lekarz Adam Sturski

Bardzo cenię tego lekarza. Podejście do pacjenta ma bardzo profesjonalne. Spokój doktora udzielił się rownież mnie i, pomimo ogromnego zdenerwowania przed wizytą, wyszłam z gabinetu spokojna i pełna optymizmu, dlatego polecam Pana Doktora zarówno osobom, których paraliżuje strach przed pójściem do stomatologa jak i wymagającym pacjentom, których ciężko zadowolić.

Ze zwykłego ubytku w mlecznym zębie zrobił leczenie czterech kanałów, jednocześnie rozwiercił drugi ząb i znowu chciał leczyć cztery kanały. Po czterech wizytach zmieniliśmy lekarza, żałuję, że nie wcześniej, bo syn się bez sensu wymęczył na fotelu dentystycznym. Uważam, że to naciągacz.

Dr Adam Sturski jest moim stomatologiem od 6 lat. W tym okresie nie tylko wyleczył mnie z próchnicy, ale zadbał też o estetykę mojego uśmiechu, co sprawiło, że teraz uśmiecham się chętnie:-) Całe długotrwałe leczenie i decyzję o jego podjęciu, która dzisiaj oceniam jako jedną z najlepszych, zawdzięczam Doktorowi Adamowi. Przy czym chciałabym podkreślić, iż w trakcie całego procesu nie namawiał mnie do żadnych nowych zabiegów, a wszystko bardzo szczegółowo tłumaczył i wyjaśniał, decyzję pozostawiając mi samej. Doktor Adam jest kwintestencją kompetencji, cierpliwości i fachowości w najlepszym wydaniu. Po tylu latach archetyp cierpienia w gabinecie stomatologicznym przestał mnie prześladować, a na każdą wizytę stawiam się z pozytywnym nastawieniem i bez śladu lęku. Z całą mocą rozsądku mogę polecić Doktora Adama jako kompetentnego stomatologa, nie raz już zresztą tego dokonałam, za co niezmiennie zbieram podziękowania od moich znajomych. Jeśli więc szukacie stomatologa- ten jest godny polecenia!

Zdziwiły mnie negatywne opinie dlatego postanowiłam dodać swoja. Pan doktor wyrwał mi dwie ósemki jakieś 6 lat temu w Szpitalu Dzieciątka Jezus na NFZ więc o kosztach wypowiedzieć się nie mogę. Stomatologów boję się panicznie. Obecnie muszę wyrwać kolejne dwie ósemki dlatego szukam kontaktu do doktora Sturskiego, ponieważ nikomu innemu nie dam wyrwać swoich ósemek. Uważam, że doktor Sturski jest kompetentny i uprzejmy. Absolutnie godny polecenia!!!

Liczyliśmy syna u Pana Sturskiego trudno mówić lekarz raczej naciągacz finansowy, wysokość opłat za leczenie przerosła moje oczekiwania , więc postanowiliśmy pójść do przełożonej Pana Sturskiego i musiał zwrócić część kosztów za leczenie. Do tego zauważyłam ze po każdej wystawionej złej opini o Panu Sturskim pojawia sie natychmiast dobra, chyba Pan Doktor dzwoni po znajomych i prosi o napisanie czegoś dobrego, tak jak dzwonił do mnie i prosił aby usunąć negatywny komentarz o nim koszmar nie polecam!

Doktor tak usuwał mi ząb, że 2 tygodnie byłam spuchnięta, a ona mnie unikał, udając, że nie ma go na dyżurze. Arogancki i bez umiejętności chirurgicznych. Nie wspomnę o plombie, która wypadła dwa dni po założeniu i dziecko mi się nią zakrztusiło... Odradzam! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!

Odradzam! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!

