lekarz Adam Sturski

3,9

Leczę u Pana doktora 8 letnią córkę. Do tej pory wyleczyliśmy kilka zębów, usunęliśmy dwa mleczaki, podcięliśmy wędzidełko. Pierwszy ząb usunęliśmy rok temu i od tamtej pory moja córka nie chce słyszeć o pójściu do innego stomatologa. Dlaczego? 1. Pan doktor tłumaczy dziecku co robi i czy będzie bolało, a jak będzie to mówi jak bardzo poprzez "porównania" 2. po zabiegu usuwania zęba donośnie oznajmia że dziecku trzeba kupić duże lody ;) 3. nie traci kontaktu z pacjentem, każde posunięcie jest dokładnie omawiane 4. informuje rodzica o tym co zrobi ...

Leczę u Pana doktora 8 letnią córkę.
3. nie traci kontaktu z pacjentem, każde posunięcie jest dokładnie omawiane
4. informuje rodzica o tym co zrobi i co zrobił

Żeby podkreślić podejście Pana doktora do dzieci, to chciałbym nadmienić że córka kilka razy wcześniej potrafiła dosłownie zejść z fotela podczas zabiegu.

Za pierwszym razem po prostu zaryzykowałem i oddałem w ręce specjalisty córkę i nie żałuję - teraz już przed zabiegiem spokojnie mogę wyjść z gabinetu i poczekać na szczęśliwy finał.

Proponuję innym robić to samo.

Doskonały lekarz, bardzo kompetentny, niesamowicie miły i cierpliwy, każdy etap leczenia tłumaczy obrazowo i konsultuje z pacjentem. Bardzo polecam

Komunikatywny, kompetentny, zabawny, uważny, i przede wszystkim skuteczny!!! Po prostu dobry lekarz. Z całego serca polecam.

Komunikatywny, kompetentny, zabawny, uważny, i przede wszystkim skuteczny!!!
Po prostu dobry lekarz.
Z całego serca polecam.

dr Adam Sturski to b.kompetentny lekarz; mily komunikatywny, rzeczowy. Resekcja odbyla się bezboleśnie i bez jakichkolwiek dalszych powiklan. POLECAM .

Bardzo cenię tego lekarza. Podejście do pacjenta ma bardzo profesjonalne. Spokój doktora udzielił się rownież mnie i, pomimo ogromnego zdenerwowania przed wizytą, wyszłam z gabinetu spokojna i pełna optymizmu, dlatego polecam Pana Doktora zarówno osobom, których paraliżuje strach przed pójściem do stomatologa jak i wymagającym pacjentom, których ciężko zadowolić.

Zdziwiły mnie negatywne opinie dlatego postanowiłam dodać swoja. Pan doktor wyrwał mi dwie ósemki jakieś 6 lat temu w Szpitalu Dzieciątka Jezus na NFZ więc o kosztach wypowiedzieć się nie mogę. Stomatologów boję się panicznie. Obecnie muszę wyrwać kolejne dwie ósemki dlatego szukam kontaktu do doktora Sturskiego, ponieważ nikomu innemu nie dam wyrwać swoich ósemek. Uważam, że doktor Sturski jest kompetentny i uprzejmy. Absolutnie godny polecenia!!!

Do Pana doktora jechałem właściwie z drugiego końca Polski, ale nie żałuję. W moim miejscu zamieszkania 3 dentystów w tym chirurgów szczękowych nie chciało tknąć moich ósemek, twierdząc ,że ich wyrwanie będzie możliwe jedynie w znieczuleniu ogólnym(ponieważ są bardzo źle ułożone, i ból będzie nie do zniesienia) plus 7 dni szpitala po zabiegu. Pan Adam podjął się ich wyrwania w gabinecie w miejscowym znieczuleniu. Ku mojemu zdziwieniu mimo moich obaw zero bólu podczas rwania na jaki byłem nastawiany przez innych lekarzy,zabieg trwał dosłownie moment, następnego dnia jedna tabletka przeciwbólowa załatwiła również sprawę bólu w kolejnych dniach ich przyjmowanie nie było konieczne. Kolejnego dnia mogłem iść do pracy, i normalnie funkcjonować. Życzę wszystkim, aby trafiali do takiego specjalisty.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana doktora jako osobę bardzo kompetentną i życzliwą pacjentowi. Pierwszy raz mam poczucie, że jestem traktowana przez stomatologa w oczekiwany przeze mnie sposób, czego nie mogę powiedzieć o innych dentystach, u których dotychczas leczyłam zęby ( łącznie z usuwaniem). Odniosę się jeszcze krótko do jednego z komentarzy - Pan doktor również usuwał mi ósemki i zarówno przy pierwszym, jak i drugim usunięciu otrzymałam od doktora pełną informację - o przebiegu zabiegu, jak też o ewentualnych dolegliwościach po usunięciu ósemek. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy okazało się, że ...

Odniosę się jeszcze krótko do jednego z komentarzy - Pan doktor również usuwał mi ósemki i zarówno przy pierwszym, jak i drugim usunięciu otrzymałam od doktora pełną informację - o przebiegu zabiegu, jak też o ewentualnych dolegliwościach po usunięciu ósemek. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy okazało się, że stosując się do zaleceń doktora nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, nie mówiąc o bólu.

Lekarz jest znakomity, miałam usuwane dwie ósemki za jednym razem. Sam zabieg trwał bardzo krótko, uzyskałam szczegółowe informacje na temat zabiegu i sposobu postępowania po zabiegu, co do uniknięcia efektu tzw. suchego zębodołu. Pan doktor jest niezwykle sympatyczny i komunikatywny, buduje świetną atmosferę w trakcie wizyty. W zasadzie następnego dnia nie potrzebowałam zwolnienia lekarskiego, czułam się normalnie. P samym zabiegu po ustąpieniu znieczulenia odczuwałam ból jedynie przez godzinę, ale uśmierzyłam go tabletką przeciwbólową. Całą noc przespałam. W zasadzie spodziewałam się najgorszego, ale zupełnie niepotrzebnie.Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia i w moim odczuciu zasługuje na najwyższe noty.

Jestem absolutnie rozczarowana,przerażona i WSTRZĄŚNIĘTA!!!!!!!!!! podejściem tego Pana do dzieci. Absolutnie nie powinien zajmować się leczeniem dzieci!!!!! Byłam na wizycie z moim 2,5 letnim synkiem- była to jego pierwsza wizyta, o czym poinformowałam Pana doktora. Jednak Pan ten nie wykazał nawet odrobiny zrozumienia, krzyczał i zastraszał moje dziecko. Synek był przerażony, a on nawet nie pozwolił mu się do mnie przytulić. Krzyczał na niego "patrz na mnie jak do Ciebie mówię, rozumiesz, masz na mnie patrzeć i być cicho" itp. Pan doktor do mnie odnosił się bardzo arogancko, lekceważąco i wręcz bezczelnie. Zakazał mi odzywać się i tłumaczyć cokolwiek mojemu przerażonemu dziecku!!!!!! Oczywiście mój synek po pewnym czasie sie uspokoił, ale tylko dlatego,ze był przestraszony!!!!A Pan doktor wtedy dumnie oświadczył,że ma podejście do dzieci, choć tylko teoretyczne.MASAKRA zdecydowanie odradzam, jeżeli chcecie Państwo zaoszczędzić dziecku ogromnego stresu i traumy!!!!!!Jeszcze się z czyĶś takim nie spotkałam!!!!!!!