.
Byłam tam na badaniach prenatalnych, coś okropnego!
Do tego nie ma kompetencji, ponieważ opisał mi problem z przepływem żylnym ciąży w 12 tygodniu i postraszył wadami genetycznymi płodu i zaproponował badanie za 2500 zł - kpina.
Wyszłam w ogromnym szoku, byłam nie zaopiekowana, nie doinformowana i źle zdiagnozowana!
Na szczęście mam dobrego lekarza prowadzącego ciążę i skierował mnie na badania gdzie indziej - odbyłam jeszcze raz identyczne badania i okazało się, że nie ma problemu z przepływem żylnym oraz, że dziecko jest całkowicie zdrowe. Wydałam na te badania 500 zł, ale było warto.
Także jeżeli chcecie oszczędzić sobie zdrowia i nerwów, to omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!

Pan doktor pozwala sobie na dość żenujące dygresje niezbyt związane z powodem wizyty. Krótko mówiąc brak tu profesjonalizmu, bo zapytać można o wiele rzeczy istotne zpunktu widzenia wizyty i zdrowia, ale w taki sposób, aby pacjentka nie czułą się ani poniżona, ani potraktowana w sposób żenujący i nieapceptowalny. Jakakolwiek dyskusja kończy się długim wywodem i deprecjonowaniem zdania pacjentki. nie wychodzi z inicjatywą, niezbyt dokładnie odpowiada na pytania, szkoda czasu, są lepsi specjaliści. Nie polecam

Nie polecam!!! Pomimo dwóch badań prenatalnych lekarz nie wykrył ani jednej wady dziecka a było ich wiele!

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Jestem pacjentką doktora od 13 lat, prowadził moje 2 trudne ciąże. Zawsze gotowy by pomóc, zawsze wysłucha, nigdy nie podważył zasadności moich pytań i udzielał cierpliwie wyjaśnień, zawsze kompetentny, trzymający rękę na pulsie lekarz. Z całego serca polecam.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, zmarnowałam u niego rok czasu na leczenie. Naprawdę dr ma braki w wiedzy medycznej, filozofuje i strzela z leczeniem. Gdybym się na niego zdała to była bym po operacji która mogła by jeszcze pogorszyć mój stan, całe szczęście skonsultowałam moje wyniki z innym lekarzem. Szczerze odradzam.