lekarz Adam Sturski

ten lekarz na pewno robil mnie wrazenie: bardzo mily, duzo cierpliwosc, tlumaczyl wszystko co robil. Po prostu, pacjent ma wrazenie ze jest najwaznieszy dla lekarza, czyli profesjonalizm. Polecam i tez polecam dla cudzoziemcow bo ten lekarz chetnie rozmawial po angielsku, co dla mnie byl bardzo wazny.

Jest zawsze usmiechniety i skupiony na tym co robi.Tlumaczy i podaje rozwiazania, ktore sa dla mnie jasne.

Świetny lekarz!!! Wyrwana 8 bez bolu, bez opuchlizny. Polecam:)

Świetny lekarz!!! Wyrwana 8 bez bolu, bez opuchlizny. Polecam:)

lekarz ten niestety wzbudza zaufanie, niestety, gdyz uwazam, ze nie jest jeszcze dostatecznie doswiadczony, aby podejmowac sie trudnych zabiegow, a niestety podejmuje sie; podjal sie wyrwania zeba w stanie w ktorym jest to zdecydowanie niewskazane (menstruacja) oraz podczas bardzo upalnego dnia - skutki byly oplakane; dodatkowo zamiast zrobic naciecie i zszyc to wyrywal na sile zagiety zab; skutek opuchlizna, krwiak wenetrzny, koniecznosc wykonywania dodatkowych bardzo przykrych zabiegow; mam doswiadczenie z wyrywaniem zebow u innych lekarzy i nigdy skutki nie byly tak przykre; w dodatku do konca nie przyznal sie do bledu; mile traktowanie i tlumaczenie to nie wszystko, ja od tlumaczenia wolalbym wiedze i doswiadczenie; lepiej jak lekarz mniej mowi i mizdrzy sie a robi swoje; NIE POLECAM;

to prawda drogi dentysta a uslugi sredniej jakosci

to prawda drogi dentysta a uslugi sredniej jakosci

Bardzo średni lekarz, nie wzbudza zaufania jest antypatyczny, na pewno nie polecam Bardzo drogie usługi!!!

najlepszy lekarz ever! Świetne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, oprócz tego wszystko tłumaczy także nie siedzi się na fotelu z otwartą buzią słysząc dźwięki i myśląc wtf? Oprócz tego wzbudza zaufanie... :-) POLECAM POLECAM POLECAM!!!

Bardzo sredni lekarz, nie wzbudza zaufania jest antypatyczny, na pewno nie polecam

Lekarz jakiego się szuka:-). Dbający o najlepsze dla pacjenta rozwiązanie problemu (spotkałam się wcześniej z innymi propozycjami leczenia - wygodniejszymi dla Lekarzy). Mam do Pana Doktora pełne zaufanie. Bardzo lubiany przez Dzieci.

Profesjonalne i osobowe traktowanie pacjenta. Jednoczesnie duza zyczliwosc i pomoc w sytuacji losowej. Dla mnie rewelacja.