dr n. med. Zyta Szumlańska

Audiolog, Alergolog, Foniatra, Laryngolog dziecięcy

2,9

jestem brdzo zadowolona szybko i tanio wyleczyla moje dolegliwosci,jest dobrym specjalistom

Pani doktor to wspaniały lekarz. Przez prawie rok walczyliśmy wraz z lekarzem rodzinnym z nawracającymi chorobami gardła naszego wtedy (2003 rok)4-letniego syna. Zdarzało się, że wciągu miesiąca miał przepisywane nawet dwa różne antybiotyki.Zaczęliśmy szukać pomocy i znaleźliśmy w Inowrocławiu u Pani doktor Szumlańskiej. Przede wszystkim zleciła zrobić wszelakie badania dodatkowe, aby właściwie zdiagnozować przypadek naszego syna. Dziecko nasze zostało wyleczone wciągu kilku dni!!!!! Od tej pory, a syn ma dzisiaj 11 lat, prawie nie choruje. Owszem zdarzają się infekcje, ale nie są one groźne. Panią doktor poleciłam bardzo wielu osobom ...

Pani doktor to wspaniały lekarz.
Przez prawie rok walczyliśmy wraz z lekarzem rodzinnym z nawracającymi chorobami gardła naszego wtedy (2003 rok)4-letniego syna. Zdarzało się, że wciągu miesiąca miał przepisywane nawet dwa różne antybiotyki.Zaczęliśmy szukać pomocy i znaleźliśmy w Inowrocławiu u Pani doktor Szumlańskiej. Przede wszystkim zleciła zrobić wszelakie badania dodatkowe, aby właściwie zdiagnozować przypadek naszego syna. Dziecko nasze zostało wyleczone wciągu kilku dni!!!!! Od tej pory, a syn ma dzisiaj 11 lat, prawie nie choruje. Owszem zdarzają się infekcje, ale nie są one groźne. Panią doktor poleciłam bardzo wielu osobom i one również są bardzo zadowolone. Nigdy nie spotkałam się z arogancją czy nieuprzejmością ze strony tej lekarki. Zawsze miła, uśmiechnięta. Do dziś wspominamy ją bardzo ciepło choć od jakiegoś czasu mieszkamy w Gdańsku.Życzę takiego lekarza każdemu. Po prostu wspaniały człowiek.
Marzena z rodziną

Niestety odradzam, choć dużo dobrego słyszałem na jej temat. Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, nie szanuje czasu pacjenta, niesympatyczna.

Bardzo niemiła kobieta .Pojechaliśmy z 2letnim synkiem ale nie mogła steierdzić czy dziecko ma powiekszony migdał ...bo było przeziębione.Kazała przyjechać jak wyzdrowieje.Na zadawane pytania unikała odpowiedzi była strasznie niemiła dla synka.Zero podejścia do płaczącego dziecka.W gabinecie nie byliśmy dłużej niż 5 minut.Nie polecam tym bardziej że byliśmy prywatnie.

Pani doktor bardzo miła,zaufałam bezgranicznie,wspaniały fachowiec a przedewszystkim odpowiada wyczerpująco na zadane pytania,ma czas dla pacjęta.Wyszłam z gabinetu usatysfakcjonowana.Szkoda ze jest tak mało wspaniałych lekarzy.

Jestem zadowolona z wizyty,lekarz spełnił moje oczekiwania.

Jestem zadowolona z wizyty,lekarz spełnił moje oczekiwania.

wyjątkowo nieprzyjemna wręcz odpychajaca tzw. lekarka, chyba nadmiar kasy i pełniona funkcja spowodował że przeszła metamorfozę ze zwykłej lekarki w krwiożerczą harpię, wszyscy tylko nie ta kreatura!

lekarz godny zaufania. Jej diagnoza była trafna i w przypadku kuracji wzięła pod uwagę zasobność mojego portfela ponieważ nie było mnie stać na drogie leki. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Panią Doktor

Może i ta pani doktor zna się na swoim fachu, ale jeżeli chodzi o organizację pracy w jej przychodni to dramat - rejestruje pacjentów na określone godziny, a w między czasie przyjmowani są pacjenci na odczulenia i w rzeczywistości np. z godziny 9.30 pacjent może być przyjęty o godzinie 12.30. Całkowity brak organizacji pracy w tej placówce! Odczulenia powinny być załatwiane w osobnym gabinecie, a pacjenci zarejestrowani na daną godzinę powinni być przyjmowani o tej godzinie.