Bardzo mily i ciepliwy lekarz. Zdecydowanie polecam tym, ktorzy boja sie dentystow. Dr Adam potrafi odwrocic uwage pacjenta od bolu a przy tym jest bardzo delikatny

Moje uzębienie od zawsze wymagało stomatologa, który nie tylko jest kompetentny, ale też musi być otwarty na wyzwania w swojej pracy. Mimo sporej selekcji wśród specjalistów i "specjalistów" w tej branży, udało mi się spotkać jedynie dwóch, którzy nie tylko deklarowali umiejętności, ale także potrafili sprawić, że efekty leczenia robiły wrażenie. Jednego z nich straciłam, zmieniając miejsce zamieszkania. Pięć lat poszukiwań w Warszawie przypłaciłam zniesmaczeniem, stratą pieniędzy i kilkoma "kwiatkami" w uzębieniu. I wtedy znajoma znajomej poleciła mi doktora Sturskiego. Dokładnie takiej opieki stomatologicznej potrzebowałam, po prostu fachowiec ma wiedzieć co i jak należy zrobić a później to dobrze wykonać. Doktor jest wręcz perfekcjonistą i ma tego świadomość, dlatego niektórym (może mniej pewnym w swoim fachu?) może wydawać się nazbyt pewny siebie. W mojej ocenie za tą pewnością idą w parze niezwykłe kompetencje. Doktor pamięta lepiej niż ja, co i dlaczego ostatnio leczyliśmy, skrupulatnie wszystko opisuje i analizuje. Prezentuje plan leczenia i prowadzi pacjenta w taki sposób jakby był jego jedynym klientem. Styl pracy, podejście do klienta i zadaniowość doktora Sturskiego jest dokładnie tym, co prezentował mój poprzedni niezwykły stomatolog, do którego klienci jeździli nie tylko z różnych miejsc Polski, ale i Europy. Zakładam, że i do mojego nowego, już ukochanego stomatologa, również pielgrzymują z dalszych okolic, bo aż tak zdolnych lekarzy zbyt często jednak nie spotyka się.
Anna Demarczyk

Witam :) Czytajac wczesniejsze komantarze, postanowiłam się trochę rozpisać. Pana doktora poznałam podczas usuwania wrastającej ósemki, z polecenia "mojej" dentystki. Należę do ludzi, którzy dostaja histerii na sam dźwięk słowa" stomatolog". Pan Sturski wytłumaczył przebieg całego zabiegu, był rzeczowy i co dla mnie istotne-stanowczy, jak dla mnie jest to ogromna zaleta, ponieważ odciąża pacjenta emocjonalnie, nie pozwala na niepotrzebną histerię. I teraz ciekawostka:jego kompletnie niestandardowe podejście-zapytał, czy skoro się nie boję widoku krwi ( miałam słowotok :)))) to może chcę zobaczyć co bedzie robił. Ha! Cały zabieg oglądałam w lusterku skupiając się na tym, a on spokojnie zrobił swoje, cały czas konkretnie wyjasniając co robi. Dla mnie strzał w dziesiatkę!!!!! Teraz odnośnie dzieci: p.Adam jest ukochanym dentystą mojego synka (8). Panowie dogadali się właśnie dlatego, że p Sturski jest bardzo stanowczy i konkretny. Młody go uwielbia i przestał się bać zastrzyków znieczulających i wizyt! Pan Sturski lubi mieć komfort pracy z dzieckiem i faktycznie często pracuje bez rodziców w pokoju, ale zawsze jest to ustalone i nigdy nikogo nie wyrzuca!!! Jak są sami z moim synem załatwiają to "jak dorosli faceci"-to okreslenie mojego dziecka. moim zdaniem, jeżeli mama cały czas gada to on poprostu nie może nawiązać odpowiedniego kontaktu z maluchem. Mój syn zostaje z doktorem z własnej woli w gabinecie, a ja tam czasem zaglądam, zresztą doktor co jakiś czas woła i omawia postępy i CHWALI dzielne dziecko , oczywiście ordynując duże lody po wizycie ;)))) Jest stanowczy- no to dobrze! Nie lubi, jak mu się laik w......... w pracę? A kto z nas lubi? Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. I się podpiszę, a co :))))))))))))))))) Agnieszka Wojciechowska

Absolutnie nie polecam lekarz umie się "sprzedać", przechwala się na wizytach,niestety nie idą za tym kompetencje. Kompletnie przedmiotowe podejście dla pacjenta.