lekarz Zdzisław Pachaczlekarz Zdzisław Pachacz - zdjęcie profilowe

lekarz Zdzisław Pachacz

Ortopeda dziecięcy

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie.

Posiada dwie specjalizacje z zakresu: chirurgii dziecięcej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W ramach ortopedii zajmuje się głównie ortopedią i traumatologią dziecięcą

Posiada certyfikaty (uprawnienia) Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu Ultrasonografii pediatrycznej (w pełnym zakresie) oraz Centrum Diagnostyki Obrazowej”Cedus” z zakresu Ultrasonografii ortopedycznej i urazowej.

W Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2014” (głosowało ponad 220 tysięcy internautów) otrzymał CERTYFIKAT ZAUFANIA PACJENTA jako specjalista w dziedzinie Chirurgii Dziecięcej oraz Ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Jego pasją jest muzyka i DJ-ka.

Jest doskonałym chirurgiem dziecięcym.Przed laty operował mnie w Szpitalu im.Żeromskiego w Krakowie na Oddziale Chirurgii Dziecięcej i matka moja twierdzi żę niemal uratował mi życie.Teraz leczył moją oparzonaą 3letnią córeczkę i nawet ślad po oparzeniu nie został.GForąco polecam!!!

Zdecydowanie odradzam tego lekarza! Ma bardzo złe podejście do pacjentów. Byłem u niego w Lux-Medzie z 9-letnim synem, który doznał urazu (spadł z karuzeli) i utykał z tego powodu. Komunikacja p. doktora polega na ciągłym "objeżdżaniu" pacjenta - a właściwie jego rodziców, bo do syna nie odezwał się ani raz - i to też jest chyba dziwne. Na wstępie nam (byłem z żoną) zakomunikował, że do gabinetu może wejść albo żona albo ja, bo on "nie chce mieć tłumu w gabinecie". Po wejściu zapytał z czym przychodzimy a gdy ja mu zacząłem opowiadać zdarzenie przerwał mi napominając mnie abym słuchał pytań, bo mówiąc "z czym" ma na myśli "z jaką częścią ciała". Następnie po wysłuchaniu historii dostałem ochrzan, że zgłaszam się do niego dopiero po kilku dniach od zdarzenia i może być już za późno na jakiekolwiek leczenie - choć wyjaśniałem mu, że w przychodni tej byłem bezpośrednio po zdarzeniu i inny lekarz po zbadaniu stwierdził stuczenie i kazał obserwować i w razie braku poprawy zgłosić się po kilku dniach. Wtedy zostałem pouczony, że powinienem korzystać z państwowej służby zdrowia. Badanie wyglądało tak: "proszę mu opuścić spodnie" - rzut okiem - "można ubrać" i następnie wypisał skierowanie na rtg. Na moje pytanie czy ma jakieś podejrzenia padła odpowiedź: "No chyba ja nie mam rentgena w oczach!". Jestem zszokowany - tym bardziej, że jest to prywatna i wysoko płatna przychodnia.

Kompetentny,uprzejmy,duże doświadczenie,super kontakt z małymi dziećmi,wiedza,fachowość,rzerzowość,polecam

bardzo dobry fachowiec,ze znakomitym podejściem do dzieci,wiedza,rzeczowość,uprzejmośc,"na luzie",kompetentny,godny polecenia

Lekarz kompetentny,doświadczony,uprzejmy,łatwo nawiązyjący kontakt z małymi pacjentami,rzeczowy,wszystko tłumaczy,budzi zaufanie dzieci i rodziców,polecamy razem z żoną

spełnił oczekiwania,kompetentny,uprzejmy,tłumaczy choprobę i leczenie,wzbudza zaufanie,polecam!!!

Ja leczyłam u doktora Pachacza swoją córkę z dużą dysplazją stawu biodrowego a brat mój swojego syna z wrodzonymi stopami końsko-szpotawymi.Oboje mają już odpowiednio 2 i 3 lata wszystko"gra"-chodzą prawidłowo.A w klinice chcieli te stopy operować(dobrze że brat nie dał się namówić i posłuchał doktora mówiącego żę da się to wyleczyć bez operacji masażami i gipsami).Bardzo polecamy-super lekarz,też jako człowiek(miły,bezpośredni).Marzena i Jurek ze swoimi pociechami

Lekarz oddany dzieciom z dużym doświadczeniem,rozsądny,rzeczowy, sprawnie a przy tym dokładnie załatwoający małych pacjentów.Leczyliśmy z żoną u doktora dwójkę swoich pociech i bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani.Gorąco polecamy wiedzę i fachowość doktora

Bardzo miły i solidnie wykonujacy pracę lekarz. Bardzo polecam!!!

Bardzo miły i solidnie wykonujacy pracę lekarz. Bardzo polecam!!!

nie jestem zadowolony nie jestem zadowolony nie jestem zadowolony nie jestem zadowolony nie jestem zadowolony nie jestem zadowolony nie jestem zadowolony nie jestem zadowolony